نگرانی‌ از شیوع گسترده کرونا در یک ایالت آلمان | DW | 24.06.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

از نیمه‌شب چهارشنبه تا آخر ژوئن در این دو منطقه موزه‌ها، سینماها، سالن‌های ورزشی، استخرهای سرپوشیده و کافه‌ها و بارها تعطیل هستند. پیش‌تر مدارس و کودکستان‌ها تعطیل شده بودند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

ینس اشپان، وزیر بهداشت آلمان از احیای محدودیت‌های اجتماعی در دو منطقه ایالت نوردراین‌ وستفالن دفاع کرد.

شیوع ویروس در این منطق از کشتارگاه صنعتی تونیس آغاز شد. تاکنون نتایج بیش از ۱۵۰۰ مورد از آزمایش‌ها بر روی کارکنان این شرکت و افرادی که در نزدیکی کشتارگاه زندگی می‌کنند مثبت بوده است.ایالت‌هایی که بیش از دیگران میزبان توریست هستند، از جمله شلسویگ‌ هولشتاین، بایرن و مکلنبورگ‌ فورپومرن، برای ورود ساکنان دو منطقه بحران‌زده محدودیت‌هایی قائل شده‌اند.

تعطیلات تابستانی مدارس نوردراین‌وستفالن روز ۲۹ ژوئن آغاز می‌شود، به همین دلیل خیلی‌ها تدارک سفر دیده‌اند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شمار جان‌باختگان ناشی از ویروس کرونا در برزیل به بیش از ۵۰ هزار نفر رسیدشمار جان‌باختگان ناشی از ویروس_کرونا در برزیل به بیش از ۵۰ هزار نفر رسید وزارت بهداشت برزیل از ۶۴۱ مورد تازه مرگ طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داده و می گوید شمار قربانیان به ۵۰۶۱۷ و شمار مبتلایان به «کووید۱۹» به بیش از یک میلیون و هشتاد هزار نفر رسیده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

یک عامل انتحاری در مقابل پایگاه آموزش نظامی ترکیه در موگادیشو از پای درآمدیک عامل انتحاری در مقابل پایگاه‌آموزش نظامی ترکیه در موگادیشو از پای درآمد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در سراسر جهان از مرز 480 هزار نفر گذشتشمار قربانیان کرونا در سراسر جهان از مرز 480 هزار نفر گذشت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 161 هزار و 533 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پژوهش جدید: آفتاب گرم تابستان می‌تواند ویروس کرونا را در عرض ۳۴ دقیقه از بین ببردپژوهش جدید: آفتاب گرم تابستان می‌تواند ویروس_کرونا را در عرض ۳۴ دقیقه از بین ببرد بنا بر یک پژوهش جدید، آفتاب گرم و پر انرژی تابستانی تنها در عرض ۳۴ دقیقه می تواند بیش از ۹۰ درصد از ویروس کرونا را ار بین ببرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تعداد کل بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 162 هزار و 848 نفر رسیدتعداد کل بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 162 هزار و 848 نفر رسید شمار مبتلایان به کرونا در ترکیه با شناسایی 1268 مورد جدید به 190 هزار و 165 و جان‌باختگان با مرگ 27 مبتلا طی ‌شبانه‌روز به 5001 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »