نگرانی سازمان ملل از ادامه حملات حوثی‌ها در مأرب و ساحل غربی یمن

05/09/1400 10:24:00 ب.ظ

نگرانی سازمان ملل از ادامه حملات حوثی‌ها در مأرب و ساحل غربی یمن العربيه_فارسى

هانس گراندبرگ، فرستاده ویژه سازمان ملل متحد به یمن، بار دیگر نگرانی خود را از تشدید تنش‌های شبه‌نظامیان حوثی در استان مأرب و ساحل غربی ابراز کرد و درباره گراندبرگ در جریان سفر جمعه، 26 نوامبر، خود به مسکو گفت: «ما با احتمال تشدید تنش‌های نظامی روبرو...

گراندبرگ در جریان سفر جمعه، 26 نوامبر، خود به مسکو گفت: «ما با احتمال تشدید تنش‌های نظامی روبرو هستیم که قطعا باعث افزایش درد و رنج غیرنظامیان خواهد شد.» Advertisement شایان ذکر است گراندبرگ که تا به حال چندین بار حملات شبه‌نظامیان حوثی را محکوم کرده است، چهارشنبه گذشته نیز این موضع خود را در خصوص حملات حوثی به مأرب، تکرار کرد و تاکید داشت که این حملات، امکان دستیابی به راه حل از طریق مذاکره برای این منازعه را تضعیف می‌کند.

گفتنی است که شبه‌نظامیان حوثی نیابتی ایران در یمن به‌رغم همه فراخوان‌ها و هشدارهای بین‌المللی درباره خطر شدید ادامه درگیری‌ها برای میلیون‌ها آواره‌ یمنی که در این استان در اردوگاهها و چادرها زندگی می‌کنند، از فوریه گذشته به حملات خود علیه استان نفت‌خیز مأرب، ادامه می‌دهند.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

سیدجواد طباطبایی و اندیشه‌هایش؛ فیلسوف ایرانشهر را بیشتر بشناسیم

سیدجواد طباطبایی، اندیشمند سیاسی، در جامعه روشنفکری ایران با نام «فیلسوف ایرانشهر» شناخته می‌شود، برخی او را «مرشد محافظه‌کاری نوین ایران» می‌خوانند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

سازمان ملل متحد و اتحادیه اروپا اعدام آرمان عبدالعالی را محکوم کردنداعدام آرمان عبدالعالی که متهم بود در ۱۷ سالگی دوست دختر خود را کشته است، با اعتراض‌های نهادهای بین‌المللی و همچنین کشورهای مختلف جهان همراه شد. این وسط حق ان دختر مظلوم و مادر و پدرش که هشت سال دنبال جنازه دخترشان بودند ،بلکه بتوانند سر قبرش گریه کنند چی میشود؟گور بابای سازمان ملل و اتحادیه اروپا و تمام انهایی که ادعای روشنفکری دارند اونا گه خوردن در کل. عمه ی منه تو اتحادیه اروپا که گله گله پناهجو رو غرق می‌کنه یا می‌ذاره تو جنگل یخ بزنن و بمیرن. شماها دیگه خفه شین. کدام سازمان قطعه قطعه شدن دوست دخترش را محکوم کرد .

سازمان ملل: ادامه حملات حوثی‌ها به مارب، فرایند مذاکرات را تضعیف کرده استسازمان ملل: ادامه حملات حوثی‌ها به مارب، فرایند مذاکرات را تضعیف کرده است فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در یمن گفت که ادامه حملات حوثی‌ها به شهر مارب، شانس یافتن راه‌حل مذاکره برای بحران در این کشور را تضعیف کرده است.

استقبال ایران از آغاز فعالیت دبیرکل جدید سازمان همکاری اسلامیسخنگوی وزارت امور خارجه ایران برای دبیرکل جدید سازمان همکاری اسلامی آرزوی موفقیت کرد. - خبرگزاری آناتولی

سازمان ملل و اتحادیه اروپا اعدام آرمان عبدالعالی را به شدت محکوم کردند | DW | 24.11.2021سازمان ملل متحد، اتحادیه اروپا و نهادهای حقوق بشری اجرای حکم اعدام آرمان عبدالعالی را به شدت محکوم کردند. عبدالعالی متهم به قتلی بود که زیر سن قانونی و در ۱۷ سالگی مرتکب آن شده بود. این اعدام نقض تعهدات جهانی است. در این زمینه ایران هیچ تعهدی به هیچ سازمان بین المللی نداده است. اتحادیه اروپا وقتی یه دخترشو‌ از دست داد و‌جنازشم‌بعد چند سال پیدا نکرد بخاطر یه سایکوپث ،بعد بیاد گوه بخوره به شدت یعنی چه جوری؟ انسانیت رو اروپا و غرب به سخره گرفته است! 1500 نفر رو در 3 روز قتل عام میکنند 1 اقدام تاثیر گذار انجام نمیدن تا رژیم جرات تکرارش رو نداشته باشه!

دیدار وزیر خارجه ترکیه و دبیرکل سازمان همکاری اسلامیوزیر امور خارجه ترکیه و دبیرکل سازمان همکاری اسلامی در آنکارا دیدار کردند. - خبرگزاری آناتولی

پیش‌بینی سازمان بهداشت جهانی: کرونا تا بهار آینده در اروپا جان ۷۰۰ هزار نفر دیگر را خواهد گرفت🔺 گسترش سویه خطرناک کووید-۱۹ ، رعایت نکردن مقررات بهداشتی از جمله ماسک زدن و فاصله‌گیری اجتماعی، و خودداری افراد از واکسینه شدن، سه عامل اوج‌گیری کرونا به شمار می‌روند. ⬇ بیشتر بخوانید: