هایجک گل‌گهر به استقلال؛ ستاره النصر در سیرجان؟

  • 📰 MashreghNews
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

مسئولان باشگاه گل‌گهر سیرجان برای جذب جلال‌الدین ماشاریپوف با این بازیکن ازبکستانی وارد مذاکره شده‌اند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش مشرق، بعد از خرج‌های هنگفت عربستانی‌ها و به خصوص باشگاه النصر در فصل نقل و انتقالات تابستانی و جذب ستاره‌های همچون اوتاویو، سادیو مانه، آیرمیک لاپورت، مارسلو بروزویچ و الکس تلس؛ این باشگاه عربستانی مجبور شد برخی از بازیکنان سابق خود همچون جلال الدین ماشاریپوف را از لیست خارج کند.

بعد از جدایی این ستاره ازبکستانی از النصر شایعاتی مبنی بر حضور وی در پرسپولیس به گوش می‌رسید که این انتقال هرگز محقق نشد. هفته گذشته خبرهای مبنی از علاقه جواد نکونام سرمربی استقلال تیتر یک بسیاری‌ از رسانه‌ها گردید و گفته شد باشگاه و مدیران استقلال مذاکراتی را با ماشاریپوف داشته‌اند و این ستاره ازبکستانی به زودی شاگرد نکونام خواهد شد.

اما حالا از سیرجان خبر رسیده که مدیران باشگاه گل‌گهر برای جذب این ستاره ازبکستانی که ارزش ۲ میلیون دلاری دارد وارد رقابت با استقلال شده‌اند و مذاکرات خود را برای جذب این بازیکن ملی‌پوش داشته‌اند. به نظر می‌رسد اگر اتفاق خاص رخ ندهد ماشاریپوف راهی جز تهران را در پیش خواهد گرفت و لباس آبی گل‌گهری‌ها را بر تن خواهد کرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عصبانیت ستاره النصر از دعوت نشدن به تیم ملی برزیلستاره برزیلی النصر با منتشر کردن پستی به دعوت نشدن خود به تیم ملی فوتبال کشور واکنش نشان داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

محکومیت ۱۸۰ میلیونی استقلال در ۳ پرونده/ رضایت رمضانی از پرسپولیسباشگاه استقلال در سه پرونده محکوم به پرداخت ۱۸۰ میلیون تومان شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

محکومیت ۱۸۰ میلیونی استقلال در ۳ پرونده/ رضایت رمضانی از پرسپولیسباشگاه استقلال در سه پرونده محکوم به پرداخت ۱۸۰ میلیون تومان شده است.
منبع: SharghDaily - 🏆 1. / 68 ادامه مطلب »

هری کین: خوشحالم که می‌توانم به بایرن کمک کنمستاره انگلیسی بایرن مونیخ از عملکرد درخشان خود در دیدار برابر بوخوم بسیار خوشحال است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ماشین گلزنی الاتحاد به بازی با سپاهان می‌رسد؟ستاره الاتحاد عربستان برای بازی با سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا آماده است.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

ماشاریپوف تخفیف داد/ استقلال تا فردا تصمیم می‌گیردبازیکن مدنظر استقلال مذاکرات خود را با این تیم آغاز کرده و برای پیوستن به استقلال به این تیم تخفیف داده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »