هانیه توسلی بازیگر ایرانی در صدا و سیما ممنوع التصویر شد

23/05/1398 01:59:00 ب.ظ

♦️هانیه توسلی بازیگر ایرانی در صدا و سیما ممنوع التصویر شد ⚡️هانیه توسلی بعد از حمایت از «نوشین جعفری» عکاس سینما که به تازگی بازداشت شده، از سوی صدا و سیما جمهوری اسلامی ممنوع التصویر شد.

هانیه توسلی بعد از حمایت از «نوشین جعفری» عکاس سینما که به تازگی بازداشت شده، از سوی صدا و سیما جمهوری اسلامی ممنوع التصویر شد.\r\n خبرگزاری ایلنا روز چهارشنبه ۲۳ مرداد به نقل از پیام نیکفرد مدیر روابط مرداد ۲۳, ۱۳۹۸ میزان سالمندآزاری در ایران از بالاترین‌ها در جهان است؛ یکی از سه خشونت خانگی رایج در جامعه میزان شیوع پدیده سالمندآزاری در ایران بیش از ۵۶ درصد است که از متوسط جهانی بسیار بالاتر است.

انتشار گزارش‌هایی مبنی بر اینکه سالمند آزاری سومین رتبه خشونت خانگی در ایران را به خود اختصاص داده است، توجه به این پدیده در جامعه ایران را بیشتر کرد.

رضا جعفری مدیر اورژانس اجتماعی ایران به روزنامه ایران گفته بود که سالمند آزاری یکی از مهمترین مقوله‌ها در حوزه آسیب‌های اجتماعی، و بعد از کودک آزاری و همسر آزاری رتبه سوم خشونت‌های خانگی را به خود اختصاص داده است.

شیوع سالمندآزاری از آن رو در ایران مورد توجه قرار گرفته است که احترام به سالمند و مراقبت از آن در ریشه‌های فرهنگی جامعه ایران مورد ﺗﺄﻛﻴﺪ بسیار بوده است. کمتر کسی انتظار داشت که سالمندآزاری در جامعه ایران به سرعت رو به رشد باشد. headtopics.com

بحران‌های اقتصادی و فشار بر اقشار کم درآمد از سوی برخی پژوهشگران مسائل اجتماعی از جمله دلایل افزایش ناگهانی سالمندآزاری در ایران ذکر شده است. روند افزایش تعداد سالمندان در ایران نگرانی از شیوع سالمندآزاری را بیش از پیش کرده است.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

شرکت آلمانی آبجویی ابداع کرد که در خانه و با ترکیب پودر و آب درست می‌شود

با نزدیک شدن فصل تابستان و گرمای هوا، بازار فروش آبجو بار دیگر رونق گرفته است. اکنون یک شرکت آلمانی می‌گوید با آبجوسازی در خانه می‌خواهد این صنعت را متحول کند. ادامه مطلب >>

هانیه توسلی در صداوسیما ممنوع‌التصویر شدصداوسیما اعلام کرد که تیزرهای فیلم سینمایی ایده اصلی با حضور هانیه توسلی را پخش نمی‌کند.

شگفتی دانشمندان از ساطع شدن پرتوهای نوری بی‌سابقه از سیاهچاله راه شیریابرسیاهچاله‌ی عظیمی که در مرکز کهکشان راه شیری قرار دارد پرتوهای نوری بی‌سابقه از خود ساطع کرده است. امری که اخترشناسان هنوز نتوانسته‌اند توضیحی علمی برای آن بیابند. احتمالا انفجاری چیزی داخلش رخ نداده؟؟؟🤔🤔🤔 جالب بود شاید در شرف انفجار باشه. مگه از سیاه چاله چیزی هم ساطع میشه؟ مگه نباید همه چیزو داخل خودش جذب کنه!!!🧐🤨

استفاده از سیستم‌عامل جدید هوآوی در تلویزیون‌های هوشمند 'هونور' | DW | 12.08.2019به دنبال تحریم شرکت هوآوی از سوی ایالات متحده آمریکا و ایجاد محدودیت برای استفاده از سیستم‌‌عامل آندروید در تلفن‌های هوشمند این شرکت، مسئولان هوآوی هفته گذشته سیستم‌عامل خود را راه اندازی کردند. سیستم‌عامل شرکت چینی هوآوی 'هارمونی‌' (HarmonyOS) نام دارد. ایولا h0d3r_fa There goes Android اگه اپل از چین بیاد بیرون من فقط اپل میخرم.

انتقاد دو نماینده مجلس ایران از بلاتکلیفی فعالان زندانی محیط زیستمحمد رضا تابش رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس ایران به تازگی فعالان زندانی این حوزه را بی‌گناه خواند و فکر می‌کنم اینگونه درست باشد: ... زندانیان فعال محیط زیست.

واقعیت‌هایی از داخل ایران| برنج ۲۵ درصد گران شدکشت دوم ندارین؟ ری استارت تنها راه نجات 🇺🇸 🦁☀️ کوروش_یعنی_ری_استارت_نابودگر_خرافات نه_رجوی_نه_پهلوی_عشقه_کتاب_مولوی آخوند_اگه_نفهمی_کوروش_میاد_میفهمی 100 برابر گران شدە،از کیسە برنج 10کیلوی کە 9500تومان قیمت داشتە،الان شدە110هزار تومان شدە!!!😵😱🤔

وضعیت صنعت خودروسازی ایران پنج دهه بعد از تولد | DW | 12.08.2019شبکه الجزیره در گزارشی به وضعیت صنعت خودروسازی ایران و مشکلات جاری آن مانند قیمت بالا، کیفیت پایین و فقدان توسعه مدل‌ها، به خصوص بعد از اعمال مجدد تحریم‌های آمریکا پرداخته است. ایران مگه چیزی بنام صنعت خودروسازی هم داره. این شبه صنعت فقط مونتاژ کاره خودروهای از رده خارج شده است.