هدف آذرخش کردستان قهرمانی است

30/11/2019 01:15:00 ب.ظ

🔻سمیه شهبازی، سرمربی آذرخش کردستان، در گفت‌وگو با #اعتمادآنلاین: هدف ما قهرمانی است/ بازیکنان انگیزه بالایی دارند/ #لیگ_فوتبال_زنان قابل پیش‌بینی نیست/ شهرداری بم رقیب سرسختی است #اینجا_بخوانیم👇 👈عضویت

اعتمادآنلاین, لیگ_فوتبال_زنان

🔻سمیه شهبازی، سرمربی آذرخش کردستان، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین : هدف ما قهرمانی است/ بازیکنان انگیزه بالایی دارند/ لیگ_فوتبال_زنان قابل پیش‌بینی نیست/ شهرداری بم رقیب سرسختی است اینجا_بخوانیم 👇 👈عضویت

سمیه شهبازی، مربی آذرخش کردستان: انگیزه‌ و هدف‌ این بازیکنان هدف تیم ما را ساخته و باعث شده به سمت قهرمانی برویم. خود من با شرایطی که فصل گذشته از سپاهان جدا شدم انگیزه بسیار بالایی در این فصل دارم. ان‌شاءلله بتوانیم به هدف‌مان برسیم و قهرمان شویم.

سمیه شهبازی، مربی آذرخش کردستان گفت: انگیزه‌ و هدف‌ این بازیکنان هدف تیم ما را ساخته و باعث شده به سمت قهرمانی برویم. خود من با شرایطی که فصل گذشته از سپاهان جدا شدم انگیزه بسیار بالایی در این فصل دارم. ان‌شاءلله بتوانیم به هدف‌مان برسیم و قهرمان شویم.

- تیم فوتبال زنان آذرخش کردستان در اولین حضور خود در لیگ برتر فوتبال زنان موفق شده با عملکردی درخشان در رقابتی تنگاتنگ با شهرداری بم در هفته ششم لیگ برتر در رده دوم جدول بایستد.اعتمادآنلاین،*** *به بازیکنان تیم اشاره کردید. چند ملی‌پوش در اختیار دارید و شرایط آنها در تیم چطور است؟

ادامه مطلب:
🌐 اعتمادآنلاين »

شرق

🔺در نشست اساتید دانشگاه تهران چه گذشت؟ 🔹محمدجواد ظریف، علی مطهری، ابراهیم متقی، حدادعادل، محمود نیلی احمدآبادی، تقی آزاد ارمکی، صادق زیباکلام و پیروز حناچی در این نشست سخنرانی کردند. @sharghdaily sharghdaily.com ادامه مطلب >>

الاریانی: تهدید حوثی‌‌ها برای هدف قرار دادن دریانوردی تنش‌زایی خطرناک استمعمر الاریانی وزیر اطلاع‌رسانی یمن شامگاه جمعه 29 نوامبر اعلام کرد که تکرار شبه‌نظامیان حوثی‌ مبنی

اسرائیل یک مرکز متعلق به حماس در غزه را هدف قرار دادجنگنده های اسرائیلی یک مرکز متعلق به جنبش مقاومت اسلامی حماس در غزه را بمباران کردند. - خبرگزاری آناتولی

الاریانی: تهدید حوثی‌‌ها برای هدف قرار دادن دریانوردی تنش‌زایی خطرناک استمعمر الاریانی وزیر اطلاع‌رسانی یمن شامگاه جمعه 29 نوامبر اعلام کرد که تکرار شبه‌نظامیان حوثی‌ مبنی

دختران فوتبالیست ایران نایب قهرمان کافا شدنددختران فوتبالیست ایران نایب قهرمان کافا شدند در آخرین بازی از تورنمنت فوتبال آسیای مرکزی (کافا) تیم دختران زیر ۲۳ سال ایران مقابل افغانستان قرار گرفت و با برتری ۷ بر صفر نایب قهرمان شد. چجوری هفتا زدن ولی نایب قهرمان شدن😐 درود و آفرين👏👏🌹 اگه میباختیم قهرمان بودیم

شاخص آلودگی هوا به مرز 170 رسید/ هوای تهران ناسالم برای همه گروه‌ها- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimبر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص آلودگی در تهران هم اینک به مرز 170 رسیده است و هوای تهران ناسالم برای همه گروه‌ها اعلام شده است.

ملی‌پوش دوچرخه‌سواری: نگاه فدراسیون حمایتی نیستتهران- ایرنا- نخستین دختر مدال‌آور ایرانی در مسابقات دوچرخه‌سواری کوهستان قهرمانی آسیا گفت: نگاه کادر فنی فدراسیون دوچرخه‌سواری حمایتی نیست و در مسیر حضورم در مسابقات بین‌المللی مانع تراشی می‌کنند.

شنبه، ۰۹ آذر ۱۳۹۸ - 13:00 سمیه شهبازی، سرمربی آذرخش کردستان، در گفت‌وگو با «اعتمادآنلاین»: هدف ما قهرمانی است/ بازیکنان انگیزه بالایی دارند/ لیگ فوتبال زنان قابل پیش‌بینی نیست/ شهرداری بم رقیب سرسختی است سمیه شهبازی، مربی آذرخش کردستان گفت: انگیزه‌ و هدف‌ این بازیکنان هدف تیم ما را ساخته و باعث شده به سمت قهرمانی برویم.بر هدف قرار دادن خطوط دریانوردی بین‌المللی در دریای سرخ و تهدید آنان بر ضربه زدن به امنیت منطقه‌ای و بین‌المللی تاکید کننده این است که آنها برای صلح آمادگی نداشته و نسبت به تلاش‌ها برای پایان دادن به جنگ در یمن، بی‌توجه اند.جنگنده های اسرائیلی یک مرکز متعلق به جنبش مقاومت اسلامی حماس در غزه را بمباران کردند.بر هدف قرار دادن خطوط دریانوردی بین‌المللی در دریای سرخ و تهدید آنان بر ضربه زدن به امنیت منطقه‌ای و بین‌المللی تاکید کننده این است که آنها برای صلح آمادگی نداشته و نسبت به تلاش‌ها برای پایان دادن به جنگ در یمن، بی‌توجه اند.

خود من با شرایطی که فصل گذشته از سپاهان جدا شدم انگیزه بسیار بالایی در این فصل دارم. ان‌شاءلله بتوانیم به هدف‌مان برسیم و قهرمان شویم. او همچنین افزود، این موضع حوثی‌ها چند روز پس از آن است که ائتلاف حمایت از دولت قانونی یمن طرحی ابتکاری شامل آزادی 200 اسیر حوثی و برقراری پروازهایی را برای انتقال بیماران از صنعا، پایتخت به گروگان گرفته شده یمن، مطرح کرده است. اعتمادآنلاین| منیژه موذن - تیم فوتبال زنان آذرخش کردستان در اولین حضور خود در لیگ برتر فوتبال زنان موفق شده با عملکردی درخشان در رقابتی تنگاتنگ با شهرداری بم در هفته ششم لیگ برتر در رده دوم جدول بایستد.2019 غزه/خبرگزاری آناتول جنگنده‌های اسرائیل یک مرکز متعلق به گردان‌های عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) در غزه را با پنج موشک مورد هدف قرار دادند.   سمیه شهبازی، سرمربی تیم آذرخش، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین، در مورد شرایط این روزهای آذرخش صحبت کرد. این مسئول یمنی ادعاهای شبه‌نظامیان حوثی درباره صلح را تنها استراحتی برای تجدید نفس و تدارک برای دور جدیدی از گرداب خون با استفاده از ابزارهای خطرناک‌تر و بی توجهی به تلاش‌هایی دانست که برادران و دوستان برای پایان دادن به جنگ و برقراری صلح در یمن مبذول می‌دارند.   ***   *آذرخش در اولین حضور در لیگ برتر شرایط بسیار خوبی دارد و حتی موفق شد تیم شهرداری سیرجان را شکست دهد. این مقام یمنی نسبت به «دسیسه‌های شبه‌نظامیان حوثی که مردم یمن از سال 2003 تاکنون به خوبی با آنها آشنا هستند» هشدار داده و گفت: «فشار نظامی تنها راهکار برای مجبور ساختن حوثی‌ها برای پیوستن به تلاش‌هایی است که از سوی کشورهای برادر و دوست یمن انجام می‌شود».

در مورد شکست تیم شهرداری سیرجان بگویید. او در ادامه تاکید کرد: «تنها در این صورت است که می توان حوثی‌ها را بر سر میز گفتگوها بر اساس مرجع‌های سه‌گانه نشاند تا صلح پایداری که همه یمنی مستحق آن هستند، برقرار شود». موشک‌های شلیک شده از نوار غزه به اراضی خالی از سکنه اسرائیل برخورد کرده اند.   ما از شروع فصل نتایج خوبی گرفته بودیم و بدون گل خورده با خط میانی و خط دفاعی و دروازه‌بان خوب هم‌قسم شدیم که این شرایط تیم را حفظ کنیم. سیرجان همیشه سیرجان است، خصوصا در زمین خودش.. تجربه نشان داده همیشه خطرناک است. چون در هفته‌های گذشته نتایج خوبی نگرفته بود مطمئن بودیم هجومی بازی خواهد کرد و ما سعی کردیم از بازی هجومی سیرجان استفاده کنیم و به گل برسیم.

متاسفانه نتوانستیم از تمام موقعیت‌هایمان استفاده کنیم.   *به بازیکنان تیم اشاره کردید. چند ملی‌پوش در اختیار دارید و شرایط آنها در تیم چطور است؟   ما بازیکنان ملی‌پوش خیلی خوبی داریم که هر کدام در سال‌های گذشته در تیم‌های مختلف بازی می‌کردند. با انگیزه‌های متفاوت به تیم آذرخش پیوستند. انگیزه‌ و هدف‌ این بازیکنان هدف تیم ما را ساخته و باعث شده به سمت قهرمانی برویم.

خود من با شرایطی که فصل گذشته از سپاهان جدا شدم انگیزه بسیار بالایی در این فصل دارم. ان‌شاءلله بتوانیم به هدف‌مان برسیم و قهرمان شویم.   *شرایط تمرینات تیم چطور است؟ همان‌طور که می‌دانیم در فصل گذشته شرایط مالی برای بعضی تیم‌ها بسیار سخت بود. در حال حاضر شرایط آذرخش چطور است؟   برای شرایط تمرینی آذرخش هیات سنندج و اداره کل تربیت بدنی خیلی به ما کمک می‌کنند. ما زمین تمرین بسیار خوبی داریم.

سالن بدنسازی خوبی داریم. همان‌طور که می‌دانید شرایط مالی تیم‌های خصوصی با توجه به شرایط اقتصادی کشور ممکن است کمابیش همراه با مشکلاتی باشد، اما خدا را شکر تا اینجای کار تیم ما توانسته نیازهای مالی بچه‌ها را برآورده کند.   *به نظر می‌رسد رقیب اصلی شما در فصل جاری تیم شهرداری بم باشد. تیمی که قهرمان فصل گذشته است و در شرایط خوبی به سر می برد و در حال حاضر با شما هم‌امتیاز است. نظرتان در مورد شهرداری بم چیست؟   تیم شهرداری بم بازیکنان ملی‌پوش بسیار خوبی دارد و نزدیک به پنج سال است که در کنار هم بازی می‌کنند.

خیلی سخت است که با چنین تیم هماهنگ و آماده‌ای غلبه کنیم. اما ما امسال هدف داریم. هر بازی برای برد می‌رویم و امیدواریم به هدف‌مان برسیم.   *در این چند هفته عملکرد بسیار موفقی داشتید. با توجه به شرایط آذرخش شانس قهرمانی تیم‌تان را چقدر می‌دانید؟   نمی‌توانیم فوتبال را پیش‌بینی کنیم.

ما یک نیم‌فصل سخت دیگر هم در پیش داریم و باید از هر بازی برنده بیرون بیاییم. با وجود اینکه می‌گویند زنان تاکتیک‌پذیر نیستند و فوتبال زنان قابل پیش‌بینی است، اما در همین فوتبال زنان هم اتفاقات غیرمنتظره زیادی رخ می‌دهد. نمی‌توانم قاطعانه بگویم که حتماً قهرمان می‌شویم، اما تمام تلاش‌مان برای قهرمانی است. .