نگرانی اروپا از تاثیرات پیروزی ابراهیم رئیسی بر مذاکرات وین

29/03/1400 03:47 ب.ظ

نگرانی اروپا از تاثیرات پیروزی ابراهیم رئیسی بر مذاکرات وین العربيه_فارسى

به گزارش 'العربیه' منابع مطلع دیپلماتیک حاضر در وین نگرانی خود را از پیچیده شدن مذاکرات جاری اتمی پس از پیروزی ابراهیم رئیسی به علت درج نام او در لیست به گزارش"العربیه" منابع مطلع دیپلماتیک حاضر در وین نگرانی خود را از پیچیده شدن مذاکرات جاری اتمی پس از پیروزی ابراهیم رئیسی به علت درج نام او در لیست تحریم‌های ایالات متحده ابراز داشتند.

رئیسی به دلیل نقشش در اعدام مخالفان زندانی در دهه شصت شمسی مورد تحریم وزارت خزانه‌داری آمریکا قرار دارد.او طی انتخابات بحث برانگیز اخیر، مقام ریاست جمهوری در ایران را کسب کرد.

منابع العربیه گزارش دادند که تاکنون لغو تحریم ابراهیم رئیسی از سوی مذاکره‌کنندگان ایرانی طی مذاکرات وین مطرح نشده است. همان منابع به العربیه گفتند که احتمالا دور ششم گفت‌وگوهای اتمی وین برای یک هفته به تعویق خواهد افتاد.

به‌رغم بدبینی‌ها درباره روند مذاکرات جاری، عباس عراقچی، رئیس تیم مذاکره‌کننده ایران در وین اعلام کرد که در تمام زمینه‌ها گفت‌وگوها تاکنون نتایج خوبی به‌همراه داشته است. از سویی دیگر یک دیپلمات اروپایی خاطرنشان کرد که رسیدن به توافق با ایران همچنان بعید به نظر می‌رسد. او افزود که مذاکره‌کنندگان می‌کوشند به یک توافق سیاسی-فنی دست یابند. headtopics.

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »

بنیاد دفاع از دموکراسی‌ها از دولت بایدن خواست تحریم‌ها‌ علیه «ابراهیم رئیسی» را نگه داردبنیاد دفاع از دموکراسی‌ها از دولت بایدن خواست تحریم‌ها‌ علیه «ابراهیم رئیسی» را نگه دارد ابراهیم رئيسی، نامزد انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ در ایران است و از او به عنوان جانشین احتمالی رهبر جمهوری اسلامی، آیت الله خامنه‌ای، یاد می شود دموکراتها همیشه‌ از تروریسم دولتی جمهوری اسلامی، حمایت کردند. No2IR نه_به_جمهوری_اسلامی No2IR خوب سند تاییدی شد به اینکه به ابراهیم رئیسی رای بدهیم. خداوند دشمنان ملت ایران را از احمق ها قرار داده.

ابراهیم رئیسی برنده انتخابات ایران قبل از اعلام نتایج؛ تبریک روحانی ورقباعلیرغم عدم صدور نتایج نهایی انتخابات 1400 پیروزی کاندیدای نظام ابراهیم رئیسی به طور غیر رسمی اعلام شد و حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران ورقبای رئیسی قبل از اعلام نتایج؟ حتی قبل از رای گیری😂

انتقاد تند یک شاکی پرونده سعید طوسی از انفعال ابراهیم رئیسی | DW | 17.06.2021یکی از شاکیان پرونده سعید طوسی، در نامه‌ای به رئیس قوه قضائیه به خاطر عدم رسیدگی به این پرونده از او انتقاد کرد. طوسی متهم به کودک‌آزاری است و گفته می‌شود با 'نفوذ بیت رهبری' از این اتهام تبرئه شد. اخوند و نوچهاش دیوس هستند رای_بی_رای No2IR مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی یهو دم انتخابات یادش اومد کاملا طبیعی جناب DW ! تلاشتان بی فایده ست رای ما رئیسی!

پاکسازی تهران از تبلیغات انتخاباتی پس از پایان رأی گیریشهردار تهران اعلام کرد که پس از پایان رأی‌گیری، پاکسازی شهر تهران از تبلیغات انتخاباتی آغاز خواهد شد. باید بعد از مهلت تبلیغات پاک میکردند بفرما پاك نكن رئيس!!!!!!!!! روز ملى پُرخیر و فيض و برکت ۲۸ خرداد و پیروزی یکی از بچه های کوثر (ع) را به عنوان رئيس جمهورى به آحادِ ملت بزرگوار ایران عزیز تبریک عرض ميكنم واميدوارم كه ايشان بتواند آرامش روحى، روانى،آزادى واقتصادى را به ملت خوب،شریف،صبور و زحمتكش ایران برگرداند⚘

شکایت ۳۴ زن از وبسایت پورن هاب به اتهام بارگذاری ویدیوهایی از تجاوز و آزار جنسی۳۴ زن علیه شرکت مایندگیک، شرکت مادر و مالک وبسایت پورن هاب، شکایتی را به دادگاهی در کالیفرنیا ارسال کردند. به گفته شاکیان، ویدیوهایی از سکس بدون رضایت آنها در این وبسایت بارگذاری شده است.

روسیه تمام پروازهای خود به ترکیه را از 22 ژوئن از سر می‌گیردروسیه تمام پروازهای خود به ترکیه را از 22 ژوئن از سر می‌گیرد

آخرین به روزرسانی:آدرس کپی شد

به گزارش"العربیه" منابع مطلع دیپلماتیک حاضر در وین نگرانی خود را از پیچیده شدن مذاکرات جاری اتمی پس از پیروزی ابراهیم رئیسی به علت درج نام او در لیست تحریم‌های ایالات متحده ابراز داشتند.

رئیسی به دلیل نقشش در اعدام مخالفان زندانی در دهه شصت شمسی مورد تحریم وزارت خزانه‌داری آمریکا قرار دارد.او طی انتخابات بحث برانگیز اخیر، مقام ریاست جمهوری در ایران را کسب کرد.

منابع العربیه گزارش دادند که تاکنون لغو تحریم ابراهیم رئیسی از سوی مذاکره‌کنندگان ایرانی طی مذاکرات وین مطرح نشده است.

همان منابع به العربیه گفتند که احتمالا دور ششم گفت‌وگوهای اتمی وین برای یک هفته به تعویق خواهد افتاد.

به‌رغم بدبینی‌ها درباره روند مذاکرات جاری، عباس عراقچی، رئیس تیم مذاکره‌کننده ایران در وین اعلام کرد که در تمام زمینه‌ها گفت‌وگوها تاکنون نتایج خوبی به‌همراه داشته است.

از سویی دیگر یک دیپلمات اروپایی خاطرنشان کرد که رسیدن به توافق با ایران همچنان بعید به نظر می‌رسد. او افزود که مذاکره‌کنندگان می‌کوشند به یک توافق سیاسی-فنی دست یابند.

پیش از این ند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا اظهار داشته بود که جدول زمانی مشخصی برای دور ششم مذاکرات وین در نظر گرفته نشده است.

پرایس ضمن اشاره به پیشرفت در مذاکرات افزود که چالش‌هایی برای بازگشت ایران به تعهدات برجامی وجود دارد.

به نوبه خود رافائل گروسی، مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تاکید کرد که آژانس هیچ پیشنهاد مشخصی برای تمدید مدت توافق موقت با ایران دریافت نکرده است.

گروسی ابراز نگرانی کرد که اگر تا 3 تیرماه توافق با ایران تمدید نشود ممکن است تهران به حذف اطلاعات ضبط شده در دوربین‌های موجود در سایت‌های اتمی خویش اقدام کند.

ایران از فروردین گذشته امکان دسترسی به اطلاعات دوربین‌های کار گذاشته شده در سایت‌های اتمی خود را برای آژانس منوط به رسیدن به توافق در مذاکرات جاری وین کرده است. تهران تهدید کرده در صورت عدم لغو تحریم ها تا 3 تیر آینده به حذف تمام این اطلاعات اقدام خواهد کرد.