نیویورک تایمز فاش کرد: قصد مقام‌های آمریکایی برای استفاده از سلاح مایکروویو در مرز مکزیک

06/06/1399 01:45 ب.ظ

روزنامه نیویورک تایمز روز چهارشنبه از قصد مقام‌های دولت دونالد ترامپ برای استفاده از «سلاح مایکروویو»(سلاح ریز موج) در مرز مکزیک پرده برداشت بیشتر بخوانید🔽

روزنامه نیویورک تایمز روز چهارشنبه از قصد مقام‌های دولت دونالد ترامپ برای استفاده از «سلاح مایکروویو»(سلاح ریز موج) در مرز مکزیک پرده برداشت. نیویورک تایمز مدعی شده که این پیشنهاد از سوی مقام‌های گمرک و حفاظت مرزی آمریکا مطرح شده و حاضران در جلسه را شوکه کرده است. در نهایت نیز با زیر سوال رفتن کارآیی و نیز غیراخلاقی بوده استفاده از این سلاح، پیشنهاد مطرح شده از دستور کار جلسه خارج می‌شود.

نیویورک تایمز مدعی شده که این پیشنهاد از سوی مقام‌های گمرک و حفاظت مرزی آمریکا مطرح شده و حاضران در جلسه را شوکه کرده است. در نهایت نیز با زیر سوال رفتن کارآیی و نیز غیراخلاقی بوده استفاده از این سلاح، پیشنهاد مطرح شده از دستور کار جلسه خارج می‌شود.

تشکر رئيس جمهور مکزیک از ترامپ برای داشتن ادبیاتی «کمتر تبعیض‌آمیز» درباره مکزیکی‌ها بررسی‌های ارتش آمریکا نشان می‌دهد که «سلاح مایکروویو» اثرات مرگبار ندارد ولی با تابش انرژی امواج میلیمتری مایکروویو باعث ایجاد سوختگی درجه بر روی پوست انسان‌ می‌شود. این سلاح آخرین بار سال ۲۰۱۰ در افغانستان مورد استفاده قرار گرفته بود.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

تیم کوک یکی دیگر از آرمان‌های استیو جابز از بنیانگذاران شرکت اپل را تحقق می‌‌بخشدتیم کوک یکی دیگر از آرمان‌های استیو جابز از بنیانگذاران شرکت اپل را تحقق می‌‌بخشد در ابتدا به تیم کوک به چشم یک مدیر دوره گذار نگاه می شد، اما او میراث خودش را شکل داد. این دوشنبه نهمین سالروز آغاز مدیریت او بر اپل است.

جنجال های ناشی از بزدل خطاب قراردادن پزشکان از سوی نخست وزیر پرتغالآنتونیو کاستا، نخست وزیر پرتغال پس از بزدل خواندن پزشکان، با نمایندگان انجمن های پزشکان دیدار کرد و سعی کرد تنش ها بوجود آمده ناشی از سخنانش را کم کند.

نمایی از ورزشگاه آزادی ساعاتی قبل از شروع دربی- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم - Tasnimنمایی از ورزشگاه آزادی ساعاتی قبل از شروع دربی سکوهای ورزشگاه آزادی توسط کانون مشوقین تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال به رنگ قرمز و آبی در آمده است

انتقاد از عرضه ماسک در خارج از داروخانه / تعدد نهادهای تصمیم گیر در حوزه خدمات داروییرییس انجمن داروسازان تهران ضمن انتقاد از تعدد نهادهای تصمیم گیر در حوزه داروخانه ها گفت: جامعه داروسازی این گلایه را دارد که در شرایطی که در هر مغازه و ایستگاه مترو و... ماسک و ضدعفونی‌کننده با هر قیمتی و بدون کیفیت عرضه می‌شود، اما تمام نظارت‌ها بر روی داروخانه متمرکز شده است. در حالی که ما مدعی هستیم که چرا سازمان تعزیرات و .... اجازه دادند که ماسکی بیرون از داروخانه عرضه شود. فضاهای بیرون داروخانه باید کنترل می‌شد.

دسترسی ایران به آژانس برای بازرسی از دو مکان/آژانس سوال و درخواست دسترسی فراتری از ایران نداردبیانیه مشترک ایران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، در پایان سفر دو روزه رییس آژانس به تهران: ایران به آژانس برای بازرسی از دو مکان دیگر دسترسی می‌دهد آژانس سوال و درخواست دسترسی بیشتری مطرح نکرده است

درخواست جدایی لیونل مسی از بارسلونا: مقصد بعدی کجاست؟ - BBC News فارسیهر باشگاه دنیا در رویای به خدمت گرفتن لیونل مسی است، اما فقط باشگاه‌های معدودی هستند که می‌توانند این رویا را به حقیقت تبدیل کنند، اگر فرض کنیم دوران حضور مسی در بارسلونا به پایان رسیده است، مقصد بعدی کجاست؟