نگران سرنوشت ایران هستیم/ سازمان تامین اجتماعی در سراشیبی سقوط است/ صدقه نمی‌خواهیم

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری: نگران سرنوشت ایران هستیم/ سازمان تامین اجتماعی در سراشیبی سقوط است/ صدقه نمی‌خواهیم

به گزارش خبرنگار ایلنا، حسن صادقی در تجمع تشکل‌های کارگری و بازنشستگی اعضای خانه کارگر و اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری مقابل سازمان برنامه و بودجه گفت: علت اینکه مقابل سازمان برنامه و بودجه را برای تجمع انتخاب کردیم این است که آقای نوبخت می‌داند سازمان تامین اجتماعی در چه شرایطی به سر می‌برد و با چه نابسامانی روبه‌رو است.

وی خطاب به نوبخت گفت: آقای نوبخت وقتی را برای ما در نظر بگیرید تا بگوییم چگونه تامین اجتماعی در سراشیبی سقوط قرار گرفته است و توفانی در راه است؛ توفانی که پاشنه آشیل نظام خواهد بود و به مراتب از ترامپ و مسائل آن خطرناکتر است. صادقی تاکید کرد: ما از شما چیز زیادی نمی‌خواهیم و می‌گوییم که هر ماه 25 درصد بودجه سازمان تامین اجتماعی را برای پرداخت تعهدات خود در نظر بگیرید.

وی بار دیگر خطاب به رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: چرا قانون‌گریزی و قانون‌ستیزی می‌کنید؟ سازمان تامین اجتماعی میراث پدران ما است پس از شما می‌خواهیم که مقابل پدران خود نایستید.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تنها ۵۰ درصد هزینه‌های زندگی بازنشستگان توسط صندوق‌های بیمه‌ای تامین می‌شود/ خدمات اجتماعی از تکالیف دولت‌ها است نه از الطافهفته‌نامه‌ آتیه‌نو در پنجمین روز از هفته تأمین‌اجتماعی، نشست تخصصی « تأمین‌اجتماعی و توسعه رفاه‌محور» را در خانه گفتمان شهر برگزار کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

نگرانی سازمان ملل از محدودیت تردد ظریف در نیویورکسازمان ملل متحد از محدودیت تردد محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران در شهر نیویورک ابراز نگرانی کرده است. آقای ظریف از یکشنبه برای شرکت در نشست شورای اقتصادی و اجتماعی سازمان ملل در نیویورک به سر می برد و دولت آمریکا تردد او را تنها به چهار محل محدود کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »


منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ایستاده در مسیر سقوط پاره آجرها/ چرا کارگران ساختمانی 'از کار افتادگی' نمی‌گیرند؟!یک استادکار ساختمان حتی اگر یک عضو مثلاً دست یا حتی انگشتان یک دست را از دست بدهد، با توجه به نوع کارش باید «ازکار افتاده‌ی کامل» تلقی شود؛ او نمی‌تواند با جراحت از کار افتادگی، کار دیگری از سر بگیرد و هیچ راه جایگزینی برای تامین هزینه‌های زندگی بیابد. حق قانونی، صنفی و شهروندی این کارگران است که مستمری ازکارافتادگی بگیرند؛ حتی اگر آن زمان، بیمه نبوده باشند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

نامه سراج به سران قوا: جلوی برگزاری انتخابات غیرقانونی شورایاری را بگیرید- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimرئیس سازمان بازرسی کل کشور با ارسال نامه‌ای به سران قوا و وزیر کشور، از آنها خواست از برگزاری انتخابات غیرقانونی شورایاری جلوگیری کنند.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

هزینه تامین شد؛ انتخابات افغانستان 'در زمان تعیین‌شده برگزار می‌شود'کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان اعلام کرده که بودجه ۱۴۹ میلیون دلاری این کمیسیون برای انتخابات ریاست جمهوری تامین شده است. ۹۰ میلیون دلار این بودجه را دولت افغانتسان و ۵۹ میلیون دیگر توسط نهادهای بین المللی تامین شده است. این کمیسیون افزوده که بعد از نهایی شدن فهرست رای‌دهندگان اوراق رای دهی در کشور دانمارک چاپ خواهد شد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »