نگرانی از سلامتی نرگس محمدی و امتناع مسئولین زندان از تحویل دارو

30/01/1401 09:53:00 ب.ظ

با گذشت بیش از یک هفته از بازداشت مجدد «نرگس محمدی»، فعال سیاسی و حقوق بشر، وضعیت این زندانی سیاسی باعث نگرانی‌هایی برای خانواده او و افکار عمومی شده است. اخبار_ایران

 با گذشت بیش از یک هفته از بازداشت مجدد «نرگس محمدی»، فعال سیاسی و حقوق بشر، وضعیت این زندانی سیاسی باعث نگرانی‌ه ... خواندن در ۲ دقیقه با گذشت بیش از یک هفته از بازداشت مجدد «نرگس محمدی»، فعال سیاسی و حقوق بشر، وضعیت این زندانی سیاسی باعث نگرانی‌هایی برای خانواده او و افکار عمومی شده است.

«مصطفی نیلی»، حقوقدان و وکیل نرگس محمدی در گفتگویی با خبرگزاری «امتداد»، ضمن اشاره به این مسئله، اظهار داشت: «موکل من، سه شنبه هفته گذشته در حالی که قصد بازگشت به زندان را داشت، توسط ماموران دادستانی دستگیر شد. البته، پیش از اینکه ماموران دادستانی در منزل ایشان حاضر شوند، نیروهای وزارت اطلاعات در محل حاضر و بدون حکم قضایی قصد بازرسی منزل و ضبط وسائل الکترونیکی این زندانی سیاسی را داشتند که این مسئله با مقاومت موکلم اتفاق نیفتاد. »

او ادامه داد: «پس از این، موکلم را به دادسرای امنیت منتقل می‌کنند در این دادسرا، تاکید نیروهای امنیتی بر این بوده که ایشان باید به بند ۲۰۹ منتقل شود. با توجه به اینکه دستور قضائی وجود نداشته و موکلم در حال گذراندن دوران حبس خود در زندان قرچک است و باید به این زندان باز می‌گشته، مسئول اجرای احکام دادسرای ناحیه ۳۳ تن به خواسته غیرقانونی نیروهای امنیتی نداده و نرگس محمدی در نهایت به زندان قرچک منتقل می‌شود. »

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

وکیل نرگس محمدی: مسئولان زندان از تحویل دارو به موکلم خودداری می‌کنندرادیو فردا یکی از بخش‌های رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است که در تلاش است اخبار و گزارش‌های دقيق و عينی و بی‌طرفانه را با هدف گردش آزاد اطلاعات در چارچوب اصول روزنامه‌نگاری حرفه‌ای به مخاطبان فارسی‌زبان ارائه کند. در این لحظات ملکوتی ماه مبارک رمضان، بارش کیر بر گور عمام و بر مقعد مطهر بانی این دین ذاله ممد را از الله مدینه خواستاریم در ظهور امام ته چاهی(ع) تعجیل فرمایند تا به زودی به دست ملت ایران به گور تپانده شود.

هر جریان سومی وارد عرصه سیاسی کشور شود، جدا از گفتمان‌های موجود نیستیک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: جریان سومی که از آن نام برده می‌شود تا در عرصه سیاسی کشور حضور پیدا کند، اگر می‌خواهد بیاید باید ببینیم در کدام گفتمان می‌خواهد تعریف شود؛ معتقدم با هر اسم و رویکردی هم بیایند ماهیت‌شان تفاوت چندانی با سه جریان موجود نخواهد کرد.

از واردات بنزین تا کسری ۱۵هزار مگاوات برق/ حرف از صادرات انرژی در ایران بیهوده استاستاد دانشگاه صنعتی‌شریف با بیان اینکه به جای اینکه صحبت از صادرات بکنیم باید سیاست انرژی را باتوجه به شرایط تعریف کنیم، گفت: در بهترین حالت در سال جاری واردکننده نخواهیم بود اما سال آینده واردات خواهیم داشت.

پیام یکی از معترضان آبان از زندان: ما آبانی‌ها را فراموش نکنیدوحید باقری، یکی از زندانیان سیاسی بازداشت شده در آبان ۱۳۹۸ با انتشار یک فایل صوتی به تداوم حبس خود اعتراض کرد. او که در دادگاه انقلاب به پنج سال حبس قطعی محکوم شده، به رغم گذشت نزدیک به سه سال، کماکان در زندان تهران بزرگ نگهداری می‌شود. اخبار_ایران

مورینیو قبل از رویارویی با ناپولی از «یادبود مارادونا» بازدید کردژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی، باشگاه «آ.اس. رم»، پیش از دیدار شامگاه دوشنبه تیم او مقابل ناپولی در چارچوب رقابت‌های «سری آ» ایتالیا، به‌محض ورود به شهر

شلیک راکت از غزه به اسرائیل به دنبال درگیری‌ها در مسجد الاقصیهمزمان با افزایش تنش‌ها میان اسرائیل و فلسطینی‌ها بر سر مسجدالاقصی، شبه‌نظامیان فلسطینی در غزه شامگاه دوشنبه ۲۹ فروردین به سوی اسرائیل راکت شلیک کردند. Salam