نیکزاد: پرواز اختصاصی برای انتقال دانشجویان ایرانی مقیم اوکراین در نظر گرفته شده است

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نایب رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت ایرانیان مقیم اوکراین گفت: پرواز اختصاصی برای انتقال دانشجویان ایرانی مقیم اوکراین گذاشته شده و سفارت ایران در اوکراین دائما با ایرانیان مقیم در ارتباط هستند.

به گزارش ایسنا، سید البرز حسینی در تذکری در جلسه علنی نوبت صبح امروز و در خلال بررسی جزییات بودجه ۱۴۰۱ گفت: تعدادی از هموطنانمان در اوکراین گرفتار هستند و هنوز تعیین تکلیف نشده اند. وزارت امور خارجه باید فکری به حال دانشجویان و هموطنان کند. هیچ سر و صدایی از وزارت امور خارجه برای تعیین تکلیف آنها شنیده نمی‌شود.

پورمحمدی معاون سازمان برنامه و بودجه در واکنش گفت: به عنوان نماینده دولت می گویم که این موضوع به عنوان اولویت دولت است. همچنین علی نیکزاد رییس جلسه اظهار کرد: بر اساس آن چه که نماینده دولت بیان کرده، ستاد ویژه‌ای در وزارت خارجه و پنج سفارتخانه در کشورهای همسایه درگیر و پیگیر هستند. همچنین پرواز اختصاصی گذاشته شده تا دانشجویان عزیز منتقل شوند.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: سفارت ایران در اوکراین دائما با ایرانیان مقیم در ارتباط هستند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

جنگ تموم شد داداش

شماهم که فقط در نظر میگیرید

ساقیش رو زنده میخوام😐🤣

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پیگیری وضعیت ایرانیان مقیم اوکراین در تماس وزیر خارجه با سفیر ایران در لهستانحسین امیرعبداللهیان در تماس تلفنی با حسین غریبی سفیر کشورمان در لهستان، آخرین وضعیت ایرانیان مقیم اوکراین را که به لهستان رسیده اند جویا شد. اقلاً پوتین میخواست شهریور ماه به اوکراین حمله کنه نه وسط فصل سرما در این سرمای کُشنده اوکراین که مردمش آواره این مرز و اون مرز بشن😥😥😥😥😥😥🖐🖐🖐 این چه عکسیه آخه! یک لحظه فکر کردم یورونیوز این توییت رو زده
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آخرین وضعیت ایرانیان مقیم اوکراین/ شهروندان باقی مانده در کی‌یف در مناطق امن اسکان داده شده‌اندسخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با اشاره به آخرین وضعیت دانشجویان و ایرانیان مقیم اوکراین اظهار کرد: امروز بیش از 200 دانشجو را سفارت هماهنگ کرد تا سوار قطار شوند و به مرزهای غربی اوکراین اعزام شوند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

انتقاد کارشناسان ایرانی از مواضع تهران در قبال مداخله نظامی روسیه در اوکراینکارشناسان سیاست خارجی ایران در پی مداخله نظامی روسیه در اوکراین و بالا گرفتن تنش از مواضع کشورشان در قبال این بحران انتقاد کرده‌اند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بلاتکلیفی و نگرانی دانشجویان ایرانی در اوکراین | DW | 26.02.2022وزارت بهداشت می‌گوید که در صورت بازگشت دانشجویان ایرانی رشته‌های علوم پزشکی از اوکراین، ظرفیت پذیرش آنها در ایران وجود ندارد. در همین حال، برای دانشجویانی که قصد بازگشت به ایران را دارند، سامانه‌ای راه‌اندازی شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بیانیه سفارت ایران در رومانی درباره چگونگی خروج شهروندان ایرانی از اوکراینسفارت کشورمان در بخارست اعلام کرد، براساس اعلام وزارت امور خارجه رومانی در کلیه مبادی ورودی به رومانی برای شهروندان ایرانی که قصد خروج از اوکراین را دارند روادید 15 روزه صادر می شود. غرق‌شدگان تاریخ جمهوری اسلامی
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کاربران ایرانی در یک کارزار اینترنتی خواستار آزادی حسین رونقی شدندگروهی‌ از کاربران توییتر در اعتراض به بازداشت حسین رونقی، در یک کارزار اینترنتی با تاکید بر اینکه این فعال مدنی توسط ماموران امنیتی ربوده شده، خواستار آزادی فوری او از زندان شدند. کسانی که در خطر بازداشت هستند باید چند نکته را رعایت کنند. 1. همراه داشتن یک ضبط صوت همیشه روشن (ترجیحا با اتصال دایمی به اینترنت) بطوری که صوتِ هرگونه اقدام یا فعالیت حول و حوش ایشان، در ضبط صوت یا در فضای ابری ذخیره سازی شود 2. نصب دوربین های ویژه در محل اقامت و... (تجهیز مکان) 🍆🤮
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »