نگرانی از شیوع کرونا؛ ازدحام جمعیت در سواحل در گرم‌ترین روز سال در بریتانیا

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 51%

در حالی که امروز در بریتانیا گرمترین روز سال بوده، جمعیت زیادی به سواحل این کشور به خصوص سواحل شنی جنوب انگلستان سفر کردند. با توجه به مقررات مربوط به مقابله با شیوع کرونا و نگرانی‌ها، مسئولان مناطق ساحلی از مردم خواستند از سفر به این مناطق خودداری کنند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

در حالی که امروز در بریتانیا گرمترین روز سال بوده ، جمعیت زیادی به سواحل این کشور به خصوص سواحل شنی جنوب انگلستان سفر کردند. با توجه به مقررات مربوط به مقابله با شیوع کرونا و نگرانی‌ها، مسئولان مناطق ساحلی از مردم خواستند از سفر به این مناطق خودداری کنند.

پلیس این منطقه از راهبندان در جاده‌ها، دعواهای خیابانی و همچنین چادر زدن مردم بر خلاف مقررات مقابله با کرونا خبر داده است.شورای شهر این منطقه وضعیت فوق العاده اعلام کرده و گفته است که سازمان‌های اورژانس و امداد برای مقابله با مشکلات پیش آمده فعال شده‌اند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمار ابتلا به کرونا در آمریکا به بالاترین حد در دو ماه اخیر رسیدبراساس آماری که دانشگاه جانز هاپکینز آمریکا تهیه می کند شمار موارد تازه ابتلا به ویروس کرونا در این کشور در بالاترین میزان در دو ماه اخیر قرار دارد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

یک سرباز ترکیه‌ای در اثر تیراندازی از خاک ایران به شهادت رسیددر اثر اصابت تیر از سمت مرز ایران به 3 سرباز ترکیه‌ای، یک تن شهید و دو تن مجروح شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حمله با چاقو به دو تن از بازداشت‌شدگان اعتراضات آبان در زندان تهران بزرگعلی_قهرمانی و رضا_بیات، دو تن از بازداشت‌شدگان اعتراضات_آبان، در تیپ ۵ زندان تهران بزرگ با حمله دو زندانی جرایم عمومی مواجه شده و به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفتند. یکی از آنها در ناحیه پهلو با چاقو زخمی شده و دیگری از پشت سر آسیب دیده است.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

منافع ترامپ از اعتراض‌ها به نژادپرستی در آمریکادادگاهی در ایالت جورجیا ظرف ده دقیقه موارد اتهامی سه مرد سفیدپوست را نهایی کرد که ماه‌ها بعد از قتل یک جوان سیاه‌پوست آزاد بودند و پلیس درباره قتل از آنها تحقیق نمی‌کرد. هفته‌ها اعتراض به «نژادپرستی نظام‌مند» در آمریکا منجر به سرعت بخشیدن در روند کاری پرونده‌هایی از این دست شده است. اعتراض‌ها آنقدر در آمریکا قوی‌ شده‌اند که حالا سیاست‌مداران با موضع‌گیری نسبت به آنها سعی در تهییج هوادارانشان در انتخابات پیش‌رو دارند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

پروازهای بین‌المللی به افغانستان پس از سه ماه از سر گرفته شدپس از حدود سه ماه قطع پروازهای بین المللی و داخلی در افغانستان، امروز ترکیش ایرلاینز اولین پرواز خود را به افغانستان انجام داد. اداره هوانوردی افغانستان گفته که این پرواز از استانبول به کابل انجام و ۳۵۰ مسافر به افغانستان منتقل شدند. قرار است از فردا شرکت امارات پرواز خود را به افغانستان آغاز و شرکت‌های افغانی نیز پروازهای خود را به این کشورها از سر گرفته‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

سناتور تد کروز از پرزیدنت ترامپ خواست از طرح الحاق در اسرائیل حمایت کندسناتور تد کروز از پرزیدنت ترامپ خواست از طرح الحاق در اسرائیل حمایت کند تد کروز، نماینده جمهوری‌خواه ایالت تگزاس در سنای آمریکا، از پرزیدنت ترامپ درخواست کرد از طرح دولت اسرائیل برای الحاق بخش‌هایی از کرانه باختری و دره اردن به اسرائیل، حمایت کند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »