نگرانی از قدرت سرایت بالای «اُمیکرون» / واکسیناسیون نوبت سوم را جدی بگیرید

24/09/1400 11:42:00 ق.ظ

وزارت بهداشت: *مبتلایان اومیکرون طی دو روز دو برابر می‌شوند *واکسیناسیون نوبت سوم را جدی بگیرید *تزریق نوبت سوم واکسن ایمنی بدن در برابر ویروس کرونا را به ۹۰ درصد می‌رساند *بیش از ۷۰ درصد مردم دو نوبت واکسن دریافت کرده‌اند

رییس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت بر اهمیت واکسیناسیون نوبت سوم و تاثیر آن بر مهار سویه اومیکرون تاکید کرد و گفت: تزریق نوبت سوم واکسن ایمنی بدن در برابر ویروس کرونا را به ۹۰ درصد می‌رساند. وی افزود: با تزریق نوبت سوم میزان ایمنی در برابر این ویروس در اکثریت قریب به اتفاق موارد به بالاتر...

وی افزود: با تزریق نوبت سوم میزان ایمنی در برابر این ویروس در اکثریت قریب به اتفاق موارد به بالاتر از ۹۰ درصد می‌رسد. وی ضمن اعلام مراتب تقدیر خود از مردم بابت همکاری در کنترل بیماری کرونا طی دو سال اخیر، بیان کرد: در حقیقت نقش اول را در کنترل این بیماری را مردم عزیز کشورمان ایفا کردند.

گویا ادامه داد: همه ما می دانیم که ویروسی که الان با آن مواجهیم ویروس سرکش و مرموزی است که به سرعت می تواند تغییر چهره دهد و علایم بالینی مختلفی ایجاد کرده و از دست سیستم ایمنی بدن انسان به انحاء مختلف فرار کند و کار مراقبت و کنترل آن برای همه دنیا بسیار سخت و دشوار شده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

تشکیل کمیته حقیقت یاب حقوق بشری سیاه بود

محمد صدر: اتهام همکاری ایران با روسیه در جنگ اوکراین، شرایط نا امیدکننده ای را در سیاست خارجی کشور ایجاد کرده است. این اتهام علاوه بر ایجاد ایستایی در مذاکرات احیای برجام، با ادعاهایی نظیر اعلان جنگ ایران علیه اروپا و ناتو نیز همراه بوده گفت‌وگو کامل را اینجا بخوانید: https://www.sharghdaily.com/fa/tiny/news-873529 @sharghdaily sharghdaily.com ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

ستاره فوتبال آلمان پس از ابتلا به کرونا: واکسن می‌زنم | DW | 13.12.2021یوزوآ کیمیش، ملی‌پوش فوتبال آلمان و بازیکن بایرن‌مونیخ پس از ابراز تردید در مورد واکسیناسیون کرونا و نیز ابتلا به بیماری کووید-۱۹، تصمیم گرفته است که واکسن بزند. خبر مهمیه؟

دیپلمات‌های اروپایی: مواضع تهران با برجام سازگار نیستمقامات دیپلماتیک فرانسه، آلمان و بریتانیا ضمن ابراز تاسف از این رویکرد تیم جدید ایران گفتند که در این مرحله هنوز امکان مذاکره جدی فراهم نشده است. ما مردم ایران خواستار پایان مذاکرات هستیم مذاکرات_را_پایان_دهید صلح SecBlinken BorisJohnson gantzbe ‌این شورشها در ایران همه بخاطر استمرار نیافتن و حذف و کنارگذاشتن تشگیلات و حکومت جاهلیت شئونیزم فارسی فرقه فارسیسم اشغالگر ایرانست ابلهانند با این حکومت جاهلیت ملاهای فرقه فارسیسم اشغالگر ایران به مذاکره نشسته اند دنبال منافع شخصی سودجویانه ی صلیبچیهای استعمار جهانی اند. خبر جدیده؟ هفته پیش هم همینو گفتن و صد هفته دیگه هم همینو میگن

شوهر رهبر اپوزیسیون بلاروس به ۱۸ سال زندان محکوم شدسوتلانا تیخانوفسکایا دقایقی پس از انتشار خبر محکومیت همسرش به ۱۸ سال حبس این حکم را محکوم کرد و آنرا «انتقامی» از سوی دولت الکساندر لوکاشنکو خواند. عدالت در مورد وطن فروشان وجاسوسان باید اجرا، شود رفتار همه حکومت‌های تمامیت خواه شبیه هم هست چون همگی در یک مکتب و دیدگاه ایدئولوژیک پرورش یافته اند. مکتبی که بر این اساس استوار است: گنه کرد در بلخ آهنگری ( مخالفت با دیکتاتورها ) به شوشتر زدند گردن مسگری ( علاوه بر مخالف حکومت خانواده او هم تنبیه می شوند.)

کنترل تورم و افزایش قدرت خرید مردم بهتر از افزایش حقوق ظاهری است/ بودجه نهادهایی که کارشان در اولویت نیست، به موارد ضروری اختصاص یابدعضو هیات رئیسه مجلس، گفت: هم بازنشستگان و هم شاغلان دیدگاه‌شان این است که کنترل تورم و افزایش قدرت خرید بهتر از این است که عدد افزایش حقوق از لحاظ شکلی و ظاهری عدد بالایی باشد اما توان و قدرت خرید کاهش پیدا کند. در واقع همین ۱۰ درصد هم می‌تواند، میزان افزایشی که لازم است را محقق کند، مشروط به اینکه قدرت خرید مردم و از جمله کارکنان و بازنشستگان افزایش پیدا کند.

خانه در مناطق ارزان، ارزان‌تر شدخانه در مناطق ارزان، ارزان‌تر شد بازار مسکن در چهار منطقه از شهر تهران که پایین‌ترین متوسط قیمت را به خود اختصاص می‌دهند با افت ۴ تا ۶ درصدی قیمت مواجه شد.

«پنتاگون» عوامل حمله مرگبار به یک خانواده افغان را مجازات نمی‌کندوزارت دفاع آمریکا «پنتاگون» هیچ یک از پرسنل نظامی خود که در حمله‌ای مرگبار علیه خانواده‌ای افغان نقش داشتند را مجازات نخواهد کرد.در پی حمله پهپادی آمریکا امریکا و سربازان جنایتکارش در افغانستان بخاطر گشتار مردم بیگناه افغانستان باید محاکمه و مجازات گردد . امریکا دشمن مردم افغانستان است و از دشمن بغیر از بدی و شقاوت توقع دیگری نمیرود .امید داشتن با مریکا برای پرداخت غرامت به خانواده های اسیب دیده افغانستان کلا بیجا میباشد . امریکا دشمن مردم افغانستان است و از دشمن بغیر از بدی و شقاوت توقع دیگری نمیرود .امید داشتن با مریکا برای پرداخت غرامت به خانواده های اسیب دیده افغانستان کلا بیجا میباشد .