هجده فلسطینی در حمله نظامیان اسرائیل زخمی شدند

18/04/1400 06:56 ب.ظ

نظامیان اسرائیل با یورش به تجمع فلسطینیان در کرانه باختری اشغالی 18 نفر را مجروح کردند. - خبرگزاری آناتولی

نظامیان اسرائیل با یورش به تجمع فلسطینیان در کرانه باختری اشغالی 18 نفر را مجروح کردند. - خبرگزاری آناتولی 09.07.

2021 رام‌الله/ قيس ابوسمره/ خبرگزاری آناتولی بنا به اعلام شاهدان عینی، نظامیان اسرائیل با استفاده از گلوله‌های جنگی، پلاستیکی و گاز اشک آور به تظاهرات فلسطینیان علیه ساخت شهرک‌های یهودی‌نشین در مناطق نابلس، قلقیلیه و الخلیل کرانه باختری اشغالی یورش برده و با فلسطینیان درگیر شدند.

در همین راستا، جمعیت هلال احمر فلسطین طی بیانیه‌ای اعلام کرد که نظامیان اسرائیل در شهرک بیتای نابلس 18 فلسطینی را به ضرب گلوله زخمی کردند. در این بیانیه همچنین آمده است که ده‌ها فلسطینی دیگر در مناطق مختلف کرانه باختری بر اثر استنشاق گاز اشک‌آور دچار خفگی شده‌اند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

پشت پرده تقابل میان نظامیان روس و کشورهای عضو ناتو در دریای سیاه چیست؟در هفته های اخیر شاهد افزایش تقابل میان نیروهای دریایی روسیه و برخی از کشورهای عضو ناتو بوده ایم. یورونیوز در همین باره با یک تحلیلگر سیاسی گفتگو کرده است. پشت پرده این موضوع که نیاز حیاتی بین‌الملل توحش به تبدیل کشورهای همجوار روسیه به لجنزارهای اقتصادی و اجتماعی‌ست. اما آنچه که در اینجا به عنوان خبر بر روی پرده آورده‌شده وقاحت آتلانتیسم است که کشوری را که در آب‌های سرزمینی خود حضور دارد تحت عنوان «نیروهای نظامی» معرفی می‌کند.

در ماه‌های اخیر بورس نشاط پیدا کرده است/بورس در بلندمدت سود قابل ملاحظه‌ای داردرئیس جمهور تلاش دولت یازدهم و دوازدهم را معطوف به توسعه و تعمیق بورس عنوان کرد و گفت: از ابتدای دولت یازدهم تصمیم دولت بر این بود تا کاری کنیم که شرکت‌های اقتصادی بزرگ دولتی را وارد بورس کنیم و مدیریت بنگاه‌ها در اختیار دولت نباشد. بخش بزرگی از این کار انجام گرفت، اما یک بخش بزرگی هم بخاطر مقاومت برخی دستگاه‌ها انجام نگرفت. معمولاً دستگاه‌ها برای اینکه از پول و کاسبی فاصله بگیرند و جدا بشوند، مقاومت می‌کنند. گوزیدی احتمالا باقی بقای ات جان مهرنوش و بقیه، فدایت آقای روحانی شما خوب در ملت گذاشتی و حالا نوبت بعدیه. دستمریزاد🤣🤣🤣 پولهای مردم و گرفتین یسری تابلو احداث فروختین

افزایش شش هزار نفری مبتلایان به کرونا در ایران در یک روز | DW | 08.07.2021موارد شناسایی ابتلا به کرونا در ایران طی یک روز با افزایش شدید نسبت به روز قبل از مرز ۲۳ هزار نفر فراتر رفت. وضعیت برخی مناطق 'فوق بحرانی' توصیف می‌شود و انتقاد از وزیر بهداشت شدیدتر از همیشه شده است.

طالبان یک گذرگاه کلیدی در مرز افغانستان و ایران را به کنترل خود در آوردند🔺طالبان یک گذرگاه کلیدی در مرز افغانستان و ایران را به کنترل خود در آوردند ▪️این سومین گذرگاهی است که طالبان در یک هفته گذشته از کنترل نیروهای دولتی خارج می‌کند. آنها پیشتر دو گذرگاه در مرز‌های با تاجیکستان و ازبکستان را تصرف کرده‌اند ⬇️بیشتر بخوانید:

دستگیری ۱۱ مظنون مشارکت در قتل رئیس جمهور هائیتی در محوطۀ سفارت تایوانتا کنون ۲۶ نفر در این رابطه بازداشت شدند، در میان دستگیر شدگان دو نفر که گمان می‌رود هائیتی‌-آمریکایی هستند نیز وجود دارند؛ یکی از آنها ظاهرا از محافظان پیشین سفارت کانادا در پورتو پرنس بوده است. ۴ تا هستن که

آب‌تنی خرس‌های گرمازده در باغ وحش کوزووآنها روزی دو بار میوه و سبزیجات و هفته‌ای سه بار گوشت می‌خورند. کوزوو کجاست؟