هانا جنوب تگزاس را درنوردید؛ شیوع کرونا امدادرسانی را دشوار کرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نخستین طوفان فصلی آتلانتیک ۲۰۲۰ (هانا) به مناطق جنوبی ایالت تگزاس رسید و مطابق اعلام فرماندار این ایالت، حداقل ۳۲ این ایالت را با سرعت ۱۴۵ کیلومتر در ساعت درنوردیده و خساراتی به آنها وارد کرده است.

گِرِگ اَبوت، فرماندار تگزاس، تصریح کرد که با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا امدادرسانی به حادثه‌دیدگان و ارائه خدمات اولیه به مردم با دشواری بیشتری نسبت به گذشته همراه شده است.

با این حال، فرمانداری تگزاس وعده داده تا صدها پناهگاهی را که در سرتاسر این ایالت وجود دارد، در اختیار حادثه‌دیدگان قرار دهد.مایک پنس، معاون رئیس جمهوری آمریکا نیز با انتشار پیامی توییتری از ساکنان مناطق جنوبی ایالت تگزاس خواست تا با توجه به پیام‌ها و هشدارهای مقام‌های رسمی و ماندن در خانه خود را در امان نگاه دارند.

طوفان هانا از عصر شنبه و با سرعت ۱۳۷ کیلومتر در ساعت وزیدن گرفت و حرکت ویران‌کننده خود در اسالت تگزاس را آغاز کرد. این نخستین طوفان فصلی آتلانتیک در سال ۲۰۲۰ است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

طوفان هانا جنوب تگزاس را در می نورددطوفان هانا با سرعت ۱۳۷ کیلومتر در ساعت در حال درنوردیدن مناطق جنوبی ایالت تگزاس در آمریکا است. گرگ آبوت، فرماندار تگزاس در ۳۲ بخش این ایالت اعلام وضعیت بحران کرده است و درباره مشکل بودن عملیات امدادی به رغم شیوع بالای ویروس کرونا در این مناطق هشدار داده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

طوفان 'هانا' در تگزاس پیش می‌تازد | DW | 26.07.2020طوفان 'هانا' با سرعت حدود ۱۵۰ کیلومتر در ساعت از ساحل دریا به سوی ایالت تگزاس آمریکا تاختن گرفته است. باد و رگبار شدید به خانه‌های زیادی آسیب زده است و عملیات امداد به خاطر شیوع کرونا با دشواری پیش می‌رود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ عالی‌ترین مدال افتخار غیرنظامی را به یک سیاستمدار سابق و مدال‌آور المپیک اعطا کردپرزیدنت ترامپ عالی‌ترین مدال افتخار غیرنظامی را به یک سیاستمدار سابق و مدال‌آور المپیک اعطا کرد جیم رایان بیش از ۱۰ سال به عنوان نماینده جمهوری‌خواه ایالت کانزاس در مجلس نمایندگان حضور داشت.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

حزب الله لبنان تعرض جنگنده های آمریکایی به هواپیمای ایرانی را محکوم کردتهران- ایرنا- حزب الله لبنان تعرض جنگنده های آمریکایی علیه هواپیمای مسافربری ایران در آسمان سوریه را محکوم کرد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

همه‌گیری کرونا انتخابات ریاست جمهوری بولیوی را بار دیگر به تعویق انداختهمه‌گیری کرونا انتخابات ریاست جمهوری بولیوی را بار دیگر به تعویق انداخت هیات عالی انتخابات بولیوی تاریخ رای گیری را از ۶ سپتامبر به ۱۸ اکتبر موکول کرد. این رای‌گیری در ابتدا قرار بود در سوم ماه مه انجام گیرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نگذاریم مجالس محرم را به امر مجازی مبدل کنندعضو مجلس خبرگان رهبری: در رمضان در زمینه برگزاری تجمعات مذهبی کوتاهی کردیم جریان غربگراها به دنبال تعطیلی مجالس مذهبی هستند و آن را مانع پیشرفت مادی خود می‌دانند ما به هیچ عنوان نمی‌خواهیم مجالس مذهبی تعطیل شود، همانطور که نمی‌توان بازار را تعطیل کرد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »