نگاهی به رقابت بزرگ آگهی‌های تجاری در سوپربول امسال؛ وقتی اسکورسیزی و کرانستون در فهرست بدها قرار می‌گیرند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 50 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نگاهی به رقابت بزرگ آگهی‌های تجاری در سوپربول امسال؛ وقتی اسکورسیزی و کرانستون در فهرست بدها قرار می‌گیرند براساس آمار منتشره، هزینه پخش یک آگهی سی ثانیه ای در جریان پوشش زنده تلویزیونی مسابقه بین پنج تا شش میلیون دلار است.

صدای آمریکا – آخرین روزهای کارزار انتخاباتی داوطلبان نامزدی حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری پائیز آینده آمریکا جهت جلب آرای رأی‌دهندگان در ایالت آیووا سپری می‌شود، اما تاکنون هیچیک از داوطلبان باقیمانده در این رقابت درون حزبی نتوانسته‌اند نظر نیک پرایر، دانشجوی دانشگاه آیووا، را جلب کنند.انتخابات روز دوشنبه ۳ فوریه ۲۰۲۰ در ایالت آیووا نخستین انتخابات مقدماتی در سراسر ایالات متحده خواهد بود و در عین حال نخستین تجربه شرکت در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا برای پرایر ۲۰ ساله است.

وی به صدای آمریکا گفت: «فکر می‌کنم مهم‌ترین انتخابات تمام عمرم باشد،» و در ادامه تصریح کرد که تصمیم خود را برای حمایت از ایمی کلوباچر در انتخابات مقدماتی حزب دموکرات گرفته است؛ چرا که این نماینده ایالت مینه‌سوتا در سنا نشان داده است مسائل مربوط به کشاورزی و تجارت را می‌فهمد.دموکرات‌ها در آیووا، دغدغه‌های زیادی در سردارند، و حالا هم باید در این مورد که فردا به کدام داوطلب رأی دهند به نتیجه برسند.

مری تالبوت، یکی از رأی دهندگان در شهر وبستر که با اشاره به توئیت‌ها و تصمیم‌گیری های به قول او غیرمتعارف دونالد ترامپ می‌گوید خواهان «صلح و آرامش» است، تاکید دارد: «من با ماجرای بیمه کاری ندارم ... مسائل مالی دغدغه من نیست ... ترامپ است.» آستین وو، دانشجوی دانشگاه آیووا، می‌گوید: «مردم آگاه‌تر شده‌اند، یا از زمانی که ترامپ انتخاب شد، بیشتر مشارکت می‌کنند.» او تصمیم دارد به برنی سندرز، یکی از چهار داوطلب اول نظرسنجی‌ها در آیووا، رأی دهد. با این حال می‌گوید بعد از انتخابات، از هر داوطلبی که بیشترین رأی را بیاورد حمایت خواهد کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

در نتیجه حمله رژیم اسد در ادلب 4 سرباز ترکیه به شهادت رسیدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

واکنش جنجالی نماینده مجلس به عدم حضور بانوان در دربی؛ این یعنی بازگشت به دوران زنده به گور کردن دختران! (ویدیو)سهیلا جلودارزاده در مورد روند ادامه حضور بانوان در ورزشگاه‌ها و اینکه قرار بود در دربی پایتخت این اتفاق بیافتد توضیحاتی ارائه داد. شما یبار خواهر و دخترتو ببر ورزشگاه ببین چقدر فحش میشنون بعد اظهار نظر کن دلار و رونق اقتصادی چی شد مرتیکه پفیوز؟! تو به کارت تو مجلس برس و به فکر نون مردم باش. 😤
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

وزیر خارجه آمریکا در سفر به قزاقستان: برای پایان دادن به سرکوب مسلمانان اقلیت «ایغور» در چین به ما بپیوندید🔺وزیر خارجه آمریکا در سفر به قزاقستان: برای پایان دادن به سرکوب مسلمانان اقلیت «ایغور» در چین به ما بپیوندید ⚡️مایک پمپئو وزیرخارجه آمریکا در سفر به قزاقستان با «مختار تیلوبردی» وزیر خارجه همتای قزاقستانی خود دیدار و گفت‌وگو کرد. امریکا = فرشته ی زمینی❤️❤️❤️❤️❤️❤️ KAG2020 در افغانستان یمن فلسطین سوریه مسلمانان بدست مستقیم آمریکا و یا وابستگان آنان قتل عام می شوند اونوقت وزیر خارجه دولت تروریست آمریکا بفکر مسلمانان ایغور چین افتاده است، تاریخ قضاوت خواهد کرد که تمامی این اقدامات فقط برای منافع آمریکا و تضعیف دولت چین می باشد. به زودی گورتون رو از منطقه ما گم خواهید کرد، یا به صورت عمودی و روی پا، یا به صورت افقی و روی دست.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

عراق مانع ورود شهروندان چینی به این کشور می‌شودوزارت کشور عراق روز یک‌شنبه 2 فوریه 2020 اعلام کرد که به دلیل ترس از انتشار ویروس جدید کرونا، از در عوض جمهوری اسلامی با روی باز داره از کرونا استقبال میکنه بيان ايران ماباآغوش بازپذيراهستيم.انسان كيلويي مگه چنده
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

مایک پمپئو در ازبکستان: آمریکا خواستار اثبات اراده طالبان برای کاهش خشونت در افغانستان است🔺مایک پمپئو در ازبکستان: آمریکا خواستار اثبات اراده طالبان برای کاهش خشونت در افغانستان است ⚡️پمپئو به موضوع صلح افغانستان اشاره کرد و گفت که طالبان نتوانستند جدیت خود برای رسیدن به توافق نشان دهند. باید اقدامات بیشتری انجام شود تا مذاکرات صلح آغاز شود. الله اکبر دولت آمریکا، اسرائیل، انگلیس و متحدانشان تروریست و حامی تروریست هستند. هواپیما شما را با ۸۰ نفر سرنشین طالبان سرنگون کرد هنوز براتون ثابت نشده که طالبان خواستار چیست؟؟؟؟ یکی به این پمپئو بگه: آخه عمه خیک توچکاره ای مگرغیم مردم هستی ،شماجانیان اگردخالت وتفرقه وآشوب درست نکنیدکشورهای منطقه به صلح وآرامش میرسند طالبان،القاعده،وداعش،،،،وغیره همه ساخته ودست آوردهای ننگین آمریکاست برای دخالت وتضعیف کشورهاست
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

طلا در شیراز اجاره ای شد/ اعلام ور‌شکستگی برخی طلافروشان استان در ماه‌های اخیربازار افزایش قیمت طلا در سال و ماه‌های اخیر و بدتر شدن وضعیت اقتصادی مردم در این روزها سبب شده تا بسیاری از خانواد‌ه‌ها برای شرکت در مراسم عروسی بستگان و نزدیکانشان و یا زوج‌های جوان به جای خرید طلا برای مراسم عروسی‌شان به اجاره کردن آن از طلافروشی‌ها روی بیاورند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »