نگرانی اهالی تل‌ابیض از حمایت آمریکا و روسیه از تروریست‌های ی.پ.گ/ پ.ک.ک

19/09/1398 03:42 ب.ظ

ساکنان تل‌ابیض سوریه در عین حال که از آزادسازی این منطقه خوشحال‌اند، نگران تهدید گروه تروریستی ی.پ.گ/ پ.ک.ک که آمریکا و روسیه از آنها حمایت می‌کنند نیز هستند. 10.12.

10.12.2019 تل‌ابیض/ خبرگزاری آناتولی ساکنان منطقه تل ابیض سوریه که در چارچوب عملیات چشمه صلح نیروهای مسلح ترکیه از سیطره گروه‌ تروریستی ی.پ.گ/ پ.ک.

ک پاکسازی شده است، در عین حال که از آزادسازی این منطقه خوشحال هستند اما نگران تهدید این گروه تروریستی که آمریکا و روسیه از آنها حمایت می کنند نیز هستند.

احمد الیاس یکی از ساکنان تل ‌ابیض درباره تهدید گروه‌ تروریستی ی.پ.گ/ پ.ک.ک به خبرنگار"آناتولی" گفت: اینجا تحت محاصره گروه تروریستی ی.پ.گ/ پ.ک.ک بود و جوانان ما را به زور وادار به جنگ می کردند. پس از عملیات چشمه صلح نیروهای مسلح ترکیه از محاصره این گروه نجات پیدا کردیم.

❮ ساکنان منطقه تل ابیض سوریه که در چارچوب عملیات چشمه صلح نیروهای مسلح ترکیه از سیطره گروه‌ تروریستی ی.پ.گ/ پ.ک.ک پاکسازی شده است، در عین حال که از آزادسازی این منطقه خوشحال هستند اما نگران تهدید این گروه تروریستی که آمریکا و روسیه از آنها حمایت می کنند نیز هستند. ( Bekir Kasım - خبرگزاری آناتولی ) headtopics.com

او افزود: عناصر این گروه تروریستی نسبت به عرب‌های منطقه رفتار نژادپرستانه‌ای داشتند، همیشه کردها در اولویت بودند و برای عرب‌ها ارزشی قائل نبودند؛ قدرت در این منطقه در دست آنها بود.

ادامه مطلب:
aa_persian »

بی‌خبری از وضعیت امیرقربانی،از بازداشت‌شدگان اعتراضات آبان‌ماه

افزایش نگرانی نسبت به سقوط طرابلس، پایتخت لیبی | DW | 08.12.2019با پشتیبانی روسیه پیشروی نیروهای ژنرال حفتر به سمت طرابلس شتاب گرفته و درگیری‌ها به سمت مرکز شهر کشیده می‌شود. فرستاده ویژه سازمان ملل در امور لیبی وضعیت پایتخت را بسیار نگران‌کننده می‌داند. شما كه زمان حمله ناتو به ليبى در صف اول نشسته و با تشويقهاتون باعث بوجود آمدن شرايط امروز آن كشور شديد، چگونه ميتوانيد ابراز 'نگرانى' از شرايط موجود كنيد ؟! چه تصورى داشتيد ؟ يك كشور آرام را نابود ميكنيد و همه چيز گُل و بلبل ميشود ؟؟؟ زمان آن رسيده كه كشورهاى غربى دخالت نكنند

تعدادی از گردشگران پس فوران آتشفشانی در نیوزیلند مفقود شدنددر جریان فوران آتشفشانی در نیوزیلند حدود ۵۰ نفر در نزدیکی محل حادثه فوران بوده‌اند که به گفته پلیس از محل تعدادی از آنها اطلاعی در دست نیست. برخی گردشگران تنها لحظاتی پیش از فوران آتشفشان در جزیره وایت به سمت دهانه آتشفشان در حال حرکت بودند. خبرگزاری رویترز گزارش کرده که حداقل تاکنون یک نفر پس از فوران این آتشفشان جان‌باخته است.

ارزش امنیت بسیار بالاتر از بهایی است که صرف آن می‌کنیموزیر دفاع گفت: ارزش استقرار و پایداری امنیت همه‌جانبه بسیار بالاتر از بهایی است که صرف آن می کنیم چرا که همه پیشرفت‌ها، دستاوردها و آرامش ملت در بستر' امنیت ' معنا پیدا می کند. امنیت نظامی به قیمت فجایع اجتماعی و نابودی اقتصادی امنیت نظامی به قیمت کشته شدن بالای هزاران نفر مردممون امنیت به قیمت بیکاری گرونی شدید فقر شدید و دیکتاتور بزرگ روی خون جوانان ما برقصد و موج سواری کنه من نخواستم این امنیتو مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی مرگ_بر_خامنه_ای USAdarFarsi UN StateDept WhiteHouse SecPompeo آره دیگه واسه همین زدین صدها جوان بی گناه غیر مسلح رو کشتین

از گاز سوز تا آب سوز کردن خودروها در ایران | DW | 09.12.2019با افزایش قیمت بنزین در ایران تقاضا برای گازسوز کردن خودروها افزایش یافته است این در حالی است که ادعایی درباره آب سوز کردن خودروها در ایران هم مطرح شده است. بهترین اپلیکیشن‌های سال ۲۰۱۹ نیز معرفی شدند. خدایی عکس پراید و سمند میزاشتی تو ترافیک نواب بیشتر به متن نمیومد احتمال عن‌سوز کردن خودرو‌ها در ایران هم وجود داره. ببینید چهل سال ریدن به کشور ولی هنوز چرخه حکومت از کار نیافتاده! حیفه این الماسه درخشان نیست انتخاب کردید واسه این متن

پیش‌بینی افزایش ۷۵ درصدیِ منابع حاصل از هدفمندی یارانه‌ها در بودجه/ آیا ۵ هزار میلیارد تومان از هدفمندی یارانه‌ها به تامین اجتماعی می‌رسد؟!با یک حساب سرانگشتی ساده مشخص می‌شود که در بودجه ۹۹، منابع حاصل از هدفمندی یارانه‌ها، ۷۵ درصد رشد داشته است. قرار است از محل هدفمندی یارانه‌ها، بخشی از حق بیمه اقشار خاص مثل قالیبافان و رانندگان که سهم بیمه کارفرمایی آنان (۲۳ درصد) برعهده دولت است، به سازمان تامین اجتماعی پرداخت شود؛ برای این منظور، ۵ هزار و ۵۲۵ میلیون تومان در نظر گرفته شده است. اما آیا این اتفاق می‌افتد؟!