نوبخت: همسان‌سازی حقوق بازنشستگان از اول مهر ماه اجرایی می‌شود / واریز پاداش بازنشستگان قبل از اتمام ماه آینده- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnim

06/05/1399 02:27:00 ب.ظ

رئیس سازمان برنامه و بودجه: همسان‌سازی حقوق_بازنشستگان از اول مهر ماه اجرایی می‌شود همه پاداش بازنشستگان قبل از اتمام ماه آینده واریز می‌شود

گروه استان‌ها ـ رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: همسان‌سازی حقوق بازنشستگان از اول مهر اجرایی می‌شود و همه پاداش بازنشستگان قبل از اتمام ماه آینده واریز می‌شود. نوبخت تصریح کرد: سازمان برنامه و بودجه که در هر ماه سه واریزی مهم دارد و در 10 روز نخست ماه پرداخت‌های یارانه معیشتی به مبلغ 2 هزار‌ و 500 میلیارد تومان، در دهه دوم ماه 3 هزار و‌ 500 میلیارد تومان بابت یارانه و سرانجام در دهه پایانی ماه 30 هزار...

نوبخت تصریح کرد: سازمان برنامه و بودجه که در هر ماه سه واریزی مهم دارد و در 10 روز نخست ماه پرداخت‌های یارانه معیشتی به مبلغ 2 هزار‌ و 500 میلیارد تومان، در دهه دوم ماه 3 هزار و‌ 500 میلیارد تومان بابت یارانه و سرانجام در دهه پایانی ماه 30 هزار میلیارد تومان به خاطر حقوق کارکنان دولت انجام می‌دهد ولی اگر همین سازمان یک روز در پرداخت یارانه‌ها تاخیر کند دشمنان قسم خورده نظام فوراً اعلام می‌کنند که سیستم ناتوان است.

این مسئول با اشاره به اینکه منابع ما امروزه بسیار محدود شده است، گفت: البته همین مقدار کم منابع مالی را با اولویت‌بندی مدیریت می‌کنیم و نمی‌توانیم بودجه را بدون مدیریت تخصیص دهیم. رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با بیان این‌که در همین وضعیت تحریم‌ها به لطف خدا خط دوم راه‌آهن زنجان -قزوین در اسفند ماه افتتاح می‌شود، گفت: خوشبختانه در حال حاضر شبکه ریلی کشور در حال گسترش است و امروزه ریل‌های کشور از همدان به سمت سنندج و بستان‌آباد به سمت تبریز و در جنوب کشور 740 کیلیومتر راه‌آهن از بندر چابهار به سمت زاهدان در حال افزایش است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

بازنشستگان آینده هم مشمول همسان‌سازی‌ حقوق می‌شوند/ افزایش حق مسکن از ابتدای سال محاسبه شوددبیر اجرایی خانه کارگر همدان گفت: همسان‌سازی حقوق بازنشستگان نه فقط برای بازنشستگان فعلی بلکه برای کسانی که در آینده نیز بازنشسته می‌شوند، اجرا می‌شود.

چین بالاترین آمار روزانۀ ابتلا به کرونا از ماه آوریل را ثبت کردبخش عمدۀ موارد جدید ابتلا در استان سین‌کیانگ در شمال‌غرب ‌چین یعنی محل سکونت اقلیت اویغور به ثبت رسیده است. پیش از این نیز در اواسط ماه ژوئیه اورومچی، مرکز استان سین‌کیانگ یکی از مراکز اصلی شیوع کرونا محسوب می‌شد.

کیانوش جهانپور عزلش از سخنگویی وزارت بهداشت را به انتقاد از چین مرتبط دانستکیانوش جهانپور پس از شیوع ویروس کرونا در ایران به عنوان سخنگوی وزارت بهداشت شناخته می‌شد، می‌گوید که توییت‎هایش در فضای مجازی و چالش او با سفیر چین می‌تواند بخشی از ماجرای عزل او از سخنگویی این وزارتخانه باشد.

آمریکایی‌ها را از تعرض به هواپیمای مسافربری ایران پشیمان می‌کنیم/ ثمرات سفر ظریف به روسیه در آینده مشخص می‌شود/ برایان هوک زیاد حرف می‌زندسخنگوی وزارت امور خارجه گفت: قطعاً وزارت امور خارجه با کمک قوه قضاییه و ستاد کل نیروهای مسلح و سازمان هواپیمایی کشوری اقدامات لازم را برای پشیمان کردن آمریکا در زمینه تعرض به هواپیمای مسافربری ایران انجام خواهد داد.

مسافران «آزار دیده» هواپیمای ماهان به شکایت از آمریکا فراخوانده شدندمعاون رئیس قوه قضاییه با تاکید بر اینکه «دوران بزن در روی نظامی به پایان رسیده» تصریح کرد که دستگاه قضایی ایران برای آنکه این موضوع را به «قلدرهای حاکم بر واشنگتن» بفهماند از همه ظرفیت های قانونی و حقوقی داخلی و بین‌المللی استفاده خواهد کرد.

زلمی خلیلزاد: ایران از تلاش ها برای برقراری صلح در افغانستان حمایت کافی نمی‌کند🔺زلمی خلیلزاد: ایران از تلاش ها برای برقراری صلح در افغانستان حمایت کافی نمی‌کند ⚡️زلمی خلیلزاد، نماینده ویژه آمریکا در امور صلح افغانستان می‌گوید که ایران از تلاش‌ها برای برقراری صلح در افغانستان حمایت کافی نمی‌کند.