نگرانی در اروپا؛ پس از فایزر، آسترازنکا نیز از تاخیر در تحویل واکسن کرونا خبر داد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نگرانی در اروپا؛ پس از فایزر، آسترازنکا نیز از تاخیر در تحویل واکسن کرونا خبر داد جزئیات بیشتر🔽

پس از آنکه شرکت داروسازی فایزر از تاخیر در تحویل واکسن کووید-۱۹ به کشورهای اروپایی خبر داد، اطلاعیه مشابه شرکت آسترازنکا، اروپا را نگران کرده است جاییکه برخی از کشورها حتی تا ۸۰ درصد کمتر از پیش‌بینی‌ها واکسن دریافت می‌کنند.

استلا کریاکیدس، کمیسر سلامت اتحادیه اروپا در توییتی با اصرار بر «برنامه‌ریزی دقیق تحویل» گفت که اطلاعیه آسترازنکا «نارضایتی عمیقی» را در کمیسیون اروپا و کشورهای عضو برانگیخته است. لیتوانی نیز اعلام کرد که تحویل واکسن آسترازنکا به این کشور به نظر می‌رسد برای سه‌ ماهه نخست سال ۸۰ درصد کمتر از پیش‌بینی‌های اولیه باشد.در سوئد هم پیش‌بینی می‌شود در ماه نخست پس تایید این واکسن، تنها ۷۰۰ هزار دوز تحویل داده شود در حالیکه یک میلیون دوز مورد انتظار بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واکسن «فایزر-بیون‌تک» پس از ۶ ماه از زمان تزریق همچنان «۹۱ درصد کارایی» داردشرکت «فایزر» همچنین از «کارایی بالای» واکسن تولید شده در برابر گونه‌ای جهش‌یافته از ویروس کرونا که در آفریقای‌جنوبی شیوع یافته خبر داد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

واکسیناسیون جهانی از مرز ۲۰۲ میلیون دُز گذشتبر اساس داده‌های جمع آوری شده توسط بلومبرگ، پس از تزریق اولین دُز واکسن کرونا در دو ماه گذشته، تاکنون بیش از ۲۰۲ میلیون دوز واکسن کرونا در جهان تزریق شده است ما درکجای این جهان قرار داریم🥺
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

وضعیت کرونای هندی و توقف تردد مسافری به دو کشور / آغاز واکسیناسیون گروه دوم از سه‌شنبهسخنگوی ستاد کرونا: الان وقت جهش ویروس‌ها است حتی ممکن است ویروس جهش یافته ایرانی هم داشته باشیم به نظر می‌رسد ویروس کرونای جهش‌یافته هندی ترکیبی از ویروس جهش یافته برزیلی و انگلیسی باشد چاره‌ای جز امیدواری نداریم و با لطف خداوند بر ویروس فائق خواهیم آمد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نروژ سهمیه واکسن آسترازنکای خود را به سوئد و ایسلند قرض می‌دهدنروژ در تاریخ ۱۱ مارس پس از گزارش ایجاد چند مورد لختگی خون پس از تزریق واکسن شرکت سوئدی-بریتانیایی آسترازنکا به مانند دانمارک استفاده از این واکسن را متوقف کرد. والا تو خاورمیانه کشور هر ساعت برای نابودی هم نقشه میکشن . البته بیشتر کرم رو جمهوری اسلامی می ریزه shimpill بیا واکسناتون هم بخشیدن. جرئت نمیکنن بزنن تا نتیجه ش مشخص بشه و گرنه قرض و بخشش در کار نیست اروپایی ها همونایی بودن که اوایل دوره کرونا از هم ماسک میدزدین
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تعیین سکانس ژنی ویروس مسافران هندی تا ساعاتی دیگر/تولید انبوه واکسن ایرانی کرونا از مردادسخنگوی ستاد کرونا: *هنوز بیمارستان‌ها مملو از بیمار است *هنوز ۳۷ درصد مردم ماسک نمی‌زنند *ویروس آفریقای جنوبی بسیار چموش است *از مرداد ماه به بعد هر ماه تولید ۱۰ میلیون دُز واکسن ایرانی را خواهیم داشت *ما یک سالمند را بدون واکسن نخواهیم گذاشت منظورش مرداد 1404 هست اصلاح بفرمایید.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »