نیروهای امنیتی ترکیه مانع ورود حدود نیم تن مواد مخدر از ایران شدند

01/10/1400 12:24 ب.ظ

وزیر تجارت ترکیه از کشف و ضبط بیش از 462 تن مواد مخدر مت‌آفتامین مایع از یک تریلی که از ایران و از طریق پاپانه مرزی گوربولاک قصد ورود به کشور را داشته، خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

وزیر تجارت ترکیه از کشف و ضبط بیش از 462 تن مواد مخدر مت‌آفتامین مایع از یک تریلی که از ایران و از طریق پاپانه مرزی گوربولاک قصد ورود به کشور را داشته، خبر داد. - خبرگزاری آناتولی محمد موش، وزیر تجارت ترکیه با انتشار پیام توئیتری اعلام کرد که پلیس گمرک کشور در پایانه مرزی گوربولاک (مرز بازرگان ایران) 462.5 تن مواد مخدر مت‌آفتامین مایع در هنگام بازرسی از یک تریلی کشف کرده‌اند.

او همچنین از نیروهای امنیتی ترکیه به دلیل جلوگیری از ورود این مقدار زیاد مواد مخدر به داخل کشور قدردانی کرد.

وزارت تجارت ترکیه نیز به دنبال این پیام با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که در ادامه عملیات مبارزه با قاچاق واحدهای امنیتی کشور، تریلی مذکور که از ایران وارد شده، ارزیابی و داخل دستگاه اسکن ایکس‌ری قرار داده شده است.

بر این اساس، در حین این اسکن، میزانی مایع مشکوک در مخزن سوخت این تریلی شناسایی و توسط سگ‌های موادیاب پلیس کنترل شده است. پس از واکنش این سگ‌ها، نیروهای امنیتی مخزن سوخت این وسیله نقلیه را از بدنه جدا کرده و شکافته‌اند. headtopics.com

بچه بیا پایین سرمون درد گرفت . اگر فرصت کردید و از توهم قدرتمندی خارج شدید ، سری به آمارهای اعلامی سازمانهای بینالمللی بزنید و عملکرد جمهوری اسلامی ایران در مبارزه با مواد مخدر رو مرور کنید. راسی قبلش از پرزیدنت اردوغان اجازه بگیرید بعد پرونده آمارها رو جابجا کنید !!!😉

ادامه مطلب:
aa_persian »

تصاویری از درگیری در کنگو به دنبال شایعه ورود نیروهای رواندا به کشوررواندا همسایه‌اش کنگو را متهم به پناه دادن به قوم هوتو می‌کند، قومی که در سال ۱۹۹۴ در رواندا قتل عام شدند.

وزارت خارجه آمریکا از خروج سفیر ایران از یمن استقبال کردند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، امروز در پاسخ به پرسشی درباره خبرهای منتشرشده در مورد خروج سفیر جمهوری اسلامی ایران از یمن گفت: «ما امیدواریم که خروج سفیر ایران از یمن نشانه آن باشد که یمنی‌ها نقش عمیق بی‌ثبات‌کننده‌ای را که ایران مدت‌ها است در کشورشان ایفا می‌کند، درک کنند.» لعنت بر کارتر

بلینکن: خروج از برجام یکی از بدترین تصمیم‌های دهه اخیر آمریکا بودوزیر امور خارجه آمریکا در یک کنفرانس خبری ضمن انتقاد از تصمیم دولت قبلی این کشور برای خروج از توافق هسته ای، مواضع واشنگتن را در زمینه تداوم مذاکرات احیای توافق هسته ای در وین تشریح کرد. هرگز چنین غلطی را دیگر تکرار نخواهند کرد برو بابا چرت نگو، محبوبیت بایدن شده زیر ۴۰٪. آمریکایی ها یکپارچه ترامپ را صدا میزنند.کونتان پاره ست اینبار!

بارش برف در غرب و شمال غرب کشور از فرداسازمان هواشناسی کشور اعلام کرد که سامانه بارشی جدید از فردا وارد کشور می‌شود و بارش برف و باران در نقاط مختلف کشور پیش‌بینی شده است.

تصاویری از بروکسل؛ اعتراض و راهپیمایی هزاران نفری علیه محدودیت‌های کرونایی دولتیکشنبه هزاران نفر در بروکسل، پایتخت اتحادیه اروپا به خیابان آمدند و علیه اقدامات و محدودیت‌های جدید دولت دست به تظاهرات زدند.

از بانک مرکزی و مجلس خواسته‌ایم وضعیت رمزارزها را مشخص کننددادستان کل کشور: *متاسفانه امروز رمزارزها به یک آسیب در جامعه تبدیل شده است *از مجلس خواسته‌ایم وضعیت رمزارزها را برای مردم مشخص کنند *توصیه من به مردم این است وارد معرکه رمزارزها نشوند

وزیر تجارت ترکیه از کشف و ضبط بیش از 462 تن مواد مخدر مت‌آفتامین مایع از یک تریلی که از ایران و از طریق پاپانه مرزی گوربولاک قصد ورود به کشور را داشته، خبر داد.آنکارا/ خبرگزاری اناتولی

محمد موش، وزیر تجارت ترکیه با انتشار پیام توئیتری اعلام کرد که پلیس گمرک کشور در پایانه مرزی گوربولاک (مرز بازرگان ایران) 462.5 تن مواد مخدر مت‌آفتامین مایع در هنگام بازرسی از یک تریلی کشف کرده‌اند.

او همچنین از نیروهای امنیتی ترکیه به دلیل جلوگیری از ورود این مقدار زیاد مواد مخدر به داخل کشور قدردانی کرد.

وزارت تجارت ترکیه نیز به دنبال این پیام با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که در ادامه عملیات مبارزه با قاچاق واحدهای امنیتی کشور، تریلی مذکور که از ایران وارد شده، ارزیابی و داخل دستگاه اسکن ایکس‌ری قرار داده شده است.

بر این اساس، در حین این اسکن، میزانی مایع مشکوک در مخزن سوخت این تریلی شناسایی و توسط سگ‌های موادیاب پلیس کنترل شده است.

پس از واکنش این سگ‌ها، نیروهای امنیتی مخزن سوخت این وسیله نقلیه را از بدنه جدا کرده و شکافته‌اند.

پس از کشف مواد مخدر مذکور این تریلی توقیف و راننده آن بازداشت شده است.

گفتنی است گوربولاک یکی از سه گذرگاه مرزی اصلی میان ترکیه و ایران است.