هافبک سنگالی پاری‌سن ژرمن برای حمایت نکردن از همجنس‌گرایان بازخواست شد

28/02/1401 07:48:00 ب.ظ

هافبک سنگالی پاری‌سن ژرمن برای حمایت نکردن از همجنس‌گرایان بازخواست شد جزئیات بیشتر🔽

مائوریسیو پوچتینو، سرمربی تیم پاری سن ژرمن در خصوص حضور نداشتن ادریسا گی‌یه در دیدار روز شنبه مقابل مون‌پلیه گفته بود که وی مصدومیتی نداشت اما به دلایل شخصی در ترکیب قرار نگرفت. قطر: نمایش نمادهای همجنسگرایی در مسابقات جام جهانی فوتبال ممنوع است در سنگال، کشور زادگاه ادریس گه‌یه نیز این ماجرا بازتاب گسترده‌ای داشته اما لحن کلی قضاوت‌ها و اظهارنظرها متفاوت از فرانسه است.

گی‌یه و یارانش در تیم ملی سنگال که فوریه گذشته برای نخستین بار در تاریخ فوتبال کشورشان قهرمان جام ملت‌های آفریقا شدند بسیار مورد تحسین هواداران و هم‌وطنان خود قرار دارند.

هافبک سنگالی پاری سن ژرمن از همین رو با حمایت‌های زیادی از سوی هموطنانش در شبکه‌های اجتماعی روبرو شده است. در همین راستا رئیس جمهوری سنگال با انتشار توییتی به صراحت از ادریسا گانا گی‌یه حمایت کرد و یادآور شد که اعتقادات مذهبی او باید مورد احترام قرار گیرد.»

در سنگال که ۹۵ درصد ساکنان آنرا مسلمانان تشکیل می‌دهند همجنس‌گرایی نوعی انحراف تلقی شده و برای آن یک تا پنج سال زندان در نظرگرفته شده است.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>

آفرین جوون. خراب آزادیشون هستم دلیلی نداره، به رسمیت بشناسه هرمسی حق داره عقاید خودش داشته باشه وقتی اجبار باشه یجای کار می لنگه دقیق مثل اخوندها کار بسیار خوبی انجام داد، اخیراً فضایی ایجاد شده که الزاماً باید به همجنس گرایان احترام گذاشت و نباید نقدی صورت بپذیره. مگه زوره خوب دلش نمیخاست دیگه کیر تو همجنسگرایان 🤝

وقتی کثافتکاری غرب...ادامه داراست!

بازداشت ۴۰۰ معترض در ایروان در پی تشدید اعتراضات در ارمنستاندر حالی که حامیان اپوزیسیون ارمنستان به دنبال گسترش تظاهرات یک‌ماهه ضد دولتی خود در سراسر ایروان هستند، پلیس این کشور روز چهارشنبه بیش از ۴۰۰ نفر معترض را در این شهر دستگیر کرد.

پمپئو در دیدار با مریم رجوی: رژیم ایران در ضعیف‌ترین نقطه است | DW | 17.05.2022مایک پمپئو در دیدار با مریم رجوی گفت، «رژیم ایران در ضعیف‌ترین نقطه خود در دهه‌های گذشته قرار دارد». سازمان مجاهدین خلق که زمانی در فهرست گروه‌های تروریستی آمریکا قرار داشت، مورد حمایت مقام‌های دولت پیشین این کشور است. فقط میخوام بدونم که پمپئو برای دیدن و تبلیغ این تئاتر تراژیک کمدی غیر حرفه ائي ، چقدر خندیده ، چقدر دستمزد دریافت کرده ؟ . یا گریه کرده و کفاره داده ؟!! . درجه استیصال شون رو نشون میده که برای شکست دادن ج.ا با کسی متحد شدن که شاید یک درصد ایرانیها قبولش داشته باشن و تنزل خبرگزاری که این موضوع رو پوشش میده خنده دار نيست ؟! هر سال يك مقام آمريكايى ميره مقر منافقين، چند ده هزار دلار ميگيره، وعده ميده بزودى تهران را فتح خواهيم كرد !! خسته نميشن، منافقين ، از اين همه دوشيده شدن ؟!

تاخیر در تمرین پرسپولیس در اعتراض به پرداخت‌نشدن مطالباتبازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس به خاطر پرداخت‌نشدن مطالباتشان تمرین سه‌شنبه را با تاخیر برگزار کردند.

صدرنشینی روس‌ها در خرید خانه در ترکیهشهروندان روس با خرید 1152 واحد مسکن در ترکیه در صدر خریداران خارجی خانه در ماه آوریل امسال قرار گرفتند. - خبرگزاری آناتولی

دانشمندان در مورد شرکت زنان ترنس در مسابفات ورزشی زنان چه می‌گویند؟ - BBC News فارسیحضور زنان ترنس در مسابقات زنان، هم در ورزش و هم خارج از آن، بحث‌ها و چالش‌های بسیاری را بوجود آورده تا جایی که حتی بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا هم در این خصوص اظهار نظر کرده است. آیا زنان ترنس مزیت ناعادلانه‌ای به زنان دارند؟ آیا باید از حضور در مسابقات زنان منع شوند؟ آیا باید مسابقاتی جداگانه داشته باشند؟ یا اینکه باید ورزش فراگیرتر شود؟ bbcpersian نقش سیاست مداران انگلیسی در قحطی ایران در زمان جنگ جهانی یکم چه بود؟ ایران قحطی جنگ_جهانی_یکم Iran

اصغر فرهادی در حاشیه جشنواره کن اتهام سرقت ادبی در فیلم «قهرمان» را رد کرداصغر فرهادی، برنده دو جایزه اسکار روز سه شنبه ۲۷ اردیبهشت در یک نشست خبری در حاشیه جشنواره کن با ارائه توضیحات مفصل اتهام سرقت ادبی در فیلم «قهرمان» را رد کرد. هروقت ایران شلوغ میشه به این یه جایزه کن یا اسکار میدن هموطنان عزیز در ایران من یک پیشنهاد در این اعتراضات_سراسری به حق برا مقابله با عوامل رژیم دارم ...اینها علاقه شدید به شورش‌های فلسطینی ها دارن بیایید ما هم در برابر خودشان همچون فلسطینی ها از تیر_کمان_سنگی و قلاب_سنگ استفاده کنیم..IranProtests شهرکرد تهران شیراز یه بیشرف مزدور