هایکو ماس: هدف ما دست‌یابی به راه‌حل دیپلماتیک برای مسئله مدیترانه شرقی است

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر امور خارجه آلمان اعلام کرد که دست‌یابی به راه‌حل دیپلماتیک از طریق مذاکرات مستقیم در مورد مسئله مدیترانه شرقی هدف فوری برلین است.

هایکو ماس، وزیر امور خارجه آلمان در نشست مشترک خبری با جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در برلین اعلام کرد: دست‌یابی به راه‌حل دیپلماتیک از طریق مذاکرات مستقیم هدف فوری ما است.

وی با بیان اینکه آلمان با یونان و بخش روم‌نشین قبرس در قبال مسئله مدیترانه شرقی اعلام همبستگی می‌کند، گفت: گفت‌وگوی سازنده‌ تنها راه‌حل این بحران «خطرناک» بوده و می‌خواهیم به دیپلماسی فرصت بدهیم. وزیر امور خارجه آلمان همچنین خطرنشان کرد که روسای جمهور و نخست‌وزیران کشورهای عضو اتحادیه اروپا جهت بررسی روابط این نهاد با ترکیه در پایان ماه سپتامبر گردهم خواهند آمد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سازمان ملل ترکیه و یونان را به مذاکره درباره مدیترانه شرقی فراخواندسخنگوی دبیرکل سازمان ملل متحد برای کاهش تنش در مدیترانه شرقی، ترکیه و یونان را به مذاکره فراخواند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آلمان و اسرائیل در مورد تلاش برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران به توافق رسیدندهایکو ماس، وزیر خارجه آلمان و همتای اسرائیلی او روز چهارشنبه در خصوص تلاش برای تمدید تحریم‌های تسلیحاتی ایران به توافق رسیدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پارلمان یونان توافق دریایی این کشور با مصر درباره مدیترانه شرقی را به تصویب رساندپارلمان یونان توافق دریایی این کشور با مصر درباره مدیترانه_شرقی را به تصویب رساند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

فرجام صلح در افغانستان و گفتگوهای بین‌الافغانی؛ دو سناریوی محتملفرجام صلح در افغانستان و گفتگوهای بین‌الافغانی؛ دو سناریوی محتمل این مطلب به نگارش سید هاشم هاشمی را در بخش دیدگاههای وب‌سایت یورونیوز بخوانید🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

چاووش‌اوغلو: از برادران افغان برای دستیابی به صلح حمایت می‌کنیموزیر امور خارجه ترکیه بر ادامه حمایت آنکارا از مردم افغانستان برای دستیابی به صلح و ثبات تاکید کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بنکسی برای نجات پناهجویان آواره مدیترانه یک کشتی خرید - BBC News فارسیبنکسی یکی از مشهورترین هنرمندان گرافیتی جهان، برای نجات پناهجویان سرگردان در دریای مدیترانه یک کشتی خرید و به آب انداخت.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »