نورپردازی نماهای بیرونی ساختمانها سلیقه ای نباشد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

رئیس شورای شهر اردبیل در اولین همایش مهندسان برق استان با بیان اینکه در اردبیل نورپردازی نماهای بیرونی ساختمانها سلیقه ای نباشد، گفت: اجرای بیمه تضمین کیفیت ساختمان‌ در اردبیل بعنوان شهر پیشرو ضروری است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

میرمحمد سید هاشمی ۲۲ آبان در اولین همایش مهندسان برق استان اردبیل که با هدف برگزاری کارگاه آموزشی بازرسی، تست، تحویل تأسیسات الکتریکی در ساختمانها با همکاری نظام مهندسی ساختمان استان و آموزشگاه آترو در محل سالن همایش مرکز فرهنگی و حوزه دفاع مقدس برگزار شد، تصریح کرد: نورپردازی نماهای بیرونی ساختمانها هنری مبتنی بر دانش مهندسی برق است و این هنر در سطح شهر نباید سلیقه ای بلکه باید بر اساس یک ضوابط خاص باشد که این امر بر عهده مهندسان برق است.

رئیس شورای شهر اردبیل ادامه داد: از آنجایی که همواره فعالیت حوزه نظام مهندسی بسیار گسترده است، مجموعه مدیریت شهری از همکاری و تعامل مهندسان در توسعه شهری استقبال میکند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ساختمان‌ها و مستحدثات جدید الاحداث درجه‌بندی می‌شوندبا تصویب مجلس، ساختمان‌ها و مستحدثات جدید الاحداث در دو بخش کیفیت ساخت و بهره‌وری انرژی و در ۴ رده درجه بندی می شوند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فدراسیون فوتبال: حاضریم بازیکنان سپاهان را تحویل دهیمفدراسیون فوتبال با انتشار بیانیه ای پاسخ سرمربی تیم سپاهان را داد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

سیمای بیرونی و درونی حاج‌قاسم در کتاب «سرباز قاسم سلیمانی»آن‌چه که کتاب «سرباز قاسم سلیمانی» را نسبت به سایر کتاب‌هایی که در این زمینه نوشته شده است، متمایز می‌کند، فصل آخر کتاب است. این فصل با عنوان «نقبی به درون» و با سه بخش «اخلاق فردی»، «اخلاق اجتماعی» و «دیدگاه‌ها» به بیان اعتقادات، اندیشه‎ها، انگیزه‌ها، درونیات و روحیات شهید می‌پردازد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حس تازه بافت قدیم محله پودنک شیراز با نورپردازی در شب و نصب گلدار بر روی دیوارشهردار شیراز با اشاره به تغییرات بافت قدیم محله پودنک گفت: تغییرات صورت گرفته را می‌توان به جد ازجمله تحولات خاص شهری دانست که دیگر مناطق نیز می توانند با الگوگیری از این طرح و نوآوری زیبایی کلان‌شهر شیراز را صدچندان کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

انجام جراحی نادر و نفس‌گیر برای نجات جوان ۱۶ ساله از مرگ در زرندیهسرپرست بیمارستان امام رضا(ع) شهرستان زرندیه از نجات جان جوان ۱۶ ساله ای در این بیمارستان خبر داد که به دلیل اصابت گلوله امیدی به زنده ماندن او نبود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سردار طهرانی‌مقدم؛ از نخستین شلیک تا خودکفایی موشکییکی از افرادی که در توانمند شدن قدرت نظامی و موشکی ما نقش ویژه ای دارد، سردار شهید طهرانی مقدم است، مردی که پدر موشکی ایران نام گرفت.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »