نوری: تلاش می کنم تا مطالبات معلمان و جامعه فرهنگیان به شیوه‌ای منطقی محقق شود

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر آموزش و پرورش در دیدار با فرهنگیان نوشهر و چالوس گفت: تلاش می کنم تا مطالبات معلمان و جامعه فرهنگیان به شیوه‌ای منطقی محقق شود.

به گزارش ایسنا، یوسف نوری امروز، در سفر یک‌روزه خود به استان مازندران، در دیدار با فرهنگیان نوشهر و چالوس با اشاره به جایگاه برجسته دستگاه تعلیم و تربیت، اظهار کرد: تلاش معلمان در تربیت نسل آینده کشور، بسیار حائز اهمیت است؛ بسیاری از دانش آموزانی که در راه انقلاب جان خود را فدا کرده و شهید شده اند و ظهور و بروز دانشمندان و افتخارآفرینان المپیادهای علمی، و... را حاصل زحمات معلمان دلسوز و فرهیخته می دانم و از آنها تشکر و قدردانی می کنم.

نوری ادامه داد: مطالبات معلمان در جای خود مهم است و همه در تلاشیم که این مطالبات به شیوه‌ای منطقی محقق شود و از معلمان هم می‌خواهم در طرح مطالبات خود از شیوه‌های برهان و استدلال بهره بگیرند و به مسیرهای مورد اراده دشمنان، سوق داده نشوند و تأکید ما این است مطالبات به روش عالمانه طرح شود. عضو کابینه دولت سیزدهم، تصریح کرد: خوشبختانه رییس جمهور و رییس مجلس و شورای نگهبان با اجرای طرح رتبه بندی مخالفتی ندارند، و این طرح در حال انجام مراحل اداری است که ان شاءالله به زودی در این خصوص اخبار خوبی به معلمان خواهد رسید.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Qasim is sharing his dreams of the end times, and the calamities to befall mankind, as he had been instructed in his dreams by Prophet Muhammad SAW and Allah SWT. These dreams have truth in them, I think Qasim will be the future Imam Al-Mahdi.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

چهارمین روز از تلاش نفسگیر برای نجات پسربچه مراکشی که در چاه عمیق افتاداین رویداد همدلی و همدردی گسترده‌ای را نیز در شبکه‌های اجتماعی برانگیخته است. هشتگ «رایان را نجات دهید» به زبان عربی برای دومین روز متوالی به داغ‌ترین هشتگ‌های توییتر در مراکش تبدیل شده است. امیدوارم که هرچه زودتر کوچولوی عزیز به آغوش مادرش زنده و سلامت برگردد .برایش اشک ریختم و دعا کردم امیدوارم که مستجاب بشه ! امین یا رب العالمین 🤲🏻🤲🏻😘😭😭 انشاءالله بزرگ میشه و یه روزی با فریاد الله اکبر چند نفرتون رو میکشه چرا ليش ما تتكلمون عن سقوط عشرات آلاف قتلى وجرحى من الاطفال في اليمن ؟ ! لماذا كل هذا الغوغاء الاعلامي العاطفي عن هذا الطفل المغربي الذي سقط في البئر ؟ ! ام انها لأجل عيون فتح سفارة اسرائيلية في المغرب لكي تتوجه انظار العالم عاطفياً الى المغرب ؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شورای ملی مقاومت ایران: نیروی قدس سپاه، شبه‌نظامیان را در داخل کشور آموزش می‌دهد و به خارج می‌فرستد🔺 شورای ملی مقاومت ایران: نیروی قدس سپاه، شبه‌نظامیان را در داخل کشور آموزش می‌دهد و به خارج می‌فرستد ▪️شورای ملی مقاومت ایران در گذشته نیز نشست‌هایی درباره سایت‌های هسته‌ای و فعالیت‌های مخفیانه جمهوری اسلامی برگزار کرده بود. حالا دیگه برای این کپه های گه رپتاژ آگهی میرین؟ خاک تو سرت صدای امریکا. برای هر افشاگری که سازمان مجاهدین انجام می دهد نیروهای بسیاری در تلاش هستند و این نشان از یک سازماندهی گسترده در داخل و خارج از کشور دارد. چنین ارگان و سازمان توانایی، می تواند ادعای آلترناتیو بودن را داشته باشد. مجاهدين_خلق شبکه های تحت مدیریت لابی فارس صدها توییت منوفارسی که به نژادپرستی و تبعیض نهادینه شده می‌پردازد اهمیتی نمی‌دهد اما توییت‌های بی‌خاصیت رضا پهلوی را به عنوان خبر منتشر می‌کند. دوستان عزیز این تلویزیون ها وشبکه های بی‌پرنسیب را بایکوت کنید
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پاریس: مذاکرات هسته‌ای با ایران در وین وارد مرحله نهایی می‌شوددر حالی که جامعه جهانی، چشم به راه بازگشت مذاکره‌کنندگان به وین برای احیای توافق هسته‌ای موسوم به برجام با ایران است، پاریس مجددا تاکید کرد که روند مذاکرات
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

سخنگوی کانون صنفی معلمان: یک معلم در میناب به دلیل فشارهای اقتصادی «خودکشی» کرد و جان باخت🔺سخنگوی کانون صنفی معلمان: یک معلم در میناب به دلیل فشارهای اقتصادی «خودکشی» کرد و جان باخت ▪️سخنگوی کانون صنفی معلمان «تداوم این خودکشی‌ها» را «نوعی قتل سیستماتیک» دانست که مسئولیت آن به گفته او بر عهده «مسئولان جمهوری_اسلامی» است. عاقبت هر ایرانی خودسوزی یا خودکشی است و رژیم چقدر نگران از مرگ ماست؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا: ویدئوی جعلی ممکن است بهانه حمله روسیه به اوکراین شود | DW | 04.02.2022یک مقام‌ ارشد آمریکایی می‌گوید، روسیه به دنبال 'صحنه‌سازی' است تا با مقصر جلوه دادن اوکراین در حمله‌ای ساختگی علیه جدایی‌طلبان اوکراین یا نظامیان روسیه بهانه‌ای برای حمله به اوکراین ارائه کند. بعد از المپیک زمستانی چین ،روس به اکراین حمله میکنه Qasim never claimed that he is the Imam Mahdi. He just said that he got dreams from Allah then ordered to spread those dreams. Many of Muhammad Qasim's dreams have already come true and there are more till end of times (Qiyamah). یه بیناموس فقط راه های بیناموسی رو بلده.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

فن در لاین: اتحادیه اروپا تحریم‌های قویتری را علیه مسکو آماده کرده استبه گفتۀ او در این بستۀ تحریمی خط لوله جنجالی «نورد استریم۲» نیز قرار دارد و اینکه این خط لوله درنهایت به بهره برداری برسد یا خیر، به رفتار روسیه بستگی دارد. من در کلام این خانم هیچوقت قدرت نمی بینم
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »