نوری: به جای توسل به باد و باران در موضوع آلودگی هوا قانون هوای پاک اجرا شود

28/12/2019 09:45:00 ق.ظ

یک عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: مسئولین امر در شرایط فعلی می‌گویند که دعای توسل بخوانیم تا باد یا باران بیاید. متوسل شدن باد و باران برای دولت، قانون شده است. بازگشت به قانون هوای پاک می‌تواند راهگشا باشد.

نماینده شوش: *متاسفانه دولت منتظر بهبود شرایط جوی از طریق باد و باران است *مسئولین امر در شرایط فعلی می‌گویند که دعای توسل بخوانیم تا باد یا باران بیاید *متوسل شدن به دعا برای دولت بدل به قانون شده است *این تفکرهای ناشی از بی‌برنامه‌ بودن دولت است

یک عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: مسئولین امر در شرایط فعلی می‌گویند که دعای توسل بخوانیم تا باد یا باران بیاید. متوسل شدن باد و باران برای دولت، قانون شده است. بازگشت به قانون هوای پاک می‌تواند راهگشا باشد.

این عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس افزود: این قانون هم برای شرایط اضطراری و هم غیر اضطراری راهگشاست. قانون هوای پاک، سازمان حفاظت از محیط زیست را هم به رعایت مواردی ملزم کرده است. نکته اینجاست که آلاینده‌های یک منطقه جغرافیایی با گذشت زمان تغییر می‌کند؛ بنابراین این قوانین نیازمند بازنگری حداقل ۱۰ ساله است. ما باید متناسب با شرایط جغرافیایی و جوی خودمان قانون بنویسیم.

نماینده مردم شوش در مجلس در مورد نحوه اجرایی شدن قانون هوای پاک از سوی دولت گفت: مسئولین امر در شرایط فعلی می‌گویند که دعای توسل بخوانیم تا باد یا باران بیاید. متوسل شدن به دعا برای دولت بدل به قانون شده است. این تفکرهای ناشی از بی‌برنامه‌ بودن دولت است. ممکن است میزان آلاینده‌ها آنقدر افزایش یابد که ادارات نیز تعطیل شوند. من نمی‌دانم که ما تا کی باید یک هفته و ۱۰ روز مدارس و ادارات را تعطیل کنیم. متاسفانه دولت منتظر بهبود شرایط جوی از طریق باد و باران است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

بی انصافی نکن آقای نماینده، دولت توسل میکنه، اما به اروپا و امریکا ناشی از بی لیاقتی دولت است حتی در گفتن حقایق هم که این دولت یایق حکومت بر ایران نبوده هم نیستید در کنار دعا، عمل هم داشته باشند و کمی هم فکر کنن دعای توسل.....تو اون مملکت وقتی حیوان بی گناه رو میکشن برکت از بین میره،دعای توسل اگه جواب میداد الان واسه اون حیوان که مامور شهرداری کشتش جواب میده.اهه اون حیوانات بی گناه پاگیر اون مملکته ،اهه،خون حیوان بی گناه با دعای توسل از بین نمیره،،،خرافه پرستها، انقدر حیوانات را نکشید،

مملکت دست یه عده الاغ اداره بشه بیشتر از این نمیشه انتطار داشت این نوری که ما میشناسیم بیچاره مال این حرفا زدن ها نیست حالا خودمونیم چقدر ازش گرفتید دم انتخابات این پخش کنید هوای آلوده هدیه فاشیسم فارسی/شیعی به تهران و شهرهای مرکز است! وقتی که تمامی کارخانجات صنعتی و نساجی و خدماتی را در مناطق فارس و شیعی نشین ساخیتد و مناطق پیرامون را محروم کردید! وقتی که توسعه را برای خودتان و محرومیت را برای غیر خودتان تقسیم کردید! این هوای آلوده نوش جانتان!

دولت بی برنامه رژیم ورشکسته بودجه توهمی حکومت خونریز ادامه وضع فعلی به چه قیمتی؟ چرا؟

دیوان قانون اساسی ترکیه علیه دولت این کشور و به نفع ویکی‌پدیا رای داد♦️ دیوان قانون اساسی ترکیه علیه دولت این کشور و به نفع ویکی‌پدیا رای داد ▪️ پس از اینکه در یک مقاله ویکیپدیا مدعی شده بود دولت ترکیه از داعش حمایت می‌کند، دولت اردوغان محدودیت دوساله برای این سایت در نظر گرفته بود.

حدادعادل: تلاش می‌کنیم به انتخابات برچسب «مهندسی‌شده» نزنند/ رسیدن به لیست واحد دشوار استدبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با تاکید بر این‌که «تلاش ما معطوف بر این است که برچسب مهندسی‌شده بودن انتخابات عنوان نشود»، گفت: ما بنا نداریم لیست تهیه کنیم بلکه فرایندی را به‌عنوان فرمول کار تعریف کرده‌ایم که باید اجرا شود و باورداریم که این فرآیند یک روش منطقی بی‌طرفانه است. اخی این ی نادونه درکمال رفاه با دوماد سرخونه تو بمیری کلا بهتره. برای مهندسها هم بهتر میشه. تو بشین پا منقلت یخ کرد. از الان همه چیز مشخص شده

روسیه: پروژه خط لوله انتقال گاز به اروپا را خودمان به پایان می رسانیم

واکنش آشنا به شایعه سفر روحانی و اعضای دولت به شمالواکنش آشنا به شایعه سفر روحانی و اعضای دولت به شمال: «وقتی رفیق‌تان در دنیای واقعی به ورامین می‌رود، باید رقیب خیالی‌تان را در دنیای مجازی به محمود آباد بفرستید و چهارده عضو دولت را هم همراهش کنید تا مردم در دوقطبی‌های خودساخته غرق شوند.» رئیس جمعور کجاست قیقا؟! کسکش به ورامین چیکار داری کافر همه را به کیش خود پندارد برای همین موقست

ویدئو؛ هجوم مشتری لبنانی تبر به دست به بانک: پول‌هایم را می‌خواهمیکی از ساکنان شمال لبنان که کاسه صبرش از تدابیر سخت‌گیرانه بانک‌ها برای برداشت به دلار و لیره لبنانی

پیام غنی به مناسبت سالروز تجاوز شوروی به افغانستان

سید راضی نوری در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به آلودگی هوای کلان‌ شهرها و شهرهای صنعتی گفت: قانون هوای پاک الزاماتی را برای وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت نفت به همراه می‌آورد.ارتش اسرائیل از زندگی فرزندان مقامات جمهوری اسلامی در کشورهای دیگر نوشت تصویری که در صفحه توئیتر فارسی ارتش دفاعی اسرائیل منتشر شده است.به گزارش ایسنا، غلامعلی حداد عادل در دهمین نشست تشکل‌های اصولگرا با جامعه روحانیت ضمن ارائه گزارشی از سازوکار فعالیت شورا و شکل‌گیری آن طی دو سال گذشته، اظهار کرد: تقریباً در تمام استان‌ها و در ۲۰۲ حوزه انتخابیه توانستیم شوراهای ائتلاف نیروهای انقلاب را شکل بدهیم و فعال کنیم.وزیر انرژی روسیه گفت که می توانیم پروژه خط لوله انتقال گاز موسوم به جریان شمال 2 با امکانات خودمان به اتمام برسانیم.

مثلا این قانون برای نوع بنزین مصرفی برنامه دارد. همچنین مواردی مانند تعیین تکلیف خودروها و موتورسیکلت‌های فرسوده در این قانون مشاهده می‌شود. صفحه فارسی توئیتر ارتش اسرائیل، موسوم به «ارتش دفاعی اسرائیل به فارسی» که پیشتر از انتشار مطالبی درباره فرزندان مقامات جمهوری اسلامی خبر داده بود، روز چهارشنبه ۴ دی ماه در چندین توئیت به فساد مالی رژیم ایران اشاره کرد و نوشت «رژیم ایران به شدت تحت تأثیر فساد مالی است که باعث پخش پستها و بودجه ها بین قوم و خویش و نزدیکان میشود. قانون هوای پاک، یک قانون جامع است. دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با تاکید بر این‌که «تلاش ما معطوف بر این است که برچسب مهندسی‌شده بودن انتخابات عنوان نشود»، افزود: شورای ائتلاف خودش تعیین مصداق نخواهد کرد و ما بنا نداریم لیست تهیه کنیم بلکه فرایندی را به‌عنوان فرمول کار تعریف کرده‌ایم که باید اجرا شود و بر این باوریم که این فرآیند یک روش منطقی بی‌طرفانه است. اگر دولت در راستای اجرای این قانون گام بردارد، مشکلات اصلی جوی کشور را حل می‌کند. در توئیتی دیگر به مشکلات اقتصادی مردم ایران اشاره شده و ارتش اسرائیل در این صفحه نوشته است که «هلند، ترکیه، چین، ایالات متحده، مالزی، سوئد، کانادا و دانمارک که گویا محل زندگی خانواده های این مقامات می باشد. این عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس افزود: این قانون هم برای شرایط اضطراری و هم غیر اضطراری راهگشاست. گفتنی است دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا لایحه بودجه دفاعی آمریکا موسوم به قانون اختیارات دفاع ملی برای سال 2020 که در مورد وضع تحریم‌ها علیه دو طرح خط لوله انتقال گاز روسیه به اروپا (جریان شمالی 2 وجریان ترک) است را امضا کرده است.

قانون هوای پاک، سازمان حفاظت از محیط زیست را هم به رعایت مواردی ملزم کرده است. همچنین فرزند سفیر ایران در سازمان ملل نیز در دانشگاه آکسفورد تحصیل کرده. نکته اینجاست که آلاینده‌های یک منطقه جغرافیایی با گذشت زمان تغییر می‌کند؛ بنابراین این قوانین نیازمند بازنگری حداقل ۱۰ ساله است. ما باید متناسب با شرایط جغرافیایی و جوی خودمان قانون بنویسیم. همچنین در این صفحه آمده است: «پسر رئیس سازمان صدا و سیمای ایران در سال ۲۰۱۴ هم به هیئت صدا و سیما در برزیل پیوست، گرچه او هیچ نقشی در این سازمان ندارد. نماینده مردم شوش در مجلس در مورد نحوه اجرایی شدن قانون هوای پاک از سوی دولت گفت: مسئولین امر در شرایط فعلی می‌گویند که دعای توسل بخوانیم تا باد یا باران بیاید. متوسل شدن به دعا برای دولت بدل به قانون شده است.» در صفحه توئیتر فارسی ارتش اسرائیل یک نظرسنجی با طرح این سوال که «آیا تا به حال از خود پرسیده اید که بستگان و اعضای فاسد رژیم به کدام کشوری برای تفریح و تحصیل سفر می کنند؟» نیز گذاشته که بیشتر کاربران گزینه ایالات متحده را انتخاب کرده اند.

این تفکرهای ناشی از بی‌برنامه‌ بودن دولت است. ممکن است میزان آلاینده‌ها آنقدر افزایش یابد که ادارات نیز تعطیل شوند. آقای هوک گفته بود این که مقامات رژیم ایران یک روز شعار «مرگ بر آمریکا» سر داده و آمریکا را «شیطان بزرگ» خطاب می‌کنند، و روز دیگر فرزندانشان را برای زندگی به آمریکا می‌فرستند، بیانگر عمق دورویی و سیاست یک بام و دو هوای رژیم ایران است، و مردم ایران نیز بر این موضوع واقفند. من نمی‌دانم که ما تا کی باید یک هفته و ۱۰ روز مدارس و ادارات را تعطیل کنیم. متاسفانه دولت منتظر بهبود شرایط جوی از طریق باد و باران است.» آقای پمپئو درباره اقدام ایالات متحده گفت: «ما در حال بررسی هستیم. انتهای پیام .