هدف جشنواره 'عزت و پیشرفت' حمایت از تولیدکنندگان داخلی و شناسایی ظرفیت‌های ورزشی است

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با اشاره به برگزاری نمایشگاه بزرگ و تخصصی تربیت بدنی و ورزش در اهواز، گفت: حمایت از تولیدکنندگان داخلی و شناسایی ظرفیت ها در حوزه ورزش از اهداف جشنواره 'عزت و پیشرفت' است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

حمید بنی تمیم در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: نمایشگاه بزرگ و تخصصی تربیت بدنی و ورزش به همت اداره کل ورزش و جوانان خوزستان با عنوان جشنواره"عزت و پیشرفت" به مناسبت هفته تربیت بدنی در اهواز برپا می شود.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان در ادامه دستاوردها، خدمات نوین و کیفیت خدمات باشگاه های ورزشی، تولید محصولات ایده محور، خلاقانه و دانش بنیان ورزشی، تولید محصولات، دستگاه و سخت افزار ورزشی، شرکت های عمرانی تخصصی در حوزه ورزش، دستاوردهای هیات های ورزشی، تولیدات رسانه ای حوزه ورزش و کسب و کارهای ورزشی را از محورهای برگزاری این جشنواره برشمرد.

بنی تمیم خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه از برترین‌های تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین ورزش و جوانان و نیز فعالان اقتصاد ورزش تجلیل خواهد شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ایلان برمن : حمله حماس به اسرائیل ناشی از خطای داخلی اسرائیل و آشوب‌طلبی جمهوری اسلامی استایلان برمن : حمله حماس به اسرائیل ناشی از خطای داخلی اسرائیل و آشوب‌طلبی جمهوری اسلامی است
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

حماس: گردان‌های القسام دست به عملیات دفاع از مردم، سرزمین و مقدسات زده‌اندجنبش حماس هدف از عملیات طوفان الاقصی را دفاع از مردم، سرزمین و مقدسات اعلام و تاکید کرد که رژیم اشغالگر مسئول کامل پیامدهای جنایاتش در حق مسجدالاقصی، قدس و فلسطینی‌ها است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

العاروری: برای دفاع از مسجدالاقصی و آزادی اُسرا نبرد را آغاز کردیممعاون دبیرکل جنبش حماس هدف از آغاز نبرد «طوفان الاقصی» را پاسخ به جنایات رژیم صهیونیستی و عملیاتی برای حمایت از مسجدالاقصی و اُسرای فلسطینی دانست.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

واگذاری ۱۸۰ هزار مترمربع زمین با کاربری ورزشی در آذربایجان غربیمدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌ غربی گفت: ۱۸۰ هزار مترمربع زمین با کاربری ورزشی برای ساخت مجموعه‌های ورزشی در استان به دستگاههای اجرایی دولتی و بخش خصوصی واگذار شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

عمر صندوق تامین ارز و مستغلات را بیشتر می‌کنیمبه گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، مجید عشقی در نشست خبری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس ماده ۲ قانون وظیفه سازمان بورس حمایت از حقوق سهامداران است که بر این مبنا یک برنامه راهبردی تدوین شده و حمایت از حقوق سرمایه گذاران و ارتقای اثربخشی و کارایی نظارتی از جمله اهداف آن است. وی افزود: در راستای حمایت از حقوق سرمایه گذاران تنوع بخشی به روش‌های سرمایه گذاری در دستور کار قرار گرفته و سعی بر این است عمر صندوق تامین ارز و املاک و مستغلات را بیشتر کنیم. رییس سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

عمر صندوق تامین ارز و مستغلات را بیشتر می‌کنیم/ تصویب دستورالعمل سلف مسکنبه گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، مجید عشقی در نشست خبری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس ماده ۲ قانون وظیفه سازمان بورس حمایت از حقوق سهامداران است که بر این مبنا یک برنامه راهبردی تدوین شده و حمایت از حقوق سرمایه گذاران و ارتقای اثربخشی و کارایی نظارتی از جمله اهداف آن است. وی افزود: در راستای حمایت از حقوق سرمایه گذاران تنوع بخشی به روش‌های سرمایه گذاری در دستور کار قرار گرفته و سعی بر این است عمر صندوق تامین ارز و املاک و مستغلات را بیشتر کنیم. رییس سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »