هجوم‌ مگس‌ها به منازل مسکونی در سراوانِ رشت

24/12/1399 02:41 ب.ظ

هجوم‌ مگس‌ها به منازل مسکونی در سراوانِ رشت نماینده مردم رشت در مجلس از هجوم مگس‌ها به منازل مسکونی مردم در سراوان رشت و روستاهای اطراف خبر داد و گفت: علت این پدیده تجمیع زباله در سایت زباله سراوان و تولید شیرآبه‌های سمی است.

نماینده مردم رشت در مجلس از هجوم مگس‌ها به منازل مسکونی مردم در سراوان رشت و روستاهای اطراف خبر داد و گفت: علت این پدیده تجمیع زباله در سایت زباله سراوان و تولید شیرآبه‌های سمی است.

به گزارش ایسنا، محمدرضا احمدی سنگری در جلسه علنی امروز(یکشنبه) مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: این روزها هجوم سیل آسای مگس‌ها به منازل مسکونی مردم در سراوان ِ رشت امانشان را بریده است. به داد این مردم این منطقه و روستاهای اطرافش برسید.

نماینده مردم در رشت در مجلس در پایان گفت: علت این موضوع شیرآبه‌های سمی است که از سایت زباله سراوان تولید می‌شود. ما بارها در خصوص شیرآبه‌های سمی سراوان رشت تذکر داده‌ایم. راه حل این مسائل، حل مشکلات سایت زباله سراوانِ رشت است.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

بسیارعجیب است که باوصف انواع تکنولوژی مدیریت تفکیک و جداسازی پسماند،وامکان سرمایه گذاری بخش خصوصی،دفن زباله،چاره ناچار شهرداری هاونابودگر طبیعت ومحیطزیست ومرکزتولیدمگس و آفات و بیماری و آلودگی آب‌های سطحی و زیرزمینی شده است.