سازمان‌همکاری‌اسلامی, مسلمانان, سازمان همکاری اسلامی, هندوستان

سازمان‌همکاری‌اسلامی, مسلمانان

نگرانی سازمان همکاری اسلامی از وضعیت مسلمانان هند

نگرانی #سازمان‌همکاری‌اسلامی از وضعیت #مسلمانان هند

27/02/2020 02:15:00 ب.ظ

نگرانی سازمان‌همکاری‌اسلامی از وضعیت مسلمانان هند

سازمان همکاری اسلامی امروز پنجشنبه خشونت‌های اخیر علیه مسلمانان در هند را محکوم کرد. - خبرگزاری آناتولی

27.02.2020استانبول/خبرگزاری آناتولیسازمان همکاری اسلامی امروز پنجشنبه طی بیانیه ای خشونت‌های اخیر علیه مسلمانان در هند را محکوم کرد.در این بیانیه همچنین آمده است: ‌‍‍"مقامات هند عاملان این خشونت‌ها را به دست عدالت بسپارند و از این مقامات همچنین تقاضا می کنیم که از امنیت و سلامتی شهروندان مسلمان و اماکن مقدس آنها حفاظت کنند. ما به خانواده‌های قربانیان این خشونت‌ها تسلیت می گوییم».

راه‌آهن سراسری ایران به عنوان میراث جهانی در فهرست یونسکو به ثبت رسید افزایش حملات هوایی ارتش افغانستان؛ بیش از 250 طالب کشته و زخمی شدند راه آهن سراسری ایران، یادگار دوران رضا شاه، در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شد

گفتنی است تظاهرات مردم در دهلی نو پایتخت هند علیه قانون جدید اعطای شهروندی به پیروان شش دین، به‌غیر از مسلمانان در این کشورادامه دارد.طرفداران و مخالفان این قانون در منطقه مصطفی آباد در شهر دهلی نو درگیر شدند. در این درگیری‌ها ده‌ها نفر از مسلمانان کشته یا زخمی شده و تعداد زیادی مساجد، خودرو، مغازه و منزل آن‌ها به آتش کشیده شده است.

ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

سیل کم‌سابقه در ژنگژو چین؛ در سه روز به اندازه یک سال باران بارید

وقوع سیل کم‌سابقه در شهر ژنگژو در استان هنان چین دستکم ۱۲ کشته برجا گذاشته است. ارتش برای کمک به ناحیه اعزام شده و نیروهای امدادرسان تا کنون ۲۰۰ هزار نفر را از شهر تخلیه کرده‌اند.

سازمان بهداشت جهانی شاید کرونا را 'همه‌گیر جهانی' اعلام کندبا اینکه مهار شیوع ویروس کرونا در چین تحسین سازمان بهداشت جهانی را برانگیخت، این سازمان در آستانه اعلام وضعیت همه‌گیری جهانی کروناست.

سازمان ملل: نشست بررسی ازسرگیری گفت‌‌وگوهای یمن در اردن برگزارمی‌شوددفتر مارتن گریفتس فرستاده ویژه سازمان ملل متحد به یمن سه شنبه 25 فوریه 2020 از میزبانی نشستی مشورتی

تقاضای رئیس سازمان اورژانس از مردم در خصوص تماس با سامانه 115رئیس سازمان اورژانس کشور از مردم خواست سعی کنند سامانه تلفنی ۱۱۵ را مشغول نکنند چراکه این سامانه تلفنی برای فوریت‌های پزشکی است و تنها در صورتیکه امکان مراجعه به مطب‌ها و... را ندارند با ما تماس بگیرند ایران را کرونا برداشته پس مردم با کجا تماس بگیرند؟

ابراز نگرانی سازمان بهداشت جهانی از شیوع کرونا در ایرانسازمان جهانی بهداشت نسبت به شیوع کرونا در ایران ابراز نگرانی کرد. تازه شروع کرده به ابراز نگرانی؟؟

نشست اروپا و سازمان بهداشت جهانی درباره ویروس کرونا

پاسخ سازمان جهانی بهداشت به سوال‌های رایج درباره کرونا | DW | 26.02.2020در تازه‌های پزشکی هفته نگاهی داریم به این اخبار: پاسخ سازمان جهانی بهداشت به سوال‌های رایج درباره کروناویروس. برای دوری از ویروس‌ها، در مصرف ویتامین C اغراق نکنید! چطور دستهایمان را بشوییم تا بیمار نشویم؟ خیلی هم ممنون 💐 . ما که یک حاکمیت معتمد و معتبر نداریم که در این شرایط اطلاعات دقیق بده . بلکه شما در این جهت بهمون اطلاعات صحیح بدین . Weiter so 👌✌️ با کدام مایع ،همه احتکارکردن مسئولان ضد