نیاز فوری به اهدای خون به دلیل افزایش جراحی‌ها در کشور

  • 📰 SharghDaily
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 68%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

به گزارش شبکه شرق، مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران با بیان اینکه میزان ذخایر خون مقداری کاهش یافته است، اظهار کرد: اگر مردم برای اهدای خون مراجعه نکنند، این احتمال وجود دارد میزان ذخایر خون در آستانه تعطیلات نوروزی دچار شرایط نگران‌کننده شود.

به گزارش شبکه شرق، مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران با بیان اینکه میزان ذخایر خون مقداری کاهش یافته است، اظهار کرد: اگر مردم برای اهدای خون مراجعه نکنند، این احتمال وجود دارد میزان ذخایر خون در آستانه تعطیلات نوروزی دچار شرایط نگران‌کننده شود.

او ادامه داد: میزان مراجعه مردم برای اهدای خون در اسفند ماه سال جاری به دلیل برودت هوای سرد کاهش یافت. کاهش میزان مراجعه برای اهدای خون با افزایش جراحی‌ها همراه شد و به همین دلیل میزان ذخایر خون مقداری کاهش یافته است. مدیرعامل سازمان انتقال خون درباره ضرورت مراجعه مردم برای اهدای خون خاطرنشان کرد: اگر مردم برای اهدای خون مراجعه نکنند این احتمال وجود دارد میزان ذخایر خون در آستانه تعطیلات نوروزی دچار شرایط نگران‌کننده شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 1. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مایکروسافت: دشمنان آمریکا استفاده از هوش مصنوعی مولد در حملات سایبری را آغاز کرده‌اندافزایش تولید اخبار جعلی و گمراه‌کننده در شرایطی که امسال در بیش از ۵۰ کشور جهان انتخابات برگزار می‌شود نگرانی در مورد به خطر افتادن دمکراسی را افزایش داده است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

راهکارهای نوین درمان غلظت خونسمیه نیکوفرد بنیانگذار تکنیک فلبوتومی در ایران با ارسال یادداشتی به ایلنا با اشاره به عوارض خطرناک غلظت خون به ارائه راهکارهای نوین علمی برای کاهش آن پرداخت.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

بازی رایانه‌ای باعث خودکشی یک مادر هندی شدیک مادر جوان هندی بعد از درگیری لفظی با دخترش به دلیل اصرار او به بازی مشترک در موبایلش، به زندگی خود پایان داد.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

قطعنامه دولت اسرائیل در مخالفت با به رسمیت شناختن تشکیل کشور فلسطینی با رای قاطع پارلمان تصویب شدقطعنامه دولت اسرائیل در مخالفت با به رسمیت شناختن یکجانبه تشکیل کشور فلسطینی روز چهارشنبه با رای موافق ۹۹ عضو پارلمان این کشور (کنست) به تصویب رسید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دستورات انتخاباتی رئیس قوه قضاییهرئیس قوه قضاییه گفت: به تمامی مسئولان و مقامات قضایی در سراسر کشور دستور می‌دهم که در راستای کمک به سلامت و امنیت انتخابات یازدهم اسفند، کلیه تدابیر لازم را اتخاذ کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اختصاصی؛ محمد سعادتی، استاد اخراجی دانشگاه بیرجند: به دلیل انتقاد از سرکوب معترضان اخراج شدمحسن باقری‌نیا، که به دلیل همراهی با اعتراضات از دانشگاه اخراج شده، در واکنش به اعدام چهار شهروند کُرد می‌گوید: مقابل ماشین کشتار ضحاک زمانه سکوت نکنیم
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »