نه به زن‌کشی؛ فمینیست‌های معترض روی فرش قرمز کن رفتند

02/03/1401 07:00 ب.ظ

گروهی از زن‌های فمینیست با در دست داشتن بنری که روی آن نام ۱۲۹ قربانی زن‌کشی در فرانسه از آخرین باری که جشنواره کن در سال ۲۰۲۱ برگزار شد، نوشته شده بود، فرش قرمز این جشنواره را از آن خود کردند جزئیات بیشتر:

گروهی از زن‌های فمینیست با در دست داشتن بنری که روی آن نام ۱۲۹ قربانی زن‌کشی در فرانسه از آخرین باری که جشنواره کن در سال ۲۰۲۱ برگزار شد، نوشته شده بود، فرش قرمز این جشنواره را از آن خود کردند.

این گروه ۱۲ نفره که از اعضای گروه فمینیستی «Les Colleuses» بودند با مشت‌های گره‌کرده و انتشار دودهای سیاه، اعتراض خود را به موضوع زن‌کشی در مقابل دوربین‌های رسانه‌های خبری جهان به نمایش گذاشتند. ریموند دپاردون، مستندساز فرانسوی که برای شرکت در جشنواره کن، روی فرش قرمز حضور داشت از جمله افرادی بود که از این اقدام فمینیست‌ها عکس گرفت..به گزارش ایسنا، به نقل از یورو نیوز، این شرکت پروازی ارزان قیمت وابسته به خطوط هواپیمایی سعودی است و برای نخستین بار در تاریخ این کشور محافظه کار، پنجشنبه گذشته در مسیر ریاض به جده از خلبان و خدمه پروازی زن استفاده کرده است..به گزارش ایسنا، متن بیانیه بدین شرح است؛.به گزارش ایسنا، بر اساس آخرین نقشه رنگ‌بندی کرونایی کشور که از سوی وزارت بهداشت منتشر شده است، هم اکنون هیچ شهری در وضعیت قرمز و نارنجی قرار نداشته و ۲۵۵ شهر در وضعیت زرد و ۱۹۳ شهر در وضعیت آبی در کشور داریم..

پیشتر نیز یک فمینیست معترض به خشونت جنسی نیروهای روسی در اوکراین به فرش قرمز کن هجوم برده بود...مقامات هواپیمایی سعودی از این اقدام شرکت در حمایت از کادر زن خود، استقبال کردند..

ادامه مطلب:
euronews_pe »

جای اصغر خالی. بیاد اون وسط یه ژست احمقانه بگیره بگه: دست نگه دارید، این که چیزی نیست، ما تو ایران خیلی خیلی وضعمون بدتره. روی هم رو ماچ کنین برید خونه‌هاتون. حیف فرانسه ست درگیر حاشیه بشه. بعد هم وصیت کنه بعد مرگ، اول ورودی فرش قرمز کن دفنش کنن که تا ابد هنرمندان از روش رد بشن:)

ثبت اولین پروازی در عربستان که خلبان و کلیه خدمه آن زن بودندثبت اولین پروازی در عربستان که خلبان و کلیه خدمه آن زن بودند شرکت هواپیمایی «طیران‌ادیل» Flyadeal روز شنبه از انجام نخستین پرواز خود با استفاده صد درصدی از نیروهای زن خود خبر داد. از کجا معلوم اون وسطی هم زن باشه؟ جمهوری شیطانی ایران یاد بگیرد که چطور داره عربستان به زمان پیش می رود دیگه در غارنشینی و عصر حجر زندگی نمی کنند اما رژیم ایران چکار کرده در غارنشینی و عصر حجر پیش می رود از غارت ایران به جهان داد همه به روز رسانی شدند اما حکومت ایران و ایران به نابودی پیش رفت

ارتش بیش از گذشته آماده جانفشانی در راه حفاظت از نظام و ملت استارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت سوم خرداد و سالروز آزاد سازی خرمشهر روز ملی مقاومت، ایثار و پیروزی، بیانیه ای صادر کرد. ارتش ملی آماده جانفشانی درراه ملت و کشور است! ارتش آخوندی وطن فروش آماده جانفشانی در راه حکومت ملایان وطن فروش است

آمار ۴۷درصدی استفاده از ماسک در کشور / پلمب ۸۹۴ واحد صنفی متخلف در هفته اخیرکرونا همچنان در کشور در وضعیت کنترل شده قرار دارد و در حال حاضر تعداد شهرهای قرمز و نارنجی به صفر رسیده است. با این حال تا زمان مهار کامل بیماری همچنان باید روند تکمیل واکسیناسیون و رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی را مورد توجه قرار داد تا مجددا گرفتار تغییرات احتمالی کووید ۱۹ نشویم.

تولید مواد مخدر توسط حزب‌الله و قاچاق آن از جنوب سوریه به کشورهای عربیارتش اردن در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که یک‌شنبه 1 خرداد طی عملیاتی در مرز مشترک با سوریه 4 قاچاقچی مواد مخدر را کشته است.دیدبان حقوق بشر سوریه هم گزارش داد گوه خوردی توسط اسراییل و امریکا چطور ؟ از افغانستان و آسیای شرقی چطور به اروپا وامریکا می رسد؟

اسرائيل ۶ فلسطینی را که از زندان گریخته بودند به ۵ سال حبس محکوم کردوکیل مدافع یکی از این شش زندانی گفت که موکلش در دادگاه تاکید کرده است که از فرارش «پشیمان» نیست زیرا «چیزی برای از دست دادن» نداشته است.

قالیباف: امروز در کشور ما با کسانی کار دارند که دارند کار می‌کنندقالیباف: *امروز در کشور ما با کسانی کار دارند که دارند کار می‌کنند *افسوس می‌خورم از وضع افرادی که به ظاهر متخصص و قلمزن هستند اما نوکری برای دیگران می‌کنند *وقتی حکمرانی و دولت قوی است که مردم آن قوی باشند ای سیسمونی بگیری سطح شعور مسئولین بالا نشین چنانست که حتی از بیان یک جمله ساده هم قاصرند حاکمیت بی سوادان و بی شعوری اين حافظه اش كوتاه مدت يا فكر ميكنه مال ما كوتاه مدت🙄