نوید و نویدها، نماینده‌ای در مجلس ندارند

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 58 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 27%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نمایندگان مجلس یک روز پس از اعدام_نوید_افکاری تشکیل جلسه دادند بی‌آن‌که کسی نوید و مردم داغ‌دار ایران را نمایندگی کند. در مقابل، نجابت، نماینده شیراز، شهر نوید_افکاری، به دفاع از حکم اعدام نوید افکاری پرداخت. بیشتر بخوانید 👇 اخبار_ایران مجلس_یازدهم

نمایندگان «مجلس شورای اسلامی»، یک روز پس از اعدام ظالمانه «نوید افکاری»، تشکیل جلسه دادند بی‌آن‌که کسی نوید و مردم داغ‌دار ایران را نمایندگی کند.

در مقابل، در جلسه روز یکشنبه ۲۳شهریور۱۳۹۹ مجلس شورای اسلامی، «روح‌الله نجابت»، نماینده شهر نوید افکاری، شیراز، به دفاع از حکم اعدام نوید افکاری پرداخت و آن را نشانه عدالت در جمهوری اسلامی خواند. او در نطق خود با بیان این که «چه می‌شود که متاثر از تبلیغات پیچیده دشمن همه اقدامات عدالت‌خواهانه جمهوری اسلامی هیچ انگاشته می‌شود؟» به اجرای حکم اعدام نوید افکاری پرداخت و آن را در راستای عدل و داد در نظام اسلامی خواند.

به گفته نجابت دنباله‌روهای جریان تحریف، با ارائه تفسیر ساده‌انگارانه از مفهوم عدالت و نادیده گرفتن خدمات جمهوری اسلامی، به دنبال دو چیز هستند؛ یکی ضربه به روحیه مردم و دیگری آدرس غلط دادن برای رفع مشکلات. به گفته او، اگر به نام عدالت‌خواهی، اخلاق را کنار بگذاریم، معنایش انحراف از خط امام و رهبری است.

قانون اساسی جمهوری اسلامی معتقد است نمایندگان مجلس شورای اسلامی نماینده همه مردم ایران هستند و آزادند در همه امور اظهار نظر کنند، ولی انتخابات غیرسالم، غیررقابتی و مهندسی‌شده مجلس شورای اسلامی، این مجلس را به مجلس نمایندگان اقلیت ده تا بیست درصدی مردم ایران تبدیل کرده است. آن‌ها نه تنها صدای مردم ایران نیستند، بلکه در سرکوب مردم و اعدام جوانان این کشور، در کنار سرکوب‌گران تمام‌قد ایستاده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

از قول شهردار تهران تا حرف های نوید محمدزاده و حامد بهداد در روز سینمادر مراسم تجلیل از افتخارآفرینان سینمای ایران در عرصه جهانی که همزمان با روز سینما برگزار شد،شهردار تهران قول ساخت کاخ جشنواره های سینمایی را داد و نوید محمدزاده از هنرمندان به عنوان نمایندگان فرهنگی سینمای ایران نام برد و حامد بهداد از قضات و مسئولان برای زندانیان تجدیدنظر و عشق خواست.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

'حکم اعدام نوید افکاری کشتی‌گیر ایرانی اجرا شد' - BBC News فارسیبه گزارش خبرگزاری‌های ایران، حکم اعدام نوید افکاری، کشتی‌گیر ایرانی در شیراز اجرا شده است. حسن یونسی، وکیل خانواده افکاری در توییترش نوشته که صبح امروز به خانواده اطلاع داده‌اند که پسرشان اعدام شده است. من_نوید_افکاری_هستم
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

حکم قصاص "نوید افکاری" اجرا شد- اخبار حقوقی و قضایی - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnimرئیس کل دادگستری فارس گفت: حکم قصاص نفس نوید افکاری متهم به قتل صبح امروز پس از انجام تشریفات قانونی استیذان و با اصرار اولیاء دم و خانواده مقتول به مرحله اجرا گذارده شد.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

نوید افکاری اعدام شدحکم قصاص نفس نوید افکاری، متهم به قتل که در سال ۹۷ فردی را با ضربه چاقو به قتل رسانده بود صبح امروز در زندان عادل آباد شیراز به مرحله اجرا درآمد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

فدراسیون جهانی فوتبال هم از صدور حکم اعدام برای نوید افکاری انتقاد کردفدراسیون جهانی فوتبال هم از صدور حکم اعدام برای نوید_افکاری انتقاد کرد اعتراض ورزشکاران، نهادهای ورزشی، و سازمان‌های حقوق بشری به صدور حکم اعدام برای نوید افکاری کشتی‌گیر جوان ایرانی همچنان ادامه دارد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واکنش معنا‌دار فیفا به حکم اعدام نوید افکاری: مثل کمیته بین‌المللی المپیک، نگرانیم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »