نواک جوکوویچ به انجام «اشتباهاتی» پیش از سفر به استرالیا اعتراف کرد

22/10/1400 05:41:00 ب.ظ

مرد شماره یک تنیس جهان با ادعای این‌ که قربانی «اطلاع رسانی نادرست» شده که زمینه «ناراحتی خانواده‌اش» را نیز فراهم کرده، تاکید می‌کند که روز هفدهم دسامبر هنوز نتیجه مثبت آزمایش پی سی آر خود را دریافت نکرده بود.

مرد شماره یک تنیس جهان با ادعای این‌ که قربانی «اطلاع رسانی نادرست» شده که زمینه «ناراحتی خانواده‌اش» را نیز فراهم کرده، تاکید می‌کند که روز هفدهم دسامبر هنوز نتیجه مثبت آزمایش پی سی آر خود را دریافت نکرده بود. نواک جوکوویچ روز چهارشنبه اعتراف کرد که پس از اطلاع از نتیجه مثبت آزمایش کرونا در ماه دسامبر و...

نواک جوکوویچ روز چهارشنبه اعتراف کرد که پس از اطلاع از نتیجه مثبت آزمایش کرونا در ماه دسامبر و زمان پر کردن فرم ورود به استرالیا اشتباهاتی مرتکب شده است. تنیسور صرب در حالی به برخی رفتارها و رویکرد اشتباه خود اعتراف می‌کند که وضعیت دریافت مجوز وی برای ماندن در استرالیا و شرکت در نخستین تورنمنت گرند اسلم فصل به طور قطعی مشخص نشده است.

مرد شماره یک تنیس جهان که علیه بیماری کووید۱۹ واکسینه نشده با انتشار پیامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام به علاقمندان خود اطلاع داد که تیم وکلا و مربیان وی اطلاعات کامل‌تری را در اختیار مقامات استرالیایی قرار داده است.

وی که در حال آماده سازی خود برای شروع مسابقات گرند اسلم در روز دوشنبه است همچنین در پیام خود یادآور شد: «ما شرایط سخت ناشی از همه‌گیری یک بیماری جهانی را پشت سر می‌گذاریم و در این میان گاهی اشتباهاتی نیز روی می دهد.» headtopics.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

شهودها بدون مفاهیم کور هستند| محمدرضا تاجیک

یک به اقتضای شرایط، و در هنگامۀ رخداد 1401، تکاپو و فعالیت مفهومی، یا رخدادآگاهی از رهگذر تأمل در مفاهیم بنیادین و سویۀ دلالتی و کنشی آنان، برایم موضوعیتی دوباره (و البته متفاوت) یافت. سخت دل‌مشغول یافتن «مفاهیم بنیادینی» (کوزلک، مفاهیم بنیادین را بخش‌های گریزناپذیر و غیرقابل جایگزین از واژگان سیاسی و اجتماعی تعریف می‌کند که تعیین‌کننده هستند و باید از منظر تاریخی مورد مطالعه قرار گیرند) شدم که در فهم شرایط این رخداد نقشی اساسی داشتند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

تصاویر مقابله پلیس استرالیا با حامیان نواک جوکوویچ با توسل به اسپری فلفلطرفداران نواک جوکوویچ، تنیس‌باز صرب، در اطراف خودرویی که از دفتر وکیل او در ملبورن خارج شده بود و گفته می‌شد که آقای جوکوویچ در آن است، چنان تجمع کردند که آمد و شد در بخشی از این شهر مختل شد.

خواسته زندانیان سیاسی از نهادهای جهانی؛ «آبتین زمانی به بیمارستان رفت که امیدی به نجاتش نبود»شماری از زندانیان سیاسی در ایران، جمهوری اسلامی را مسئول مرگ بکتاش آبتین دانسته و از «بی‌توجهی» نهادهای بین‌المللی به کشتن زندانیان سیاسی در ایران انتقاد کردند.

فردی که ترامپ را به قتل تهدید کرده بود بازداشت شدبه موجب اسناد دادگاه، مقامات ذیربط آمریکا، اتهاماتی را علیه مردی از اهالی نیویورک که به قتل دونالد ترامپ، رئیس جمهوری پیشین آمریکا تهدید کرده بود، ارائه

دستور نهاد اروپایی به یوروپل: اطلاعات شهروندانی که جرمی مرتکب نشده‌اند حذف شوندنهاد ناظر بر حفاظت داده‌های اتحادیه اروپا به یوروپل دستور داده به جمع‌آوری و نگهداری اطلاعات شخصی شهروندانی که جرمی مرتکب نشده‌اند پایان داده و طی یک سال تمام این اطلاعات را از پایگاه داده‌های خود پاک کند.

نسبت به اخباری که از طریق تلگرام می‌گیرید، محتاط باشید

به‌رغم هشدارهای آمریکا، روسیه به اعزام نیرو به مرز با اوکراین ادامه می‌دهدمنابع آمریکایی گزارش دادند که مسکو به‌رغم ادامه گفت‌وگو با واشینگتن همچنان به تقویت نیروها و تجهیزات نظامی در مرزهای خود با اوکراین ادامه می‌دهد.روزنامه حق آمریکاست الان بعد از 30 سال فروپاشی شوروی هر کاری چپ ها کردن آمریکا کوتاه اومده انقدر کوتاه اومده که اینجوری شده ترامپ یک استثنا بود