نگرانی از ابتلای مجدد به کرونا؛ تست ۵۱ شفایافته در کره جنوبی مثبت شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 66 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 30%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نگرانی از ابتلای مجدد به کرونا؛ تست ۵۱ شفایافته در کره جنوبی مثبت شد ویروس_کرونا کووید_۱۹ بیشتر بخوانید🔽

مقامات کره جنوبی می گویند تست کرونای ۵۱ نفر از افرادی که تصور می شد از بیماری «کووید ۱۹» بهبود یافته اند بار دیگر مثبت شده است.

این بیماران که اهل شهر دئگو در جنوب کره جنوبی هستند پس از آنکه تست کرونای آنها برای اولین بار مثبت شده بود تحت قرنطینه قرار گرفته بودند. شهر دئگو کانون شیوع ویروس جدید کرونا در کره جنوبی بود.مرکز پیشگیری و کنترل بیماری ها در کره جنوبی اعلام کرده است که ویروس جدید کرونا احتمالا بار دیگر در بدن این افراد «فعال» شده است. به گفته این مرکز تست کرونای مثبت مجدد این افراد احتمالا به معنای ابتلای دوباره آنها به نوع جدید ویروس کرونا نیست.

یکی دیگر از احتمالاتی که برای توضیح نتیجه مثبت تست کرونای افراد شفایافته از بیماری «کووید ۱۹» مطرح می شود خطای تست ها است. اکثر تست های ابتلا به کرونا ضریب خطای بالایی دارند و این احتمال وجود دارد که تست کرونای ۵۱ بیمار در دئگو به اشتباه در پایان دوران قرنطینه منفی شده است. به این ترتیب تست کرونای آنها چند روز بعد در حالی که با استناد به تست منفی قبلی شفایافته قلمداد می شدند مثبت شده است.تخمین زده می شود که نتیجه ۲۰ تا ۳۰ درصد تست های کنونی ویروس جدید کرونا به اشتباه منفی اعلام می شود.

احتمال «فعال شدن مجدد» ویروس کرونا در بدن افراد یا ابتلای دوباره آنها به این ویروس می تواند راهبرد «ایمنی گله ای» در جوامع را زیر سوال ببرد. در این صورت احتمالا تا زمان کشف واکسن یا درمان بیماری همه گیر «کووید ۱۹» راهی به جز قرنطینه گسترده و تست گیری همگانی برای مقابله با شیوع این بیماری وجود نخواهد داشت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

thepromisedsaviour thepromisedsaviour Ya mahdi

واقعا این دفعه معلوم نیست این چین جنایتکار چه ویروسی را ساخته که به شکلهای مختلف تغییر میکنه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شمار قربانیان ویروس کرونا در بریتانیا از ۵ هزار و آمریکا از ۱۰ هزار نفر گذشتشمار قربانیان ویروس کرونا در بریتانیا از ۵ هزار و آمریکا از ۱۰ هزار نفر گذشت آخرین اخبار و اطلاعات در مورد شیوع نوع جدید ویروس کرونا در کشورهای مختلف در روز دوشنبه ششم آوریل (۱۸ فروردین) را می توانید در این صفحه دنبال کنید🔽 دلیل عدم کنترل کروناویروس در اروپا و به خصوص ایتالیا در چیست؟ امکانات نیست یا منابع انسانی ندارند؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

خودداری ۵ میلیون نفر در تهران از ثبت اطلاعات شخصی در بحران کرونااز بس این پفیوزا سوابق امنیتیشون خرابه من که ثبت نام نکردم به بقیه هم توصیه کردم نکنن
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

زنده شدن امید در بریتانیا در پی کاهش شمار مرگ و میر ناشی از کروناپس از هفته‌های سراسر تاریک و هراس، امیدی دوباره برای بریتانیایی‌ها زنده شد و این کشور بار دیگر شاهد
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

دو خواهر در روزهای کرونایی خیابانی در آریزونا را از عشق مملو کردنداین پروژه بخشی از یک طرح با رویکرد اجتماعی است که برای بالابردن روحیه اهالی یکی از محله‌های مرکز ایالت آریزونا در دوران شیوع بیماری همه گیر کووید ۱۹ اجرا شده است. Only way of salvation is appearance of the promised saviour. el_salvador ThePromisedSaviour COVID_19
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمار مرگ در اثر کووید-۱۹ در فرانسه از ده هزار نفر گذشتشمار کسانی که در ارتباط با شیوع ویروس کرونا در فرانسه درگذشته اند اکنون از ده هزار نفر فراتر رفته است. جروم سالومون مدیر بهداشت فرانسه گفت روند شیوع در فرانسه همچنان در 'مرحله صعودی' است، به طوری که ارقام روزانه مرگ، بستری شدن و موارد حاد همچنان رو به افزایش است. بی بی سی,بحق این اذان صبح,سفارت امریکا درایران بازبشود.کم کم فکر کنم دارید به این نتیجه می رسیدکه ای کاش به جای سفارت فرانسه,چهل سال سفارت امریکا درایران باز بود
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

مجموع درگذشتگان کووید۱۹ در کشور به ۳۹۹۳ نفر رسید/ انجام بیش از ۲۲۰ هزار تست تشخیص کرونا در کشوررییس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت گفت: با احتساب موارد جدید، مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۶۴۵۸۶ نفر رسید. متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۲۱ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »