نوبت واکسیناسیون کرونا در ترکیه به افراد 40 سال رسید

13/06/2021 09:30:00 ق.ظ

وزیر بهداشت #ترکیه: (واکسیناسیون کرونا) تا گروه سنی 40 سال رسیده‌ایم

فخرالدین کوجا وزیر بهداشت ترکیه

وزیر بهداشت ترکیه: (واکسیناسیون کرونا) تا گروه سنی 40 سال رسیده‌ایم

وزیر بهداشت ترکیه از آغاز واکسیناسیون گروه سنی 40 سال و بالاتر خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

13.06.2021آنکارا/ خبرگزاری آناتولیفخرالدین کوجا، وزیر بهداشت ترکیه در حساب توئیتر خود از آغاز واکسیناسیون گروه سنی 40 سال و بالاتر در کشور خبر داد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

شرق

🔺در نشست اساتید دانشگاه تهران چه گذشت؟ 🔹محمدجواد ظریف، علی مطهری، ابراهیم متقی، حدادعادل، محمود نیلی احمدآبادی، تقی آزاد ارمکی، صادق زیباکلام و پیروز حناچی در این نشست سخنرانی کردند. @sharghdaily sharghdaily.com ادامه مطلب >>

انجام دُز دوم واکسیناسیون کرونا تا هفته آینده / اعلام گروه سنی جدید؛ تیرماهانجام دُز دوم واکسیناسیون کرونا تا هفته آینده سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا: کسانی که دُز اول واکسن کرونا را دریافت کردند و نوبت دز دوم‌شان است، نگران نباشند و ان‌شاءلله آخر این هفته تا هفته آینده دوز دوم واکسن‌ها را انجام خواهیم داد بیشرفها دز دومو بجای دز اول زدند تا فقط امار بره بالا امروز هم روخانی میاد از شفافیت اماری قد قد میکنه خر خودتی شرو آور نیست؟! تعداد واکسیناسیون کشور بعداز یکسال و نیم در ریل یکمیلیون نفر در جا میزند؟! سر کوچیکترین چیز برای مردم‌ دغدغه درست میکنید

واکسیناسیون دانشجویان از شهریور/ واکسیناسیون افراد بالای 60 سال تا نیمه تیر تمام می‌شود- اخبار پزشکی - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnimسخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا: در شهریور ماه جاری ۵۰۰ هزار نفر دانشجو را واکسینه خواهیم کرد واکسیناسیون افراد بالای ۶۰ سال تا نیمه تیر تمام می‌شود این واکسیناسیون از قطره چکانی یک چیزی پایین تر از خط فقره

واکسیناسیون کرونا در جهان؛ بیش از 2 میلیارد و 300 میلیون دوز تزریق شدتاکنون بیش از 2 میلیارد و 300 میلیون دوز واکسن ضد کووید-19 در سراسر جهان تزریق شده و ترکیه دهمین کشور از لحاظ میزان واکسیناسیون است. - خبرگزاری آناتولی سهم ایران؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ عراقچی به نماینده آمریکا در امور ایرانپاسخ عراقچی به رابرت مالی: تروریسم اقتصادی، آن هم در بحبوحه کرونا، جنایت علیه بشریت است ترامپ رفته است، اما تحریم های غیرقانونی و جنایت‌بار او همچنان برقرارند نیازی به اشک تمساح نیست وقتی که تلاش‌های آمریکا برای تحمیل رنج به ٨٢ میلیون ایرانی ادامه دارد تو ابرقدرت هستی عزیزم خودشه ناراحت نکن

'کاهش دوبرابری' ابتلا به کرونا در جوانان به یمن واکسینه‌شدگان | DW | 12.06.2021نتایج مطالعه‌ای جدید در داده‌های بهداشتی اسرائيل روشن کرده که به ازای افزایش هر ۲۰درصد جمعیت واکسینه‌شده، شیوع کرونا در جمعیت واکسینه‌نشده دوبرابر کاهش می‌یابد.

هشدار سازمان جهانی بهداشت نسبت به شیوع گسترده سویه هندی کرونا در اروپاسازمان جهانی بهداشت (WHO) هشدار داد: سویه ای از کروناویروس موسوم به «دلتا» - که اولین بار در هند شناسایی شد - می‌تواند در منطقه اروپا غالب شود.

وزیر بهداشت ترکیه از آغاز واکسیناسیون گروه سنی 40 سال و بالاتر خبر داد.به گزارش ایسنا، دکتر علیرضا رییسی در حاشیه هفتاد و دومین جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا که با حضور همه اعضا و ریاست رییس جمهور برگزار شد، گفت: در ایام دهه کرامت دعا کنیم که از شر این ویروس رهایی یابیم.- اخبار اجتماعی - به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ علیرضا رییسی در نشست"هم‌اندیشی برنامه‌ریزی آغاز آموزش حضوری دانشجویان دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور در سال تحصیلی پیش رو" که به میزبانی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و با حضور معاونان فرهنگی و دانشجویی و آموزش وزارتخانه‌های بهداشت و علوم و همچنین رؤسای دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران، شهید بهشتی، ایران و رؤسای دانشگاه‌های شریف، تهران و شهید بهشتی برگزار شد، گفت: در خصوص وضعیت واکسیناسیون در کشور باید گفت با این حجم از بدعهدی‌هایی که در حوزه واکسن با آن روبه‌رو هستیم، روی خارجی‌ها نمی‌توان خیلی حساب باز کرد، اما ان‌شاءالله در هفته آینده مبحث ورود واکسن داخلی را خواهیم داشت تا بتوانیم در این حوزه پاسخگو باشیم.تاکنون بیش از 2 میلیارد و 300 میلیون دوز واکسن ضد کووید-19 در سراسر جهان تزریق شده و ترکیه دهمین کشور از لحاظ میزان واکسیناسیون است.

13.06. در این جلسه به بررسی وضعیت بیماری در ایران و جهان پرداختیم.2021 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی فخرالدین کوجا، وزیر بهداشت ترکیه در حساب توئیتر خود از آغاز واکسیناسیون گروه سنی 40 سال و بالاتر در کشور خبر داد. رئیسی با بیان این‌که دانش آموز مقطع اول ابتدایی که نه نیکمت و همکلاسی و نه زنگ استراحت و هم شاگردی را دیده‌ است، دچار صدمات بسیار در حوزه آموزش خصوصا در پایه اول خواهند شد، ابراز داشت: ما اکنون برخی دانش‌آموزان دوم ابتدایی را داریم که خواندن را آموختند، اما نوشتن را نیاموختند که این بسیار نگران‌کننده است. وی نوشت: تا گروه سنی 40 سال رسیده‌ایم. در مجموع کماکان توصیه این است که خیلی مراقب باشیم و حتی افرادی که واکسن زدند باید پروتکل‌ها را رعایت کنند. اگر سنتان 40 سال یا بالای آن است از صبح امروز می‌توانید برای دریافت واکسن، وقت بگیرید. در این راستا، چین با 845 میلیون و 300 هزار دوز در صدر فهرست کشورهای دارای بیشترین آمار واکسینه شدگان علیه کرونا در جهان است.

منتظر مشارکت صد درصدی هستیم. رییسی درباره برگزاری آزمون‌های پایه نهم و دوازدهم نیز گفت: بر اساس ارزیابی‌ها که بیش از ۳۰۰ هزار نظارت در این رابطه انجام شد، حاکی از آن است که در اغلب حوزه‌ها پروتکل‌ها به خوبی رعایت شده است که از خانواده‌ها و آموزش و پرورش جای تشکر دارد. دانشجویان تا انتهای فصل پاییز واکسینه خواهند شد وی با تاکید بر این‌که ما باید اصل را بر آغاز آموزش حضوری بگذاریم و در مسیر تهیه ابزار، در خصوص واکسن نیز شرایط خود را مورد بررسی قرار دهیم، خاطر نشان کرد: در خصوص واکسیناسیون دانشگاهیان، ما می‌توانیم در مردادماه جاری 200 هزار نفر یعنی مجموع اساتید، اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه‌های وزارت بهداشت، وزارت علوم و دانشگاه آزاد را واکسینه کرده و در ادامه در شهریور ماه جاری 500 هزار نفر دانشجو را واکسینه خواهیم کرد. .