نهادهای امدادرسان بین‌المللی: قطع دسترسی به شمال‌غرب سوریه جان میلیون‌ها نفر را به خطر می‌اندازد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺نهادهای امدادرسان بین‌المللی: قطع دسترسی به شمال‌غرب سوریه جان میلیون‌ها نفر را به خطر می‌اندازد ⚡️نهادهای امدادرسان می‌گویند قطعنامه شورای_امنیت که تنها یکی از دو گذرگاه برای ارسال کمک به شمال غرب سوریه را باز نگه می‌دارد، رنج ساکنان را تشدید میکند.

نهادهای امدادرسان بین‌المللی می‌گویند یک قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل متحد که تنها یکی از دو گذرگاه مرزی موجود بین سوریه و ترکیه برای ارسال کمک به شمال غرب سوریه را باز نگه می‌دارد، درد و رنج ساکنان آن مناطق را تشدید و به قیمت جان آنها تمام خواهد شد.

خبرگزاری رویترز روز یکشنبه ۲۲ تیر در گزارشی با این مقدمه نوشت، نهادهای امدادرسان در یک بیانیه مشترک گفتند بسته بودن گذرگاه مرزی شمال غرب سوریه، دسترسی به حدود ۱.کشورهای غربی تلاش کردند دسترسی به این مناطق جهت ارسال کمک‌های بشر‌دوستانه خارجی از طریق دو گذرگاه مرزی حفظ شود، اما روسیه – متحد اصلی بشار اسد رئیس دولت حاکم بر دمشق – به همراه چین، روز جمعه قطعنامه پیشنهادی در این مورد را وتو کردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

طرح ادعای مضحک واگذاری کیش به چینی‌ها توهین به شعور جمعی ملت بزرگ ایران استسفیر ایران در چین، طرح ادعاهای مضحک واگذاری کیش به چینی‌ها را توهین به شعور جمعی ملت بزرگ ایران دانست.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ادامه واکنش‌ها به لغو مجازات راجر استون؛ رامنی ترامپ را به فساد متهم کردسناتور جمهوری خواه میت رامنی رئیس جمهور آمریکا را در ارتباط با لغو مجازات دوست و مشاور سابق خود راجر استون، به فساد 'بی سابقه و تاریخی' متهم کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

خواسته بازنشستگان افزایش مستمری‌ها به اندازه تورم و سبد معیشت است/ تامین اجتماعی متعلق به کارگران و بازنشستگان است، دولت نباید آن را اداره کندیک فعال صنفی بازنشستگان: خواسته بازنشستگان افزایش مستمری‌ها به اندازه تورم و سبد معیشت است/ تامین اجتماعی متعلق به کارگران و بازنشستگان است، دولت نباید آن را اداره کند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

داوری، هیچ جریمه یا خسارتی را متوجه شرکت ملی گاز نکرده استوزیر نفت گفت: حکم داوری در پرونده گازی شرکت‌های ملی گاز ایران و ترکمن‌گاز، هیچ جریمه یا خسارتی را متوجه شرکت ملی گاز نکرده و تنها حکم پرداخت بدهی ایران به ترکمنستان صادر شده که نتیجه دور از انتظاری نبوده است.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

کاریکاتور/ کرونا در کمین است، بازی برده را ضربه فنی نشویم!کاریکاتور | کرونا در کمین است، بازی برده را ضربه فنی نشویم!
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

سودان مصرف مشروبات الکلی را برای غیرمسلمانان آزاد و حقوق زنان را تقویت می‌کند🔺سودان مصرف مشروبات الکلی را برای غیرمسلمانان آزاد و حقوق زنان را تقویت می‌کند ⚡️وزیر دادگستری سودان روز شنبه اعلام کرد دولت این کشور به غیرمسلمانان مجوز مصرف الکل را خواهد داد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »