نگهبان نمایشگاه برای تابلوی نقاشی ۱ میلیون دلاری با خودکار چشم کشید

21/11/1400 08:09:00 ب.ظ

نگهبان نمایشگاه برای تابلوی نقاشی ۱ میلیون دلاری با خودکار چشم کشید جزئیات بیشتر🔽

نگهبانی در یک نمایشگاه آثار هنری در روسیه به خاطر آن‌که «حوصله‌اش سر رفته بود»، برای صورت‌های محو یک تابلوی نقاشی یک میلیون دلاری با خودکار چشم کشید. آنا رشتکینا، متصدی گالری، درباره هدف فرد خرابکار از انجام چنین کاری گفت: «انگیزه‌های او هنوز ناشناخته است، اما مدیریت مجموعه معتقد است که این کار حاصل نداشتن سلامت عقلی بوده است».

به گزارش روزنامه هنر روسیه مسئولان نمایشگاه گفته‌اند که این اثر را یک روز پس از حادثه و جهت مرمت به تیمی در ایالت ترتیاکوف فرستاده‌اند. کارمند بخش امنیتی مرکز نیز که ۶۰ سال دارد از سمت خود برکنار شده است.

زوج کُره‌ای اثر هنری ۴۴۰ هزار دلاری را سهواً خراب کردند اثر هنری لپورسکایا که سه چهره بدون صورت را به تصویر می‌کشد، از گالری دولتی ترتیاکوف در مسکو به طور موقت به نمایشگاهی در مرکز یلتسین شهر در شهر یکاترینبرگ با عنوان «جهان به مثابه غیرعینی» امانت داده شده بود تا در آن‌جا به نمایش درآید.

پیگرد کیفری علیه کارمند خاطی در ابتدا به دلیل وارد نیامدن آسیب پایدار به تابلو رد شده بود، با این حال پس از رسانه‌ای شدن خبر و فشار افکار عمومی این پرونده بار دیگر تحت اتهام «خرابکاری» مورد بررسی مجدد قرار گرفته است. در صورت محرز شدن اتهامات در دادگاه، مجازاتی شامل پرداخت ۴۶۸ یورو جریمه و یک سال کار خدماتی اجباری می‌تواند در انتظار کارمند خاطی خواهد بود. headtopics.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

بایدن در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی زمین خورد

رئیس جمهور آمریکا در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی نیروی هوایی در ایالت کلرادو زمین خورد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

یاد مستر بین بخیر withGolpar 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 شد ۲میلیون دلار

سازمان ملل: با تشديد خشکسالی در شاخ آفریقا ۱۳ میلیون نفر با خطر گرسنگی روبه‌رو هستندتحت تاثیر خشکسالی بخش‌های زیادی از مزارع کشاورزی نابود شده و تعداد مرگ‌ومیر دام‌ها به شکل «غیرعادی» افزایش یافته است و در نتیجه جمعیت وسیعی از محل سکونت خود کوچ کرده‌اند.

کاخ سفید: مذاکرات وین به مرحله‌ «حساس» رسیده استجن ساکی، سخنگوی کاخ سفید در اظهاراتی با اشاره به فرصت «چند هفته»ای برای احیای توافق هسته‌ای موسوم به «برجام» گفت، گفت‌وگوهای طرف‌های مذاکره‌کننده با ایران

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران: برای مقابله با «خرابکاری‌ها» سه کار انجام دادیممحمد اسلامی، رئیس سازمان انرژی اتمی ایران گفت که برای مقابله با «خرابکاری‌های اخیر» و «بستن روزنه‌های نفوذ» در تاسیسات اتمی کشور، سازمان متبوع او «سه کار» اعراب ب هیچ عُنوان ب بایدن و حزب او اَعتماد نکنند اَعتماد باید زمانی باشد ک آمریکا ب عُنوان مُتحد در کنار کشورهای عربی علیه رژیم یاغی شیعه جمهوری اَسلامی ایران باشد اگر برجام ننگین رُخ داد اعراب ب فکر خود باشند و ب خودکَفایی در تسلیحات و اتمی شُدن قَدَم بردارند

سیسمونی‌های لوکس؛ آغاز زندگی با سرشیشه طلا و کالسکه ۳۰ میلیون تومانی

میزبانی از گفت‌وگوهای بین‌الافغانی برای ما مهم است/ برای تشکیل دولت فراگیر در افغانستان تنها نیستیم/ پیش از پایان زمستان باید مسائل افغان‌ها حل و فصل شودیک تحلیل‌گر ارشد مسائل شبه قاره گفت: خوشبختانه نه تنها کشورهای همسایه، بلکه تمامی کشورهای دنیا بر این باور هستند که باید یک حکومت فراگیر در افغانستان تشکیل شود، حکومت زنان و اقلیت‌ها به رسمیت شناخته شود و ما در این مسیر تنها نیستیم.

بانک‌ها برای پرداخت وام ۱۲۰ میلیونی ازدواج پول ندارنددبیر کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی درباره افزایش وام ازدواج به ۱۲۰ میلیون تومان در سال آینده گفت: این مبلغ با وجود تورم ناچیز است اما برای همین مبلغ نیز منابعی پیش‌بینی نشده است که صرفا برای متقاضیان این وام توقع ایجاد می‌کند و بانک‌ها را به دلیل کمبود منابع با مشکل مواجه خواهد کرد. نگید پول ندارن بگید براشون نمی صرفه چون سود بقیه وامها بیشتره