نیروهای مدافع ماریوپول: به کمک ما بشتابید

01/02/1401 02:00:00 ق.ظ

منابع نظامی اوکراینی، گزارش دادند که شهر ساحلی ماریوپول در جنوب این کشور در آستانه سقوط به دست نیروهای روسیه است. طبق گفته این منابع، ارتش روسیه در اکثر

منابع نظامی اوکراینی، گزارش دادند که شهر ساحلی ماریوپول در جنوب این کشور در آستانه سقوط به دست نیروهای روسیه است. طبق گفته این منابع، ارتش روسیه در اکثر یکی از فرماندهان میدانی ارتش اوکراین، بامداد چهارشنبه 20 آوریل، در یک پیام ویدیویی از آخرین مقاومت باقی‌مانده نیروهای این کشور که در کارخانه فولاد ماریوپول سنگر گرفته‌اند، خبر داد.

فرمانده اوکراینی که خواستار ارسال کمک‌هایی برای دفاع از این شهر شده است گفت: «آخرین ساعات ماست کمکمان کنید».

Advertisement سرگئی وولینا یکی از فرماندهان تفنگداران دریایی اوکراین در دفاع از آخرین پایگاه نیروهای اوکراینی در ماریوپول، که چند هفته است در محاصره روسیه قرار دارد، خواستار کمک برای خارج کردن نیروهای خود از محاصره شد.

وولینا از تیپ جداگانه تفنگداران دریایی 36 که نیروهایش در کارخانه آزوستال محاصره شدند، در این پیام ویدئویی گفت: «اگر این ساعات آخرین ساعات ما در شهر ماریوپول نباشد شاید آخرین روزهای ماست». تعداد روس‌ها از ما بیشتر است headtopics.com

😁😁

سرگئی وولینا افزود که تعداد نیروهای روسیه ده برابر آنهاست. او از همه رهبران جهان خواست تا به اوکراین کمک کنند. او افزود: «از شما می‌خواهیم اقداماتی برای خروج نیروهایمان از محاصره انجام دهید تا آنها را به منطقه دیگری انتقال دهیم».

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

۴۲ هزار نفر در معرض خطر سیل در پی تخریب سد کاخوفکا؛ عملیات تخلیه در جریان است

سد و نیروگاه آبی «کاخوفکا» واقع در جنوب اوکراین بامداد روز سه‌شنبه ۶ ژوئن بر اثر انفجاری تخریب و آب پشت سد به مناطق پیرامون آن سرازیر شد. سیل بسیاری از شهرها و روستاهای منطقه خرسون را درنوردیده و زندگی هزاران نفر مختل شده است. ادامه مطلب >>

مخبر: شرکت‌های بزرگ صنعتی و معدنی به احیاء واحدهای تولیدی غیر فعال کمک کننددر جلسه «کارگروه پیشرانان پیشرفت ایران» با حضور معاون اول رییس‌جمهور گزارشی از پیشرفت ۴۸ پروژه مصوب با سرمایه گذاری ۱۷,۳ میلیارد دلاری در حوزه های صنعتی و معدنی ارائه شد. چشم آقا مخبر!

هزاران غیرنظامی در انتظار تخلیه از ماریوپل؛ «اولتیماتوم» روسیه به سربازان اوکراینیگزارش‌ها از اوکراین حاکی است که به‌رغم اولتیماتوم پی در پی کرملین، تا کنون حتی یک سرباز اوکراینی هم حاضر به تسلیم در برابر نیروهای روسیه نشده است.

سلیمان ابراهیم‌زاده، کولبر اهل سردشت در تیراندازی نیروهای نظامی کشته شدبر اساس گزارش آژانس خبر رسانی کردستان، کردپا، روز دوشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۱، یک کولبر به نام «سلیمان ابراهیم‌زاده» اهل سردشت بر اثر شلیک نیروهای نظامی در مرز «بیتوش» این شهرستان جان خود را از دست داد. اخبار_ایران آذربایجان_غربی مہنگائی عروج پر ہے لیکن حکومت نام کی کوئی چیز نظر نہیں آرہی، چیف جسٹس

ایران می‌گوید سه «جاسوس موساد» در سیستان و بلوچستان بازداشت شده‌انداداره اطلاعات سیستان و بلوچستان ایران می‌گوید که نیروهای آن سه نفر را در این استان به اتهام جاسوسی برای سازمان اطلاعات و عملیات ویژه اسرائیل (موساد) بازداشت کرده‌اند.

غیر از غصه‌خوردن کاری از دست‌ ما برنمی‌آید/ اما دولت به جای مانع گذاری فکری به حال کارگران کنددبیر اجرایی خانه کارگر سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه با توجه به وضعیت اقتصادی کارگران در سال جدید احتمال کاهش سرانه مصرف محصولات پروتئینی در کارگران وجود دارد ،گفت: غیر از تأسف و غصه خوردن کاری برای کارگران از دست‌مان بر نمی‌آید اما پیشنهاد می کنم دولت به جای مانع گذاری بر سر راه کارگران حالشان را درک کرده و برای بهتر شدن زندگی شان فکری کند.

فرمانده اوکراینی در ماریوپل: خروج ما به کشوری ثالث را میسر کنید | DW | 20.04.2022فرمانده آخرین رزمندگان اوکراینی در ماریوپل که در یک کارخانه آهن و فولاد سنگر گرفته‌اند خواستار حمایت بین‌المللی برای میسر ساختن خروج سربازان و غیرنظامیان از آنجا به کشور ثالث شد. او گفت شمار نفرات دشمن ده برابر آنهاست. « بازی اشکنک دارد ، سر شکستنک دارد » . از روز نخست ، که لباس نظامی بر تن کردید ، می‌دانستید که از این اتفاقات میتواند رخ دهد . تنها بیچاره مردم شهر هستند که در کنار شما ، پناه گرفتند ‌. آیا این درست است که شما در همان جایی موضع نظامی گرفتید ، که شهروندان را پناه داده آید !؟