هایکو ماس خواستار تعامل اروپا و آمریکا در قبال برجام شد | DW | 09.11.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر امور خارجه آلمان پیروزی بایدن در انتخابات را فرصتی جدید برای تعامل بیشتر اروپا و آمریکا در قبال برجام دانست. هایکو ماس بر این باور است که تلاش‌های جداگانه آمریکا و اروپا بر سر برجام نمی‌تواند موثر واقع شود.

پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از جمله می‌تواند باعث افزایش دامنه همراهی و همکاری کشورهای اروپایی و آمریکا در ارتباط با توافق هسته‌ای با ایران شود.

به باور ماس، بحث بر سر راهکار برخورد با برنامه هسته‌ای ایران مجددا در آمریکا داغ خواهد شد. جو بایدن اعلام کرده است که آمریکا به توافق هسته‌ای پنج به‌اضافه یک با ایران بازخواهد گشت.روشن نیست که آیا دولت جدید آمریکا خواستار حفظ توافق پیشین با ایران است یا سیاست کسب یک توافق جدید بر سر فعالیت‌های هسته‌ای ایران را دنبال می‌کند.

وزیر امور خارجه آلمان تاکید کرده است که برای رسیدن به نتیجه مطلوب باید آمریکا و متحدان اروپایی این کشور استراتژی مشترکی را دنبال کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

صد البته منظورشون فراهم شدن فرصت مجدد مفت خوري اروپايي ها از كون آمريكاست.

گردش روزگار چقدر خوب چهره ای خوشگل و بزک و دوزک شده ای را که اروپاییان ز خودشان سالها به خورد مردم جهان داده بودند را به گوه کشید . دموکراسی و حقوق بشر هم که پشم !

زهی خیال باطل

برجام مرده از خواب بیدار شو

شرم بر هایکو ماس

نه به دولت فاشیست آلمان

شرم بر دولت فاشیست آلمان

راست میگه بایدن مثل الاغ حرف شنو خوب سواری میده

شما لاشخورا همیشه امورات تون با فرصت طلبی میسر میشود ، بنابراین باید هم آماده باشید .

جمهوری اسلامی باید برود ، تا صلح در خاورمیان و جهان بر پا شود نه برجام و فرجام ، چه باید و چه ترامپ بیاید رژیم فرقه تبهکار ملایان اشغالگر ایران باید برود ،شما در گذشته زندگی می‌کنید آقای هایکو ماس،

انتخابات تمام شده آقای جوبایدن انتخاب شده انیکه چهار سال یه آدم احمق در امریکا به قدرت رسید که نظم نوین دنیا را به هم ریخت به زن خودش هم پایبند نبود لطفا برادرهای ایرانی از خواب بیدار شود

ترجمه خبر: ترامپ دشمن گلوبالیست ها را با تقلب کنار زدیم، الان اروپا بسرکردگی حاجیه مرکل و دمکراتها، بسوی حمایت تمام عیار اخوندها میروند، تا با ایجاد جنگ و کشتار انشاالله سال آینده درآمد بیشتری داشته باشند، یادمان نره فلسفه هیتلری هنوز کاربرد داره. مرکل رو دست مورگرینی بلند شده.

این سیک فیس گوه خورده با توِ دویچه ول معطل

God bless you 👏👏👏HeikoMaas

منظورتان اینست که باهم تحریم کنید؟

لطف کنید اجالتا یه بیلاخ خدمت هایکو ماس تقدیم کنید چون هنوز انتخابات تمام نشده،

شرم بر شما که دستانتان به خون جوانان ایران آلوده هست

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها