نگرانی فرانسه و عربستان سعودی نسبت به گسترش برنامه‌ هسته‌ای ایران

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فرانسه و عربستان سعودی نسبت به گسترش برنامه هسته‌ای توسط ایران ابراز نگرانی کردند. - خبرگزاری آناتولی

ریاض/ خبرگزاری آناتولی

امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرانسه در ادامه سفر خود به کشورهای خلیج با محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان سعودی در ریاض، پایتخت این کشور دیدار و گفت‌وگو کرد. براساس گزارش خبرگزاری رسمی عربستان سعودی ماکرون و بن سلمان پس از این دیدار طی بیانیه‌ای نگرانی خود نسبت به گسترش برنامه هسته‌ای توسط ایران را ابراز کردند.رئیس جمهور فرانسه تاکید کرد که کشورش در خصوص جلوگیری از دسترسی ایران به سلاح هسته‌ای یا گسترش آن اراده قاطع دارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

زنان رنگین‌کمانی خشونت‌های مضاعفی را نسبت به زنان دیگر تجربه می‌کنند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

هشدار بایدن نسبت به تهدید اوکراین توسط پوتینرئیس‌جمهور آمریکا از ارزیابی اقداماتی برای جلوگیری از «رفتار ارعاب‌آور» ولادیمیر پوتین در رابطه با تشدید تنش با اوکراین خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تروئیکای اروپا پیشنهادهای جدید ایران را برای احیای برجام مایه «ناامیدی و نگرانی» دانستسه متحد اروپایی ایالات متحده در مذاکرات احیای توافق هسته‌ای ۲۰۱۵ روز جمعه در یک بیانیه مشترک گفتند پیش‌نویس توافق‌های پیشنهادی دولت جدید ایران مایه «ناامیدی و نگرانی» است. بریتانیا، فرانسه و آلمان، در این بیانیه گفتند پس از تحلیل جامع و دقیق تغییرات پیشنهادی ایران در متون توافق، که در شش دور... فرماندهان اَمنیتی اسرائیل در برنامه های خود در حال ارزیابی میباشند در مورد بسیاری مسائل. اگر دولت بایدن فاقد اَقتدار باشد، اسرائیل جهان را وارد شوک خواهد نمود و آن این میباشد ک دست ب عملیات های غیر قابل پیش بینی خواهد زد. غیر قابل پیش بینی 👌🏼 😐
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

توقف مذاکرات وین؛ اروپا از طرح‌های ارائه شده تیم ایران ابراز نگرانی و ناامیدی کردبا توافق طرفین، مذاکرات برای مدت یک هفته متوقف می‌شود و دیپلمات‌ها برای مشورت به پایتخت‌های خود باز می‌گردند. در عین حال دیپلمات‌های اروپایی معتقدند طرح‌های ارائه شده از سوی تیم جدید ایرانی حتی با متن توافق هسته‌ای سال ۲۰۱۵ هم سازگاری ندارد. چه خوب لغو تحریم ها و ضمانت و خسارت با این که آمریکا از برجام خارج شده، اروپا به شدت منفعل، تحریم ها نه تنها لغو نشده بلکه به صورت متوحشانه ای بیش از پیش شده، غرب با گستاخی تمام طلبکار ایران نیز شده است!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

توافق سعودی و فرانسه درباره ضرورت مقابله با اقدامات بی‌ثبات کننده ایرانامانوئل مکرون، رئیس جمهوری فرانسه در جریان سفرش به سعودی، با تاکید بر این که بدون پرداختن به پرونده ثبات در منطقه، رسیدگی به پرونده هسته‌ای ایران ایران بدنبال بهبود روابط است و سعودی خوب میداند.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »