نگرانی از وقوع جنگ؛ ۹۲ هزار میلیارد تومان از ارزش بورس تهران کاسته شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

با وجود بازگشت آرامش به اکثر بازارهای سهام در سراسر جهان، بورس تهران برای سومین روز کاری متوالی شاهد سلطه جو منفی بر معاملات سهام بود و بازده منفی آن از ۶.۵ درصد فراتر رفت.

با وجود بازگشت آرامش به اکثر بازارهای سهام در سراسر جهان، بورس تهران برای سومین روز کاری متوالی شاهد سلطۀ جو منفی بر معاملات سهام بود و بازده منفی آن از ۶.۵ درصد فراتر رفت.

نگرانی گسترده از تشدید رویارویی نظامی ایران و آمریکا پس از حمله موشکی بامداد جمعه ارتش ایالات متحده به کاروان حامل قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس ایران، مهترین دلیل تشکیل صف‌های طولانی فروش سهام بوده است. بدین ترتیب در طول سه روز کاری هفته جاری، افت شاخص کل بورس تهران به بیش از ۲۵ هزار واحد رسید که به معنای تحمیل زیان متوسط ۶.۵ درصدی به سهامداران ایرانی است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ایول، الان وقت خرید سهام هست.

یه موشک شلیک شه سمت ایران دلار شده ۵۰ هزار تومان

عاليه الحمدالله

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سقوط ارزش سهام در بورس نیویورک
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ایران می‌گوید همه تعهدات برجامی‌اش را کنار گذاشته؛ آیا تهران از توافقنانه خارج شد؟دولت ایران روز یکشنبه 5 ژانویه 2020 با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که گام پنجم کاهش تعهدات برجامی خود عملا بله
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

به کمتر از اخراج آمریکایی‌ها از عراق راضی نمی‌شویمرهبر گروه عصائب اهل الحق عراق تاکید کرد که این گروه بر اخراج کامل نظامیان آمریکایی تاکید دارد و به کمتر از آن راضی نخواهد شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

دعوت لیبی از جامعه جهانی برای حمایت از شهروندانش
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آلمان تعدادی از نیروهایش را از عراق به کویت و اردن منتقل می‌کندآلمان تعدادی از نیروهایش را از عراق به کویت و اردن منتقل می‌کند یکی از رسانه‌های آلمان امروز (سه‌شنبه) گزارش کرد، این کشور قصد دارد تا تعدادی کم از نیروهای خود مستقر در عراق را به اردن و کویت منتقل کند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

زمان و جغرافیای انتقام را ما مشخص می‌کنیم/ آمریکایی‌ها پیش از انتقام سخت از منطقه بروندفرمانده نیروی دریایی سپاه با تاکید بر این‌که زمان و جغرافیای انتقام خون شهید سپهبد قاسم سلیمانی را ما مشخص می‌کنیم نه دشمنان‌مان، اظهار کرد: پیام ما به دشمنان این است که پیش از آنکه از آنها به سختی انتقام گرفته شود، از منطقه بروند. قبلش برن که خاک خالی عراق رو بزنید؟ هر کی نزنه ... برادر_عرزشی_به_جنگ_نری_کسکشی
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »