ویروس_کرونا, کووید_۱۹, کره جنوبی, ویروس کرونا, بحران سلامت, سلامت

ویروس_کرونا, کووید_۱۹

نگرانی از ابتلای مجدد به کرونا؛ تست ۵۱ شفایافته در کره جنوبی مثبت شد

نگرانی از ابتلای مجدد به کرونا؛ تست ۵۱ شفایافته در کره جنوبی مثبت شد #ویروس_کرونا #کووید_۱۹ بیشتر بخوانید🔽

08/04/2020 03:03:00 ب.ظ

نگرانی از ابتلای مجدد به کرونا؛ تست ۵۱ شفایافته در کره جنوبی مثبت شد ویروس_کرونا کووید_۱۹ بیشتر بخوانید🔽

این بیماران که اهل شهر دئگو در جنوب کره‌جنوبی هستند پس از آنکه تست کرونای آنها برای اولین بار مثبت شده بود تحت قرنطینه قرار گرفته بودند.

مقامات کره جنوبی می گویند تست کرونای ۵۱ نفر از افرادی که تصور می شد از بیماری «کووید ۱۹» بهبود یافته اند بار دیگر مثبت شده است.این بیماران که اهل شهر دئگو در جنوب کره جنوبی هستند پس از آنکه تست کرونای آنها برای اولین بار مثبت شده بود تحت قرنطینه قرار گرفته بودند. شهر دئگو کانون شیوع ویروس جدید کرونا در کره جنوبی بود.

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد سناتور روبیو: خشونت در اعتراضات آمریکا توسط افراط‌گرایان چپ و راست تحریک شده و از سوی سه کشور خارجی تشویق می‌شود ملکه ۹۴ ساله بریتانیا سوار بر اسب بعد از ۷۵ روز از قرنطینه در آمد

از این افراد چند روز پس از پایان دوره قرنطینه مجددا تست کرونا گرفته شد که نتیجه آن مثبت بود.مرکز پیشگیری و کنترل بیماری ها در کره جنوبی اعلام کرده است که ویروس جدید کرونا احتمالا بار دیگر در بدن این افراد «فعال» شده است. به گفته این مرکز تست کرونای مثبت مجدد این افراد احتمالا به معنای ابتلای دوباره آنها به نوع جدید ویروس کرونا نیست.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندیدبا این حال دانشمندان کره جنوبی تاکید می کنند که هنوز مشخص نیست که آیا افراد پس از «فعال شدن دوباره» ویروس می توانند ناقل آن باشند یا خیر. به گفته آنها نوع جدید ویروس کرونا احتمالا در سلول های بدن انسان به صورت «پنهان» باقی می ماند و بار دیگر «فعال» می شود. هر چند عامل «فعال شدن» مجدد ویروس مشخص نیست.

یکی دیگر از احتمالاتی که برای توضیح نتیجه مثبت تست کرونای افراد شفایافته از بیماری «کووید ۱۹» مطرح می شود خطای تست ها است. اکثر تست های ابتلا به کرونا ضریب خطای بالایی دارند و این احتمال وجود دارد که تست کرونای ۵۱ بیمار در دئگو به اشتباه در پایان دوران قرنطینه منفی شده است. به این ترتیب تست کرونای آنها چند روز بعد در حالی که با استناد به تست منفی قبلی شفایافته قلمداد می شدند مثبت شده است.

متخصصان: آسیب‌های پوستی از علائم احتمالی ابتلا به کرونا استتخمین زده می شود که نتیجه ۲۰ تا ۳۰ درصد تست های کنونی ویروس جدید کرونا به اشتباه منفی اعلام می شود.احتمال «فعال شدن مجدد» ویروس کرونا در بدن افراد یا ابتلای دوباره آنها به این ویروس می تواند راهبرد «ایمنی گله ای» در جوامع را زیر سوال ببرد. در این صورت احتمالا تا زمان کشف واکسن یا درمان بیماری همه گیر «کووید ۱۹» راهی به جز قرنطینه گسترده و تست گیری همگانی برای مقابله با شیوع این بیماری وجود نخواهد داشت.

ادامه مطلب: euronews فارسی »

thepromisedsaviour thepromisedsaviour Ya mahdi واقعا این دفعه معلوم نیست این چین جنایتکار چه ویروسی را ساخته که به شکلهای مختلف تغییر میکنه

شمار قربانیان ویروس کرونا در بریتانیا از ۵ هزار و آمریکا از ۱۰ هزار نفر گذشتشمار قربانیان ویروس کرونا در بریتانیا از ۵ هزار و آمریکا از ۱۰ هزار نفر گذشت آخرین اخبار و اطلاعات در مورد شیوع نوع جدید ویروس کرونا در کشورهای مختلف در روز دوشنبه ششم آوریل (۱۸ فروردین) را می توانید در این صفحه دنبال کنید🔽 دلیل عدم کنترل کروناویروس در اروپا و به خصوص ایتالیا در چیست؟ امکانات نیست یا منابع انسانی ندارند؟

خودداری ۵ میلیون نفر در تهران از ثبت اطلاعات شخصی در بحران کرونااز بس این پفیوزا سوابق امنیتیشون خرابه من که ثبت نام نکردم به بقیه هم توصیه کردم نکنن

زنده شدن امید در بریتانیا در پی کاهش شمار مرگ و میر ناشی از کروناپس از هفته‌های سراسر تاریک و هراس، امیدی دوباره برای بریتانیایی‌ها زنده شد و این کشور بار دیگر شاهد

دو خواهر در روزهای کرونایی خیابانی در آریزونا را از عشق مملو کردنداین پروژه بخشی از یک طرح با رویکرد اجتماعی است که برای بالابردن روحیه اهالی یکی از محله‌های مرکز ایالت آریزونا در دوران شیوع بیماری همه گیر کووید ۱۹ اجرا شده است. Only way of salvation is appearance of the promised saviour. el_salvador ThePromisedSaviour COVID_19

آمار مرگ در اثر کووید-۱۹ در فرانسه از ده هزار نفر گذشتشمار کسانی که در ارتباط با شیوع ویروس کرونا در فرانسه درگذشته اند اکنون از ده هزار نفر فراتر رفته است. جروم سالومون مدیر بهداشت فرانسه گفت روند شیوع در فرانسه همچنان در 'مرحله صعودی' است، به طوری که ارقام روزانه مرگ، بستری شدن و موارد حاد همچنان رو به افزایش است. بی بی سی,بحق این اذان صبح,سفارت امریکا درایران بازبشود.کم کم فکر کنم دارید به این نتیجه می رسیدکه ای کاش به جای سفارت فرانسه,چهل سال سفارت امریکا درایران باز بود

مجموع درگذشتگان کووید۱۹ در کشور به ۳۹۹۳ نفر رسید/ انجام بیش از ۲۲۰ هزار تست تشخیص کرونا در کشوررییس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت گفت: با احتساب موارد جدید، مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۶۴۵۸۶ نفر رسید. متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۲۱ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند.

واکنش وزیر خارجه آمریکا به توئیت ظریف: شما همجنس‌گرایان را اعدام و زنان را سنگسار می کنید ناآرامی‌ها در آمریکا؛ استقرار گارد‌ملی در ۱۵ ایالت و منع‌تردد در۴۰ شهر در تناقضی فاحش با آمارهای بین‌المللی، جمهوری اسلامی شمار کشته‌شدگان اعتراضات آبان ماه را حدود ۲۰۰ نفر اعلام کرد پرزیدنت ترامپ: گروه انتیفا به عنوان یک سازمان تروریستی تعیین خواهد شد موسوی: دنیا صدای مظلومیت مردم آمریکا را شنیده است/ با افغانستان به توافقاتی دست یافتیم سرویس مخفی آمریکا از زخمی شدن بیش از ۶۰ نیروی امنیتی در اعتراضات دو روز اخیر در نزدیکی کاخ سفید خبر داد تنها در یک روز بیش از ۸ هزار مورد جدید کووید۱۹ در هند گزارش شده است ایسنا: جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی احتمالا به فرانسه فرستاده شود کپسول حامل فضانوردان ناسا به خوبی عمل کرد؛ درگن به ایستگاه فضایی بین‌المللی رسید تظاهرات در آمریکا؛ خودروی پلیس به میان جمعیت رفت کرونا و فوتبال ایران: نگران بیماری یا تقلا برای قهرمان نشدن پرسپولیس؟