هرگونه اقدام علیه ایران هزینه گزافی برای اسرائیل دارد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اندیشکده شورای آتلانتیک: هرگونه اقدام علیه ایران هزینه گزافی برای اسرائیل دارد

به گزارش ایسنا، اندیشکده آمریکایی شورای آتلانتیک، روز دوشنبه در تحلیلی نوشت: طی هفته‌های گذشته مقامات کنونی و پیشین اسرائیل بر لزوم آمادگی جهت حمله نظامی به تاسیسات هسته‌ای ایران تاکید کرده‌اند. واضح است که اسرائیل با توجه به سیاست‌های خود باید به مقابله با ایران بپردازد، جلوی پیشرفت‌های هسته‌ای این کشور را بگیرد و به جو بایدن درخصوص اهمیت اتخاذ گام‌های عملی علیه برنامه هسته‌ای ایران پیغام بفرستد.

شورای آتلانتیک در ادامه گزارش خود نوشت: برخلاف حملات اسرائیل علیه سوریه و عراق که هیچ جوابی در پس نداشت، ایران به حمله علیه خاکش پاسخ خواهد داد. به عبارت دیگر اختصاص بودجه یک و نیم میلیارد دلاری به ارتش اسرائیل برای آماده شدن در برابر حمله ایران تنها آغاز هزینه‌ها خواهد بود و حمله محور مقاومت پیامدهای نجومی برای اسرائیل خواهد داشت.

اخیرا روزنامه نیویورک تایمز نیز در گزارشی نوشته بود، مقامات ارشد نظامی رژیم صهیونیستی معتقدند این رژیم چنان که ادعا می کند، قادر به انجام اقدام نظامی موثر علیه تاسیسات هسته‌ای ایران نیست.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

😂😂😂😂😂

فعلا که 43 ساله هرگونه اقدام علیه « ایران » توسط جمهوری اسلامی صورت گرفته و می‌گیره.

بجای قاسم سلیمانی اگر یک سگ ولگرد کشته بودن هزینه بیشتری برای اسرائیل به همراه داشت.

اما اقدام قبلی هزینه گزافی برای اسرائیل یا دیگران نداشت، لطفا یه سرداران منقلی؛ بفرمایید گنده گویی رو متوقف کنند.

1/2) نتایج نظرسنجی مریلند در جلسه ACIranSource شورای آتلانتیک با تایپیک افکار عمومی ایرانیان در دوران بایدن: ۸۸٪ ایرانیان موافق اقدامات سپاه درمنطقه ۶۴٪ موافق دخالت سپاه در اقتصاد ۵۷٪ دوستدار روسیه و موافق قرارداد 25 ساله چین محبوبیت رئیسی ۷۵٪ مشارکت در انتخابات سال آینده ۷۵٪ 👇

ای به کس مادر دروغگو😂😂😂😂

مثل کتلت کردن قاسم دیگه ... یادمه انتقام_سخت گرفتید

نقش آفرینی بانو سیده باربارا اسلاوین سخنگوی سپاه اسلام در فیلم ارباب حلقه ها. اگه با لبخنداش خاطره داری بکوب لایکو♥️

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سازمان حقوق بشر ایران: تلاش حکومت ایران برای سرکوب مدافعان حقوق بشر شدت گرفته استاین گزارش بیش از ۱۰۰ فعال حقوق بشر را در بر می‌گیرد که جمهوری اسلامی آنها را در سال ۲۰۲۱ میلادی مورد آزارهای کلامی و فیزیکی، شکنجه، بازداشت غیرقانونی و یا احکام سنگین حبس قرار داده است،‌ مدافعان حقوق بشری که برخی از آن‌ها کماکان در زندان به سر می‌برند. چی؟ حقوق بشر؟ بشر فقط آخوند است و هر کسی می خواهد بشر شود باید در درک آخوندی باشد. مگر ویروس های گوناگون کرونا حقوق بشر می شناسند و خیلی راحت می کشند و آخوند هم همینطور، اما خوشبختانه برای مبارزه با کروناها همیشه واکسن‌های ۶ ماه وجود دارند و برای نجات از دست آخوند هنوز هیچی😂😂😂 آن موقع ک بلوک غرب از مُشتی تروریست شیعه بنام آخوند و دانشجویان اسلامی در خاک کشورهای خود حمایت کرد و ایران را ب این راه کشاندند باید فکر آینده را میکردند.حال غربی ها در بُن بست میباشند و سپاه پاسداران تروریست ب دنبال اهداف نَظامی و هسته ای موشکی خود. تَغییر رژیم هزینه دارد🤔 سرکوب، فقط صاحاب سگ صفتتون. بقیه اداشم نمیتونن در بیارن
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وزارت بهداشت ایران: سویه اومیکرون کرونا در ایران تائید شدروابط عمومی وزارت بهداشت ایران اعلام کرد در جلسه اضطراری این وزارت‌خانه مشاهده سویه اومیکرون کرونا در این کشور تائید شده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

صدها هزار نفر در خارطوم علیه کودتای نظامی تظاهرات کردندبنا بر گزارش‌ها نیروهای امنیتی علیه معترضان از گاز اشک آور و نارنجک‌های صوتی استفاده کردند. خرطوم به معنی بینی اما خارطوم چه معنی دارد .
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پاپ فرانسیس: خشونت خانگی علیه زنان رفتاری «تقریبا شیطانی» است🔺 پاپ فرانسیس: خشونت خانگی علیه زنان رفتاری «تقریبا شیطانی» است ▪ رویترز این اظهارنظر پاپ را یکی از قوی‌ترین بیانات او در محکوم کردن چنین خشونت‌هایی توصیف کرده است. ⬇ بیشتر بخوانید: شيطان بزرگ خوده پاپ است تقریبا؟ تقریباً شیطانی؟؟؟؟؟ 🙁
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کیفرخواست دادستانی هلند علیه متهمان پرونده سرنگونی پرواز «ام اچ ۱۷» صادر می‌شودکیفرخواست دادستانی هلند علیه متهمان پرونده سرنگونی پرواز «ام اچ ۱۷» صادر می‌شود جزئیات بیشتر🔽 اسلام_دین_جهانی_است اسلام_یو_نړیوال_دین_دی اسلام يو نړيوال دین دی او هغه بايد يوازې د افغانستان تر پولو پورې محدود نه کړو. islamisaglobalideology Islam is a global Ideology, we should not limit it to the borders of Afghanistan.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تصاویری از بروکسل؛ اعتراض و راهپیمایی هزاران نفری علیه محدودیت‌های کرونایی دولتیکشنبه هزاران نفر در بروکسل، پایتخت اتحادیه اروپا به خیابان آمدند و علیه اقدامات و محدودیت‌های جدید دولت دست به تظاهرات زدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »