نگرانی در مورد خدمه نفتکش ضبط شده توسط ایران

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نگرانی ها درباره خدمه نفتکش توقیف شده بریتانیایی توسط ایران در خلیج فارس افزایش یافته است. استینا بالک و نورترن مارین، صاحبان کشتی، می گویند خدمه آن که در ساحل بندرعباس متوقف شده در کشتی محصور شده اند.

نگرانی ها درباره خدمه نفتکش توقیف شده بریتانیایی توسط ایران در خلیج فارس افزایش یافته است.

سپاه پاسداران ایران روز جمعه ۱۹ ژوئیه اعلام کرد نفتکش بریتانیایی"استینا ایمپرو" را به خاطر آنچه رعایت نکردن قوانین و مقررات بین‌المللی دریایی خواند، در تنگه هرمز توقیف کرد.اریک هانل مدیر ستینا بالک، از دولت های ایران و بریتانیا خواسته است که راه حلی فوری بیابند تا ۲۳ خدمه این کشتی بتوانند از این وضع رها شوند و نزد خانواده هایشان بازگردند.

استینا بالک هفته گذشته بعد از آن که برای اولین بار با خدمه خود تماس گرفت، از سلامتی آنها خبر داد. خدمه استینا ایمپرو تبعه کشورهای هند، روسیه، لتونی و فیلیپین هستند.توقیف کشتی پس از آن روی داد که نیروهای بریتانیایی به مقام های جبل الطارق برای توقیف یک نفتش ایرانی به نام گریس یک کمک کردند.ناخدای این نفتکش به بی بی سی گفته است نیروی دریایی بریتانیا از قوه قهریه غیرضروری علیه خدمه کشتی که مسلح هم نبودند استفاده کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

چطور مگه نگرانی در مورد خدمه نفت کش جمهوری اسلامی حل و فصل شده که نگرانی تان در مورد خدمه نفت کش انگلیسی داره گل می کنه چرا اینهمه یک بام و دو هوا دارید عمل می کنید

آب رو بریز همونجا که میسوزه. روباه پیر

نظرتون چیه ماهم در مورد نفتکش خودمون .افراد واموالمون وهموطنانمون نگران باشیم ..البته اگر جنایتکار وتروریسم واز این قبیل چیزها لقب ندید..

نگران نباش آخر بهشان کتشلوار هاکوپیان میدیم 🤣🤣🇮🇷🤣🤣

شرکت های مدیریت استینا بالک و نوردرن مارین که مالک نفتکش هستند می گویند خدمه این کشتی که در ساحل بندرعباس متوقف شده در کشتی محصور شده اند.

بی بی سی طبق معمول جان و آسایش اروپایی ها و عوامل مربوط به اروپا و غرب براش در اولویت اوله خبرگزاری_دروغ

جالب اینکه خدمه کشتی ایرانی توقیف شده در جبل الطارق هم هندی هستند و همچنان محصور در کشتی. بی بی سی فارسی اما همچون همیشه رسالت خبری را به پشیزی فروخت و نقش وکیل مدافع بریتانیا را بر عهده گرفت. هندی خوب، هندی بد

نگران نباش بهشون آب و غذا میدن راحت هم استراحت خودشون رو میکنن

ما مثل شما نامرد نیستیم

ايران تفنگ رو سرشون نگذاشته مثل سربازهای انگلیس وقتی خدمه نفتکش ایرانی را مجبور کردن رو زانو بشینن

از میان اینهمه موضوع،BBCنگران کارکنان کشتی انگلیس گردیده است،در حالیکه اویغورهای چین،فراموش گردیده اند و هر لحظه تعداد کشته شدگان اویغورها،در کمپها،بیش از این کارکنان کشتی هست.البته این را برای کم‌اهمیت نشان دادن جان کارکنان کشتی نگفتم،بلکه برای نشان دادن دوروییBBCذکر کردم

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نگرانی از بروز خشونت های تازه در آمازون در پی قتل یکی از بومیانمقام ها می گویند معدنچیان به شدت مسلح طلا با یورش به یک سکونتگاه بومیان در نقطه ای دورافتاده در شمال برزیل یکی از رهبران این گروه را به ضرب چاقو به قتل رسانده اند. به نظر می رسد این گزارش رسانه ضد بشری بی بی سی هم بیشتر سعی کرده تا رئیس جمهور برزیل را که نظراتش از نظرات بی بی سی فاصله دارد را تخریب کند.هر خواننده دقیقی، در خصوص مقالات و‌ گزارشات این رسانه کثیف،می تواند بفهمد که بی بی سی،تلاشی جز انحراف افکار عمومی ندارد. خدا خیرتون بده ..... بچسبید به همون بومیان آمازون و دست از سر کچل ایران بردارید. AyatollahBBC اینها بدون حکومت یک زندگی طبیعی و انسانی دارند با درد و رنج های خود می سازند ، کاش همانگونه رهایشان کنند!
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

تعداد معاملات مسکن تهران در تیر ماه حدود ۶۵ درصد نسبت به پارسال کاهش یافتبانک مرکزی ایران در گزارشی از کاهش تعداد معاملات مسکن در تیرماه امسال در مقایسه با ماه مشابه سال قبل (تیر ماه ۱۳۹۷) خبر داده است. بر این اساس در تیر ماه امسال ۴۷۹۰ آپارتمان در شهر تهران معامله شده است که این رقم نسبت به تیر ماه گذشته ۶۴.۶ درصد کاهش نشان می‌دهد. در گزارش اخیر بانک مرکزی همچنین به افزایش قابل توجه قیمت مسکن در پایتخت اشاره شده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

'مرگ بیش از ۵۰ نفر' در جریان شورش در زندانی در برزیلبه گفته مقام های برزیلی دست کم ۵۲ نفر در جریان یک شورش زندانیان که شاهد نبرد پنج ساعته گروه های تبهکار رقیب بود کشته شده اند. به گزارش ها رسانه های محلی اعضای یک گروه از یک بخش زندان آلتامیرا در ایالت پارا به بخش دیگری حمله کردند. آخ اگر ایران یه زندانی عطسه میکرد شما خودتونو شرحه شرحه میکردید، اما خب چون ایران نیست باید دوز خبرو خیلی بیارید پایین
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

درخواست کمک خدمه یک کشتی تجاری ایرانی از روسیه/ بستری شدن 10 ملوان در آستراخانساعاتی پیش ۱۰ ملوان کشتی تجاری ایران به نام 'تینا' مستقر در بندر آستراخان که به سندروم عفونت حاد روده‌ای دچار شده بودند، از این بندر درخواست کمک‌های پزشکی کردند. بنا بر اعلام مسئولان روسی حال هیچ‌کدام از ملوانان ایرانی وخیم نیست.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جسد ستاره اینستاگرامی روس در چمدان پیدا شد؛ فارغ التحصیل دانشکده پزشکی «قربانی حسادت» شدجسد ستاره اینستاگرامی روس در چمدان پیدا شد؛ فارغ التحصیل دانشکده پزشکی «قربانی حسادت» شد این ستاره جوان اینستاگرام به عنوان پزشک متخصص پوست دریک دانشکده پزشکی در مسکو کار می‌کرد. او یک وبلاگ محبوب نیز داشت که ماجراهای سفرهایش را درآنجا به اشتراک می گذاشت خوشبختانه انگار فالوئر ایرانی نداشته یا اینکه هنوز ایرانیا کشفش نکردن که برن براش کامنت بذارن!!!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نگرانی کمبود پزشک بیجاست/خانواده‌ها در رشته‌های پزشکی سرمایه گذاری نکنندقائم مقام معاونت آموزشی وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه نگرانی کمبود پزشک بیجاست، گفت: با توجه به آمار ۱۲۰ هزار نفری پزشک در کشور و همچنین ۵۵ هزار دانشجوی رشته‌های علوم پزشکی در دانشگاه‌ها ما در آینده نزدیک با نیروی مازاد پزشکی مواجه خواهیم شد. بنابراین مردم اگر فکر می‌کنند برای تحصیل فرزندان خود در رشته‌ پزشکی سرمایه گذاری کنند به این امید که فرزندان آنها در آینده تضمین شغلی داشته باشند کاملا در اشتباه هستند. بعله ؛ دوستان هم و غم رو بذارن روی علوم حوزوی 😆 برامه ریزان که دانش پرداخت حقوق دانشجویان راندارندوبه فارعالتحصیلان نسبت نادانی می دهندوهنربه کارگیری انها دررشته های دی ربط ندارند،معلوم است که همه چیزغنی است .انها دانش کشورداری راندارندکه کشوردرسراب درحرکت است وبایدعالم وعلم کشوررامدیریت کندتااحادمردم دربخش های موردنیازجامعه ا اشتغال به کارشوندوان مستمراست وکارهبایدبراساس علم ودین باشدتاصحیح باشدوجامعه درتلاطم قرارنداشته باشدکه حاصل ان درجامعه اشکاراست.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »