نگرانی سازمان همکاری اسلامی از وضعیت مسلمانان هند

27/02/2020 02:15:00 ب.ظ

نگرانی #سازمان‌همکاری‌اسلامی از وضعیت #مسلمانان هند

سازمان‌همکاری‌اسلامی, مسلمانان

نگرانی سازمان‌همکاری‌اسلامی از وضعیت مسلمانان هند

سازمان همکاری اسلامی امروز پنجشنبه خشونت‌های اخیر علیه مسلمانان در هند را محکوم کرد. - خبرگزاری آناتولی

27.02.2020استانبول/خبرگزاری آناتولیسازمان همکاری اسلامی امروز پنجشنبه طی بیانیه ای خشونت‌های اخیر علیه مسلمانان در هند را محکوم کرد.در این بیانیه همچنین آمده است: ‌‍‍"مقامات هند عاملان این خشونت‌ها را به دست عدالت بسپارند و از این مقامات همچنین تقاضا می کنیم که از امنیت و سلامتی شهروندان مسلمان و اماکن مقدس آنها حفاظت کنند. ما به خانواده‌های قربانیان این خشونت‌ها تسلیت می گوییم».

گفتنی است تظاهرات مردم در دهلی نو پایتخت هند علیه قانون جدید اعطای شهروندی به پیروان شش دین، به‌غیر از مسلمانان در این کشورادامه دارد.طرفداران و مخالفان این قانون در منطقه مصطفی آباد در شهر دهلی نو درگیر شدند. در این درگیری‌ها ده‌ها نفر از مسلمانان کشته یا زخمی شده و تعداد زیادی مساجد، خودرو، مغازه و منزل آن‌ها به آتش کشیده شده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

خروش غیرت دینی مردم زنجان / پایتخت شور و شعور حسینی یکصدا لبیک یا خامنه‌ای را فریاد زدند + تصاویر- اخبار زنجان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

سازمان بهداشت جهانی شاید کرونا را 'همه‌گیر جهانی' اعلام کندبا اینکه مهار شیوع ویروس کرونا در چین تحسین سازمان بهداشت جهانی را برانگیخت، این سازمان در آستانه اعلام وضعیت همه‌گیری جهانی کروناست.

سازمان ملل: نشست بررسی ازسرگیری گفت‌‌وگوهای یمن در اردن برگزارمی‌شوددفتر مارتن گریفتس فرستاده ویژه سازمان ملل متحد به یمن سه شنبه 25 فوریه 2020 از میزبانی نشستی مشورتی

تقاضای رئیس سازمان اورژانس از مردم در خصوص تماس با سامانه 115رئیس سازمان اورژانس کشور از مردم خواست سعی کنند سامانه تلفنی ۱۱۵ را مشغول نکنند چراکه این سامانه تلفنی برای فوریت‌های پزشکی است و تنها در صورتیکه امکان مراجعه به مطب‌ها و... را ندارند با ما تماس بگیرند ایران را کرونا برداشته پس مردم با کجا تماس بگیرند؟

ابراز نگرانی سازمان بهداشت جهانی از شیوع کرونا در ایرانسازمان جهانی بهداشت نسبت به شیوع کرونا در ایران ابراز نگرانی کرد. تازه شروع کرده به ابراز نگرانی؟؟

نشست اروپا و سازمان بهداشت جهانی درباره ویروس کرونا

پاسخ سازمان جهانی بهداشت به سوال‌های رایج درباره کرونا | DW | 26.02.2020در تازه‌های پزشکی هفته نگاهی داریم به این اخبار: پاسخ سازمان جهانی بهداشت به سوال‌های رایج درباره کروناویروس. برای دوری از ویروس‌ها، در مصرف ویتامین C اغراق نکنید! چطور دستهایمان را بشوییم تا بیمار نشویم؟ خیلی هم ممنون 💐 . ما که یک حاکمیت معتمد و معتبر نداریم که در این شرایط اطلاعات دقیق بده . بلکه شما در این جهت بهمون اطلاعات صحیح بدین . Weiter so 👌✌️ با کدام مایع ،همه احتکارکردن مسئولان ضد

سازمان همکاری اسلامی امروز پنجشنبه خشونت‌های اخیر علیه مسلمانان در هند را محکوم کرد.امروز چند کشور دیگر اولین موارد ابتلا به این ویروس را اعلام کردند.میان گروهی از شخصیت‌های عمومی و سیاسی یمن، در پایتخت اردن خبر داد.به گزارش ایسنا،‌ پیرحسین کولیوند در حاشیه جلسه کمیته فنی_عملیاتی قرارگاه مبارزه باکرونا، در خصوص مباحث مطرح شده دراین جلسه، گفت: این جلسه با حضور نمایندگان سایر دستگاه‌ها مانند نمایندگان سازمان بهزیستی، سازمان مدیریت بحران،‌ ستاد نیروهای مسلح و.

27.02. هنوز بیشترین شمار مبتلایان در چین ثبت شده و اکثر کشورهای نیم کره جنوبی هم در امان مانده‌اند.2020 استانبول/خبرگزاری آناتولی سازمان همکاری اسلامی امروز پنجشنبه طی بیانیه ای خشونت‌های اخیر علیه مسلمانان در هند را محکوم کرد. بنا به بیانیه صادره از دفتر فرستاده سازمان ملل در امور یمن، « گروهی متنوع از مردان و زنان یمنی و از جمله اعضا و نمایندگان احزاب سیاسی برجسته و شخصیت‌های عمومی و مستقل یمنی در این نشست حضور خواهند یافت». در این بیانیه همچنین آمده است: ‌‍‍"مقامات هند عاملان این خشونت‌ها را به دست عدالت بسپارند و از این مقامات همچنین تقاضا می کنیم که از امنیت و سلامتی شهروندان مسلمان و اماکن مقدس آنها حفاظت کنند.. ما به خانواده‌های قربانیان این خشونت‌ها تسلیت می گوییم»..

گفتنی است تظاهرات مردم در دهلی نو پایتخت هند علیه قانون جدید اعطای شهروندی به پیروان شش دین، به‌غیر از مسلمانان در این کشورادامه دارد. این در حالی است که دولت قانونی یمن با انجام هر گونه گفت‌وگوهای سیاسی پیش از اجرایی شدن کامل مفاد توافق استکهلم از سوی شبه نظامیان حوثی مخالفت کرده است. طرفداران و مخالفان این قانون در منطقه مصطفی آباد در شهر دهلی نو درگیر شدند. در این درگیری‌ها ده‌ها نفر از مسلمانان کشته یا زخمی شده و تعداد زیادی مساجد، خودرو، مغازه و منزل آن‌ها به آتش کشیده شده است. . . رئیس سازمان اورژانس تصریح کرد: کسانی که حس می‌کنند بیمار هستند می‌توانند به مطب‌ها یا مراکز جامع خدمات سلامت مراجعه کنند و در صورتی که مشخص شود نیاز به بستری در بیمارستان دارند، توسط تیم عملیاتی ویژه اورژانس به بیمارستان‌های مرجع انتقال داده می‌شوند.