قاسم سلیمانی, طرح ترور

قاسم سلیمانی, طرح ترور

هدف از ترور قاسم سلیمانی 'ایجاد اختلاف بین سنی و شیعه' اعلام شد | DW | 08.10.2019

دادستان کرمان یکی از اهداف طرح ترور قاسم سلیمانی را 'ایجاد اختلاف بین سنی و شیعه' و 'برافروختن جنگ خانمان‌سوز عرب و عجم' عنوان کرد. به گفته این مقام قضایی، 'اعضای تیم ترور' از جمله به اتهام 'محاربه' محاکمه خواهند شد.

8.10.2019

دادستان کرمان یکی از اهداف طرح ترور قاسم سلیمانی را 'ایجاد اختلاف بین سنی و شیعه' و 'برافروختن جنگ خانمان‌سوز عرب و عجم' عنوان کرد. به گفته این مقام قضایی، 'اعضای تیم ترور' از جمله به اتهام 'محاربه' محاکمه خواهند شد.

دادستان کرمان یکی از اهداف طرح ترور قاسم سلیمانی را 'ایجاد اختلاف بین سنی و شیعه' و 'برافروختن جنگ خانمان‌سوز عرب و عجم' عنوان کرد. به گفته این مقام قضایی، 'اعضای تیم ترور' از جمله به اتهام 'محاربه' محاکمه خواهند شد.

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمان ضمن تشریح جزئیات"طرح ترور" قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران، اعلام کرد که اعضای"تیم ترور" که به گفته او همگی دستگیر شده‌اند، از جمله به اتهام"محاربه و کمک به سرویس‌های اطلاعاتی کشورهای بیگانه و متخاصم" محاکمه خواهند شد. اتهام محاربه در ایران می‌تواند مجازات اعدام را به همراه داشته باشد.

دادستان انقلاب کرمان سپس تأکید کرد که «اعضای تیم پروژه ترور به اتهام مشارکت در اقدام علیه امنیت داخلی و خارجی کشور، محاربه و کمک به سرویس‌های اطلاعاتی کشور‌های بیگانه و متخاصم تحت تعقیب قضایی قرار گرفته‌اند.»

کرمان زادگاه فرمانده سپاه قدس، بازوی برون‌مرزی سپاه پاسداران است و قاسم سلیمانی برای شرکت در برخی از مراسم عزاداری شیعیان به آنجا سفر می‌کند.

دادستان کرمان در نهایت با بیان اینکه"یکی دیگر از اهداف این عملیات این بود تا جبهه مقاومت جهان اسلام را زمین‌گیر و دچار شکست نمایند"، گفت که اجرای طرح ترور فرمانده سپاه قدس می‌توانسته"ضربه‌ای بزرگ و جبران‌ناپذیر را نه تنها بر ارکان ساختاری و امنیتی کشور بلکه بر جهان اسلام" وارد کند.

ادامه مطلب: DW فارسی

اختلاف راه نندازين اخه كرمان سنى داره سردار محبوب تر از اين حرفاست تا خودش ماجرارو نگه من باورنميكنم شیعه وسنی که۱۴۰۰ساله همدیگرو دارن میکشن, از کدوم اختلاف داری حرف میزنی؟ قاسم_سلیمانی_مزدور_تروریست که چهار کلمه حرف را کنار هم برای گفتن نمی تونه ردیف کنه، جانوری است که با میدان دادن مماشاتگران به آخوندها اینقدر پررو شده والا از سایه خودش هم میترسد. این مزدور و دیگر همدستانش چه نظامی و چه از نوع کراواتی بزودی تاوان حسابشان را پس خواهند داد.

هدف جمهوری اسلامی از حمله به آرامکو چی بود اونوقت؟ هیچ توفیر ی نخواهد کرد این همه سردار و غير سردار کشته شدند چه اتفاقی افتاد خخخخخ فکر کنم اکثریت شیعه در ایران تشنه ب خون قایم رمبو هستند! چ چرندی میگن این حرومزاده ها! 😳

تیم طرح ترور سرلشکر سلیمانی به اتهام محاربه محاکمه می‌شوندکرمان - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان اعلام کرد: اعضای تیم پروژه ترور به اتهام مشارکت در اقدام علیه امنیت داخلی و خارجی کشور، محاربه و کمک به سرویس های اطلاعاتی کشورهای بیگانه و متخاصم تحت تعقیب قضایی قرار گرفته اند. مادر ادم خالی بند

جزئیات جدید از طرح ترور سرلشکر ‌سلیمانی؛ "طرح ترور" از مرحله طراحی عبور کرده بود / عناصر اصلی و محوری ‌در کمتر از 10 ساعت ‌دستگیر شد‌ند‌- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimگروه استان‌ها ـ دادستان کرمان در تشریح جزئیات طرح ترور سرلشکر سلیمانی گفت: با توجه به اشراف کامل اطلاعاتی سازمان اطلاعات سپاه ‌عناصر اصلی و محوری تیم ترور، همزمان با تاسوعا و عاشورای حسینی در کمتر از 10 ساعت ‌‌دستگیر شدند. پروژه قهرمان سازی سردار مفنگی شکست خورده😂😂😂

تردد بیش از ۱۰۳هزار زائر اربعین از مرزهای ۳گانه در ۲۴ ساعت گذشتهفرمانده مرزبانی ناجا: طی ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۰۳ هزار زائر اربعین از مرزهای سه گانه تردد داشته‌اند که این میزان نسبت به سال گذشته بیش از ۲.۵ برابر شده است امیدوارم که همون جا بمونن و بر نگردن به ایران. هر چه زباله کمتر، بهتر. 💩💩💩

تحلیل نشنال اینترست از نیروی دریایی ایران؛ «ایرانی‌ها از تجهیزات عجیبی برخوردارند»نشنال اینترست در تحلیلی به قدرت‌ دریایی ایران اذعان کرد.

کمتر از ۵ درصد از مردم یک روستای لردگان مبتلا به ویروس HIV هستندشهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: بنا بر گزارش وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی با انجام آزمایش از یک هزار و ۳۰۰ نفر از جمعیت روستای لردگان ، کمتر از ۵ درصد مردم این روستا مبتلا به ویروس HIV هستند و تحت مشاوره و درمان قرار گرفته‌اند. رئیسی، معاون بهداشت وزیر بهداشت: تا الان در چنار_محمودی لردگان کمتر از ۷۰ نفر مبتلا به HIV شناسایی شده‌اند و حداکثر تا فردا کل آمار مبتلایان مشخص میشود، پیشبینی ما اینست حداکثر ۵% روستا (یعنی زیر ۹۰ نفر) مبتلا باشند. خوب این آمار که نیاز به غائله ندارد.

انتقاد گروه تروریستی پ.ک.ک/پ.ی.د از خروج آمریکا از شرق فراتhamed_pour_gh تو رو خدا بزنید .به کوردها قول دادم اردوغان کونشون بذاره

نوشتن نظر

Thank you for your comment.
Please try again later.

آخرین اخبار

اخبار

08 اُكتبر 2019, سه شنبه اخبار

اخبار قبلی

ترکیه و روسیه استفاده از پول ملی را افزایش می‌دهند

اخبار بعدی

راه اندازی کد دستوری اپراتوری برای موقعیت یابی زائرین
اخبار قبلی اخبار بعدی