نیروی دریایی آمریکا: محموله سلاح کشتی با مبدا ایران را در مسیر یمن توقیف کردیم

02/10/1400 01:55 ب.ظ

نیروی دریایی آمریکا: محموله سلاح کشتی با مبدا ایران را در مسیر یمن توقیف کردیم جزئیات بیشتر🔽

ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا مستقر در بحرین روز چهارشنبه با انتشار بیانیه‌ای از توقیف محموله سلاح یک کشتی ماهیگیری با مبدا ایران توسط دو کشتی گشتی خود در دریای عرب خبر داد. ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا پنج خدمه این کشتی را اتباع یمنی اعلام کرد که پس از تخلیه محموله غیرقانونی کشتی و غرق کردن آن به یمن اعزام شده‌اند.

«بر اساس تحقیقات پنتاگون محموله سلاح کشف شده در دریای عرب متعلق به ایران است»

فروش یا انتقال مستقیم یا غیرمستقیم تسلیحات به حوثی‌های یمن ناقض قطعنامه‌های شورای امنیت سازمان ملل متحد و تحریم های ایالات متحده است. ناوگان پنجم نیروی دریایی ایالات متحده در ماه مه(اردیبهشت) سال جاری نیز یک محموله‌ بزرگ اسلحه را در دریای عرب ضبط کرده بود و با وجود اعلام پنتاگون مبنی بر ارسال آن از سوی ایران به حوثی‌های یمن، وزارت خارجه جمهوری اسلامی این ادعا را رد کرد.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

پژوهش در زمینهٔ کشاورزی پایا در آفریقا برای مقابله با تغییرات اقلیمیمزرعه و کانون کشاورزی هوشمند این دانشگاه براساس فناوری و تحلیل داده‌ها بنا شده و استارتآپ آ‌ن نیز به کشاورزان مشاوره می‌دهد و به یاری پهپاد آنها را از بروز آفات و هجوم حشرات موذی یا کمبود منابع آب باخبر می‌کند.

درگیری با پلیس در تظاهرات مخالفان مقررات کرونایی در مونیخ | DW | 23.12.2021در تظاهرات اعلام‌نشده مخالفان واکسیناسیون و محدودیت‌های کرونایی در مونیخ آلمان ۵۰۰۰ نفر شرکت کردند. حدود ۵۰۰ پلیس برای مهار این تظاهرات وارد عمل شدند. در حمله تظاهرکنندگان به پلیس و نمایندگان رسانه‌ها تعدادی زخمی شدند. وضعیت موجود نشان دهنده عدم اعتماد مردم به حکومت هاست

آمریکا یک کشتی ماهیگیری با محموله سلاح ایران را توقیف کرد | DW | 23.12.2021آمریکا از توقیف یک کشتی ماهیگیری از منشا ایران به مقصد یمن در دریای عرب خبر داد. در این کشتی ۱۴۰۰ سلاح کلاشینکف و ۲۲۶ هزار گلوله کشف شد. نیروی دریایی آمریکا این کشتی را پس از تخلیه محموله غرق کرد. چراهرگونه اخبار اینچنینی است بایدآخرش به ایران منتصب باشدبه کی بگیم آقاما ایرانیان نمیخواهیم سفیرجنگ خون خونریزی باشیم. دریای عرب کجاست دیگه؟

توقیف محموله سلاح از یک کشتی ماهیگیری «با منشا ایران برای شبه نظامیان حوثی»ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا اعلام کرد دو کشتی گارد ساحلی این ناوگان یک محموله سلاح از یک کشتی ماهیگیری بدون پرچم با منشا ایران را در شمال دریای عرب توقیف کردند. اوج اقتدار پوشکی قدرت اول منطقه 😂😅امان از گنده گوزیهای سپاه ای خـــــــــــــــــــــــــــاک برسرت ملت خفته بیریشه این ثروت توست خرج صدور اسلام کثافت خونخوار میشه

سفره کارگران در شب یلدا هیچ تفاوتی با دیگر شب ها نداردافزایش نرخ تورم و گرانی های ناشی از آن باعث شده تا دیگر شب یلدا هم رنگ و بویی برای قشر ضعیف و کارگران نداشته باشد و این اقشار این شب را همانند دیگر شب های سال بگذرانند.

اتاق میدان آزادی در شبکه کلاب‌هاوس با فشار وزارت اطلاعات تعطیل شد