نیروهای جدایی‌طلب یمنی مورد حمایت امارات، شروع به عقب نشینی از عدن کردند

20/05/1398 04:54:00 ب.ظ

نیروهای جدایی‌طلب یمنی مورد حمایت امارات، شروع به عقب نشینی از عدن کردند یک روز پس از تصرف مواضع تحت کنترل نیروهای حامی دولت قانونی در جنوب یمن توسط نیروهای جدایی‌طلب، خبرگزاری‌ها از آغاز عقب‌نشینی این نیروهای مورد حمایت امارات متحده عربی خبر دادند.

یک روز پس از تصرف مواضع تحت کنترل نیروهای حامی دولت قانونی در جنوب یمن توسط نیروهای جدایی‌طلب، خبرگزاری‌ها از آغاز عقب‌نشینی این نیروهای مورد حمایت امارات متحده عربی خبر دادند.\r\n به گزارش آسوشیتدپرس، تداوم تنش میان آمریکا و ایران در آستانه تعطیلات تابستانی پرزیدنت ترامپ پرزیدنت ترامپ تعطیلات تابستانی ده روزه خود را از امروز در حالی شروع می کند که عواقب ناشی از تنش با جمهوری اسلامی ایران، نگرانی ‌های مرتبط با موشک‌پرانی‌های اخیر کره شمالی و...

تداوم تنش میان آمریکا و ایران در آستانه تعطیلات تابستانی پرزیدنت ترامپ پرزیدنت ترامپ تعطیلات تابستانی ده روزه خود را از امروز در حالی شروع می کند که عواقب ناشی از تنش با جمهوری اسلامی ایران، نگرانی ‌های مرتبط با موشک‌پرانی‌های اخیر کره شمالی و مذاکرات بی نتیجه تجاری با چین کماکان همراه اوست.

پرزیدنت ترامپ پیش از ترک واشنگتن برای شروع تعطیلات تابستانی خود در باره ایران صحبتی نکرد اما پیشتر با انتشار چند توئیت ضمن اشاره به مشکلات جدی اقتصادی در ایران برخی از تماس‌های امانوئل ماکرون همتای فرانسوی‌اش با تهران را موجبی برای گمراهی خوانده بود.

پرزیدنت ترامپ نوشته بود: «ایران دچار مشکلات اقتصادی جدی است. آنها در نهایت استیصال می‌خواهند با ایالات متحده صحبت کنند؛ اما از سوی همه کسانی که مدعی نمایندگی ما هستند، از جمله [امانوئل] ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه، نشانه‌های ضد و نقیضی دریافت می‌کنند.» headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

بیش از صد مورد اختلالات عصبی به خاطر مصرف سیگار الکترونیکی گزارش شده است🔺بیش از صد مورد اختلالات عصبی به خاطر مصرف سیگار الکترونیکی گزارش شده است ⚡️سازمان غذا و داروی آمریکا روز چهارشنبه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که در حال بررسی ۱۲۷ گزارش مربوط به ابتلا به تشنج و دیگر اختلالات عصبی پس از مصرف سیگار الکترونیکی است.

حمایت سازمان ملل از اقدامات جمهوری ترک قبرس شمالیدبیرکل سازمان ملل متحد از تلاش‌های مسالمت آمیز رئیس جمهور ترک قبرس شمالی در این جزیره اعلام حمایت کرد. - خبرگزاری آناتولی

یک تتوکار از تهران: بعد از حرف‌های پلیس درباره تتو، مشتری‌هایم بیشتر شده‌اندما که گواهینامه داریم با خیال راحت میتونیم تتو کنیم 😂😂😂 دم مردم گرم بجا این استعمار گری و چپاول کردنا و دزدیا ذهن مردم رو منحرف میکنن سمت این چرت و پرتا این اوج اعتماد و سرلوحه قرار دادن سخنان پلیس و یابسیج یا سپاه یا رهبر یا رئیس جمهور هستش که مردم با اغوش باز استفاده میکنن به این میگن اعتمادمردم به نظام

تعلیق نمایش فیلم «شکار» پس از انتقاد ترامپ از سینمای هالیوودانتفاد رئیس‌جمهوری ایالات متحده آمریکا از فیلم «شکار» محصول شرکت فیلم‌سازی «یونیورسال» و وقوع دو حادثه تیراندازی مرگبار در ایالت های تگزاس و اوهایو سبب شد که اکران این فیلم به حالت تعلیق درآید آمریکا با وجود ترامپ آزاد نیست دیگه

حمایت ۱۴ کنشگر زن خارج کشور از بیانیه زنان ایران برای 'استعفای خامنه‌ای' | DW | 10.08.2019۱۴ کنشگر زن در خارج از کشور طی نامه‌ای از بیانیه ۱۴ فعال حوزه زنان در ایران برای 'استعفای خامنه‌ای' حمایت کردند. شماری از آهنگسازان هم از بیانیه ۱۴ فعال سیاسی و مدنی در مخالفت با 'کلیت' جمهوری اسلامی حمایت کرده‌اند. سناریو جالبیه درود بر زنان پیشتاز قهرمان پرچمدار سرنگونی نظام ولایت فقیه خودت خندت نمیگیره واقعا اطز این مزخرفات :)

دادستان کل ایران درباره پرونده معاون سابق قوه‌قضاییه: از فعالیت‌هایش با خبر بودیم