نیروهای داعش با حمله به زندانی در سوریه، «جهادگرایان را آزاد کردند»

01/11/1400 04:30:00 ق.ظ

یک نهاد ناظر بر جنگ سوریه گزارش داد که اعضای گروه موسوم به حکومت اسلامی، داعش، روز پنج‌شنبه با هجوم به زندانی که در اختیار کردهای این کشور است، یاران جهادگرای خود را آزاد کردند.

یک نهاد ناظر بر جنگ سوریه گزارش داد که اعضای گروه موسوم به حکومت اسلامی، داعش، روز پنج‌شنبه با هجوم به زندانی که در اختیار کردهای این کشور است، یاران جهادگرای خود را آزاد کردند. نسخه چاپی یک نهاد ناظر بر جنگ سوریه گزارش داد که اعضای گروه موسوم به حکومت اسلامی، داعش، روز...

نسخه چاپی یک نهاد ناظر بر جنگ سوریه گزارش داد که اعضای گروه موسوم به حکومت اسلامی، داعش، روز پنج‌شنبه ۳۰ دی ماه با هجوم به زندانی که در اختیار کردهای این کشور است، یاران جهادگرای خود را آزاد کردند. نیروهای دموکراتیک سوریه که تحت رهبری کردها فعالیت می‌کند گزارش‌ها درباره این حمله را تایید کرد، اما در بیانیه خود اشاره‌ای به موفقیت‌آمیز بودن عملیات فرار نکرد.

بر اساس گزارش گروه ناظر حقوق بشر در سوریه، یک ماشین بمب‌گذاری در ابتدا مقابل زندان غویران، واقع در شمال شرق سوریه، منفجر شد و سپس انفجار دومی نیز قبل از حمله جهادگرایان داعش به نیروهای امنیتی کرد در آن اطراف رخ داد.

این گزارش به نقل از منابع مطلع می‌گوید که در این انفجارها و حمله اعضای داعش، «شماری از زندانیان توانستند که زندان فرار کنند».

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

زندانی فرانسوی متهم به جاسوسی در ایران روز پنجشنبه محاکمه می‌شودوکیل مدافع این تبعه فرانسوی در پاریس می‌گوید که بنژامن بری‌یر از دسترسی به محتوای پرونده و «حقوق اولیه» برای دفاع از خود محروم بوده است.

آتش‌نشان ارزرومی که ماسک‌اش را به کودک افغان داد، ترخیص شد📌 آتش‌نشان ارزرومی که ماسک‌اش را به کودک افغان داد، ترخیص شد یوجل کوچک، آتش‌نشانی که در جریان نجات یک کودک افغان در حریق استان ارزروم به دلیل استنشاق گاز سکته قلبی کرده بود، تحت درمان قرار گرفت.

طرح جدید مجلس درباره شبکه‌های ماهواره‌ای؛ قوانینی که هیچ کس به آن‌ها پایبند نیست

ذوالنوری: ایران فعلا علاقمند به بیان جزئیات توافق‌نامه با چین نداردذوالنوری: ایران فعلا علاقمند به بیان جزئیات توافق‌نامه با چین ندارد عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس ایران گفت این کشور در حال حاضر علاقه‌ای به انتشار جزئیات توافق‌نامه 25 ساله با چین ندارد.

نخست‌وزیر بریتانیا همزمان با افزایش فشارها گفت حاضر به استعفاء نیستبوریس جانسون در جلسه پارلمان با لحنی قاطع سعی کرد با فشارهای رو به افزایش برای کناره‌گیری از قدرت مقابله کند ولی حتی نمایندگان محافظه‌کار پارلمان نیز از سخنان او چندان حمایت نکردند

رئیس جمهور ایران در دیدار با پوتین: امیدواریم تلاش ها منجر به لغو تحریم‌ها شودپیام پوتین به رهبر معظم ایران پوتین در دیدار با رئیس جمهور ایران: از طرف من سلام و آرزوی سلامتی برای رهبر معظم ایران را به ایشان منتقل کنید پوتین رئیسی شده احوال یکی دیگه رو‌ می پرسه صد البته اگه پوتین بهش سلام مخصوص نرسونه کی برسونه؟ مردم فلک زده ایران؟!!!! پفیوز خایه مال آخه خارجی ها به این یارو میگن معظم آخه؟