نهادهای امنیتی اسرائيل یک زن را به اتهام فعالیت برای حزب‌الله و نیروی قدس سپاه بازداشت کردند

28/06/1399 06:08:00 ب.ظ

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. Print this page یاسمین جابر، زن ساکن شهر قدیم اورشلیم، به اتهام تلاش جهت جذب نیرو برای حزب‌الله و نیروی قدس بازداشت شده است نهادهای امنیت داخلی اسرائیل یک زن ساکن اورشلیم را به اتهام تلاش جهت جذب نیرو برای حزب‌الله و نیروی قدس بازداشت کرد.

به نوشته روزنامه جروزالم پست، سازمان اطلاعات و امنیت داخلی اسرائیل، «شین بت»، روز پنجشنبه ۲۷ شهریور اعلام کرد که یاسمین جابر، یک زن ساکن شهر قدیم اورشلیم، توسط نیروی قدس سپاه پاسداران ایران و حزب الله لبنان جذب شده بود.

این زن کارمند کتابخانه ملی دانشگاه عبری اورشلیم بوده است. به نوشته جروزالم پست، شین بت، پلیس اسرائیل، و دیگر نهادهای امنیتی آن کشور شرح داده‌اند که چگونه حزب الله، جابر را جذب خود کرد. طبق این گزارش، نیروهای امنیتی اسرائيل می‌گویند که حزب الله ضمن برگزاری همایش‌هایی برای جوانان فلسطینی در لبنان، ترکیه، و دیگر کشورها، از آن همایش‌ها برای جذب نیرو از اسرائيل و کرانه باختری استفاده می‌کند. headtopics.com

آنها می‌گویند که هدف حزب الله تشکیل هسته‌هایی برای گردآوری اطلاعات و اجرای حملات تروریستی در خاک اسرائيل است. به نوشته جروزالم پست، یکی از مقامات ارشد سازمان اطلاعات و امنیت داخلی اسرائیل در این رابطه گفت که شین بت «به اقدامات قاطع خود برای جلوگیری از فعالیت‌های تروریستی و جاسوسی ایران و حزب الله ادامه خواهد داد.»

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

فیفا دو پنجره پرسپولیس را بست؛ یک ماه تا کسر امتیاز و سقوط

نشت یک باکتری از آزمایشگاهی در چین بیش از ۳ هزار نفر را بیمار کردبرخی منابع خبری در داخل و خارج از چین شمار افرادی که حامل باکتری برسلوز شده‌اند را بیش از ۱۴ هزار نفر اعلام کرده‌اند.

مرگ ناگهانی صدها هزار پرنده مهاجر در آمریکا دانشمندان را مبهوت کرده است - BBC News فارسیدانشمندان می‌گویند شمار واقعی پرندگانی که در ایالت‌های جنوب غربی آمریکا به ویژه نیومکزیکو تلف شده‌اند ممکن است به میلیون‌ها قطعه برسد.

ایران: انفجار در سایت نطنز نتیجه خرابکاری است، آژانس آن را محکوم کند

چرا زنگنه گفت قرارداد فاز ۱۱ با توتال را نظام امضا کرده است؟تهران- ایرنا- منتقدان همواره وزارت نفت را در موضوع امضای قرارداد با توتال برای توسعه فاز ۱۱ پارس جنوبی محکوم می‌کنند اما شواهد و قوانین ایران نشان می‌دهد، همانگونه که وزیر نفت در مجلس تاکید کرد، ‌این قرارداد را وزارت نفت امضا نکرده بلکه امضای نظام پای آن وجود دارد.

عراق: یک راکت به منطقه سبز بغداد اصابت کردعراق: یک راکت به منطقه سبز بغداد اصابت کرد