نیروی دریایی سپاه ۱۱۲ «شناور جنگی تندرو» را به ناوگان خود اضافه کرد

08/03/1399 06:55 ب.ظ

این شناورها از نوع قایق‌های تندروی نسل جدید که به گفته رسانه‌های داخلی ایران قابلیت تهاجمی نیروی دریایی سپاه را دوچندان می‌کنند.

این شناورها از نوع قایق‌های تندروی نسل جدید که به گفته رسانه‌های داخلی ایران قابلیت تهاجمی نیروی دریایی سپاه را دوچندان می‌کنند. سپاه پاسداران روز پنجشنبه از الحاق بیش از ۱۰۰ شناور پیشرفته موشک‌انداز به ناوگان دریایی خود خبر داد و تاکید کرد که این اقدام در راستای تقویت بنیه تهاجمی ایران در خلیج فارس صورت گرفته است.

تلویزیون دولتی ایران نیز تصاویری از تحویل شناورهای جنگی جدید توسط وزارت دفاع ایران به سپاه پاسداران به نمایش گذاشت.

به گزارش رسانه‌های نزدیک به سپاه پاسداران در این مراسم از ۱۱۲ شناور موشک‌انداز تندرو که گفته می‌شود بدست متخصصان ایرانی طراحی و ساخته شده، رونمایی شد. شناورهای ساخت وزارت دفاع در این مراسم که در بندرعباس برگزار شد،‌ تحویل فرماندهان نیروهای دریایی سپاه پاسداران شده است. این شناورها شامل قایق‌های سریع‌السیر«عاشورا» و قایق گشت ساحلی به نام «ذوالفقار» و زیردریایی‌های «طارق» می‌شود.

به نوشته رسانه‌های ایران «این شناورها توسط متخصصان داخلی در شرکت‌های دانش بنیان سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع و مراکز تخصصی فنی نیروی دریایی سپاه تولید و بهینه سازی شده اند.» تصویر از ویدیو AFP حسین سلامی فرمانده کل سپاه، امیر حاتمی وزیر دفاع، علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه، استاندار هرمزگان و جمعی از فرماندهان و مسئولان استانی در مراسم الحاق بیش از ۱۰۰ فروند شناور به نیروی دریایی سپاه حضور داشتند. headtopics.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

ساخت شناور تهاجمی با قابلیت نشستن بالگرد در آینده‌ای نزدیکفرمانده نیروی دریایی سپاه: *بغل گوش آمریکایی‌ها هستیم *در آینده نزدیک بیشتر هم احساسمان خواهند کرد *ساخت شناور تهاجمی با قابلیت نشستن بالگرد در آینده‌ای نزدیک 😂😂😂😂😂 ان شالله زیر دریایی های اتمی بسازیم باذقابلیت شلیک موشک با پایه عمودی

ورود سومین نفتکش ایرانی به آب‌های ونزوئلا- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimسومین نفتکش ایرانی به آب‌های ونزوئلا وارد و توسط ناو نیروی دریایی ونزوئلا همراهی شد.

تعلیق زن سفیدپوست آمریکایی از کار بدلیل اتهامات نژاپرستانهایمی کوپر زن سفیدپوستی که بدروغ در تماس با پلیس مرد سیاه پوستی را متهم کرد که او را تهدید به مرگ می کند از کار خود تعلیق شد. عجب چرا؟ مگه این سفید پوستان صاحب این زمین و آسمان نیستند سرمایه دار سفید بانک دار سفید میلیاردر سفید شما یک زرد و سرخ پوست یا چهره معروف دیدی ؟

ترامپ شبکه‌های اجتماعی را تهدید به تعطیلی کردرئیس‌جمهور آمریکا در حساب توییتر خود، شبکه‌های اجتماعی را تهدید به تعطیلی کرد. - خبرگزاری آناتولی

جذاب‌ترین کشور اروپایی برای سرمایه‌گذاری در سال ۲۰۲۰ کجاست؟فرانسه در سال ۲۰۱۹ با پیشی گرفتن از رقبای خود یعنی آلمان و بریتانیا جایگاه نخست جذاب‌ترین مقصد اروپایی سرمایه‌گذاری در سال ۲۰۲۰ را از آن خود کرد.

مجلس نمایندگان آمریکا طرح تحریم چین به دلیل سرکوب مسلمان ایغور را تصویب کردمجلس نمایندگان آمریکا روز چهارشنبه ۷خردادماه طرح تحریم چین به دلیل سرکوب مسلمانان ایغور را تصویب کرد. طرح تحریم چین به دلیل سرکوب مسلمانان ایغور در مجلس نمایندگان با ۴۱۳ رای موافق در برابر یک رای م سوال من این است که آیا عواقب این کار به درستی برسی شده؟ ممکن است تعداد متحدان از قدرت منفرد بیشتر باشد نگران حقوق مسلمانان هستین؟ این بینواهای یمن و فلسطین و عراق و سوریه و افغانستان و پاکستان و لیبی و ... همه مسلمان هستن !!! و ما ایرانی ها از یک کشور تحریم شده به کشور دیگری پناه آوردیم که اونم تحریم شد😔😔😔😔

Aa

سپاه پاسداران روز پنجشنبه از الحاق بیش از ۱۰۰ شناور پیشرفته موشک‌انداز به ناوگان دریایی خود خبر داد و تاکید کرد که این اقدام در راستای تقویت بنیه تهاجمی ایران در خلیج فارس صورت گرفته است.

تلویزیون دولتی ایران نیز تصاویری از تحویل شناورهای جنگی جدید توسط وزارت دفاع ایران به سپاه پاسداران به نمایش گذاشت.

به گزارش رسانه‌های نزدیک به سپاه پاسداران در این مراسم از ۱۱۲ شناور موشک‌انداز تندرو که گفته می‌شود بدست متخصصان ایرانی طراحی و ساخته شده، رونمایی شد.

شناورهای ساخت وزارت دفاع در این مراسم که در بندرعباس برگزار شد،‌ تحویل فرماندهان نیروهای دریایی سپاه پاسداران شده است. این شناورها شامل قایق‌های سریع‌السیر«عاشورا» و قایق گشت ساحلی به نام «ذوالفقار» و زیردریایی‌های «طارق» می‌شود.

به نوشته رسانه‌های ایران «این شناورها توسط متخصصان داخلی در شرکت‌های دانش بنیان سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع و مراکز تخصصی فنی نیروی دریایی سپاه تولید و بهینه سازی شده اند.»

تصویر از ویدیو

AFP

حسین سلامی فرمانده کل سپاه، امیر حاتمی وزیر دفاع، علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه، استاندار هرمزگان و جمعی از فرماندهان و مسئولان استانی در مراسم الحاق بیش از ۱۰۰ فروند شناور به نیروی دریایی سپاه حضور داشتند.

حسین سلامی،‌ فرمانده کل سپاه پاسداران در این مراسم از دفاع به عنوان منطق ایران در جنگ یاد و تاکید کرد که این به معنای انفعال نیست زیرا «عملیات و تاکتیک ما تهاجمی است و این را در میدان نشان دادیم.»

به گفته فرمانده سپاه پاسداران بخش عمده‌ای از قدرت نظامی ایران در حیطه نبردهای دریایی هنوز ناشناخته باقی مانده است.

سپاه در حالی از شناورهای جدید و پیشرفته خود رونمایی می‌کند که به تازگی با ادعای واشنگتن مبنی بر مزاحمت قایق‌های تندرو ایران برای ناوهای آمریکایی تنش میان ایران و ایالات متحده در آب‌‌های خلیج فارس بالا گرفته است.