هانا جنوب تگزاس را درنوردید؛ شیوع کرونا امدادرسانی را دشوار کرد

05/05/1399 11:53:00 ق.ظ

نخستین طوفان فصلی آتلانتیک ۲۰۲۰ (هانا) به مناطق جنوبی ایالت تگزاس رسید و مطابق اعلام فرماندار این ایالت، حداقل ۳۲ این ایالت را با سرعت ۱۴۵ کیلومتر در ساعت درنوردیده و خساراتی به آنها وارد کرده است.

نخستین طوفان فصلی آتلانتیک ۲۰۲۰ (هانا) به مناطق جنوبی ایالت تگزاس رسید و مطابق اعلام فرماندار این ایالت، حداقل ۳۲ این ایالت را با سرعت ۱۴۵ کیلومتر در ساعت درنوردیده و خساراتی به آنها وارد کرده است. با این حال، فرمانداری تگزاس وعده داده تا صدها پناهگاهی را که در سرتاسر این ایالت وجود دارد، در اختیار حادثه‌دیدگان قرار دهد.

گردباد در ایالت کارولینای جنوبی خودروها را در هم کوبید مایک پنس، معاون رئیس جمهوری آمریکا نیز با انتشار پیامی توییتری از ساکنان مناطق جنوبی ایالت تگزاس خواست تا با توجه به پیام‌ها و هشدارهای مقام‌های رسمی و ماندن در خانه خود را در امان نگاه دارند.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

طوفان هانا جنوب تگزاس را در می نورددطوفان هانا با سرعت ۱۳۷ کیلومتر در ساعت در حال درنوردیدن مناطق جنوبی ایالت تگزاس در آمریکا است. گرگ آبوت، فرماندار تگزاس در ۳۲ بخش این ایالت اعلام وضعیت بحران کرده است و درباره مشکل بودن عملیات امدادی به رغم شیوع بالای ویروس کرونا در این مناطق هشدار داده است.

طوفان 'هانا' در تگزاس پیش می‌تازد | DW | 26.07.2020طوفان 'هانا' با سرعت حدود ۱۵۰ کیلومتر در ساعت از ساحل دریا به سوی ایالت تگزاس آمریکا تاختن گرفته است. باد و رگبار شدید به خانه‌های زیادی آسیب زده است و عملیات امداد به خاطر شیوع کرونا با دشواری پیش می‌رود.

پرزیدنت ترامپ عالی‌ترین مدال افتخار غیرنظامی را به یک سیاستمدار سابق و مدال‌آور المپیک اعطا کردپرزیدنت ترامپ عالی‌ترین مدال افتخار غیرنظامی را به یک سیاستمدار سابق و مدال‌آور المپیک اعطا کرد جیم رایان بیش از ۱۰ سال به عنوان نماینده جمهوری‌خواه ایالت کانزاس در مجلس نمایندگان حضور داشت.

حزب الله لبنان تعرض جنگنده های آمریکایی به هواپیمای ایرانی را محکوم کردتهران- ایرنا- حزب الله لبنان تعرض جنگنده های آمریکایی علیه هواپیمای مسافربری ایران در آسمان سوریه را محکوم کرد.

همه‌گیری کرونا انتخابات ریاست جمهوری بولیوی را بار دیگر به تعویق انداختهمه‌گیری کرونا انتخابات ریاست جمهوری بولیوی را بار دیگر به تعویق انداخت هیات عالی انتخابات بولیوی تاریخ رای گیری را از ۶ سپتامبر به ۱۸ اکتبر موکول کرد. این رای‌گیری در ابتدا قرار بود در سوم ماه مه انجام گیرد.

نگذاریم مجالس محرم را به امر مجازی مبدل کنندعضو مجلس خبرگان رهبری: در رمضان در زمینه برگزاری تجمعات مذهبی کوتاهی کردیم جریان غربگراها به دنبال تعطیلی مجالس مذهبی هستند و آن را مانع پیشرفت مادی خود می‌دانند ما به هیچ عنوان نمی‌خواهیم مجالس مذهبی تعطیل شود، همانطور که نمی‌توان بازار را تعطیل کرد