نوجوان ورزشکار ایرانی که راه پرخطر مهاجرت را برگزید - BBC News فارسی

26/06/1399 10:20:00 ب.ظ

نوجوان ورزشکار ایرانی که راه پرخطر مهاجرت را برگزید

یک نوجوان ایرانی که از قهرمانان ورزشی است بخاطر شرکت در تظاهرات آبان پارسال از ایران گریخته. نوجوان ورزشکار ایرانی که راه پرخطر مهاجرت را برگزید یک ساعت پیش یک نوجوان ایرانی که از قهرمانان...

نوجوان ورزشکار ایرانی که راه پرخطر مهاجرت را برگزید یک ساعت پیش یک نوجوان ایرانی که از قهرمانان ورزشی است بخاطر شرکت در تظاهرات آبان پارسال از ایران گریخته‌است. این نوجوان شانزده ساله پس از طی شش روز در آب‌های آزاد خود را از ترکیه به ایتالیا رسانده. او که خواست هویتش فاش نشود حالا در جنوبی ترین نقطه ایتالیا، سیسیل، در اردوگاه پناهجویان به سر می‌برد، اما در کمپی که شرایطش بسیار نامناسب است. او از مسیر پرخطری که طی کرده، نگرانی‌ها و آرزوهایش به گفته‌است.

پرهام قبادی گزارش می‌دهد. با این هشدار که بعضی از تصاویر ممکن است ناراحت کننده باشد.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »

‎BBC NEWS فارسی‎ on Instagram‎: '‌ این ویدو را یک مخاطب بی‌بی‌سی از پلمب چند آبمیوه و بستنی فروشی در یک نقطه توریستی شیراز فرستاده است. در تصاویر برچسب پلمب دیده می‌شود. فرستنده ویدیو می‌گوید این مغازه‌ها به دلیل باز بودن و فروش خوراکی در ماه رمضان (پیش از افطار) پلمب شده‌اند. پیشتر اداره تعزیرات شهرهای مختلف از پلمب ده‌ها مغازه به دلیل فروش خوراکی پیش از افطار خبر داده بودند.'‎

9,165 Likes, 479 Comments - ‎BBC NEWS فارسی (@bbcpersian) on Instagram‎‎: '‌ این ویدو را یک مخاطب بی‌بی‌سی از پلمب چند آبمیوه و ...'‎ ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

پلیس فدرال آمریکا دو هکر ایرانی و فلسطینی را در فهرست افراد تحت تعقیب قرار دادپلیس فدرال آمریکا دو هکر ایرانی و فلسطینی را در فهرست افراد تحت تعقیب قرار داد به گزارش آسوشیتدپرس، یکی از آنها بهزاد محمدزاده، ۱۹ ساله، ساکن ایران، و دیگری مروان ابوسرور، ۲۵ ساله ساکن مناطق فلسطینی است.

وزارت دادگستری آمریکا به دنبال هکر ایرانی- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimوزارت دادگستری آمریکا به دنبال هکر_ایرانی نام این هکر بهزاد محمدزاده، ۱۹ ساله است اتهام ادعایی محمدزاده حمله به ۵۱ وب‌سایت آمریکا اعلام شده است

جهش‌های ویروس کرونا در مبتلایان ایرانیجهش‌های ویروس کرونا در مبتلایان ایرانی نتایج پژوهش گروهی از محققان پژوهشگاه رویان نشان می‌دهد ویروس کووید-۱۹ در جامعه ایرانی جهش داشته است.

اینفوگرافی| کاربران ایرانی اندروید در یک نگاهاَندروید یک سیستم‌عامل (مثل ویندوز و...) مخصوص گوشی‌های هوشمند است که برنامه‌های گوناگون(اپلیکیشن) روی آن نصب می‌شوند! مدتی پیش نماینده‌ای گفت:«برای سلامت روحی و اخلاقی‌شان لازم نیست [فرزندانم] وارد فضای اندروید شوند.

بیانیه گروهی از وکلای ایرانی در محكوميت اعدام نويد افكاری: جهان به اعدام‌ها و احکام غیرانسانی واکنش نشان دهدبیانیه گروهی از وکلای ایرانی در محكوميت اعدام نويد_افكاری: جهان به اعدام‌ها و احکام غیرانسانی واکنش نشان دهد این بیانیه را برخی از وکلا از جمله محمد مقیمی وکیل نسرین_ستوده دیگر وکیل زندانی در تهران امضا کرده‌اند.

انتخابات آمریکا؛ رای‌دهندگانی که بایدن و ترامپ را دوست ندارند - BBC News فارسیانتخابات مناقشه‌آمیز آمریکا دارد وارد مرحله نهایی خود می‌شود و حامیان دونالد ترامپ و جو بایدن سعی می‌کنند که برای نامزد مورد علاقه خود تبلیغ کنند و رای‌دهندگان مردد را به اردوی خود بکشانند. اما همه از گزینه‌های موجود راضی نیستند.