نمی‌توان به روس‌ها و چینی‌ها اعتماد کرد

16/06/1398 07:49:00 ب.ظ

🔻شهروز برزگر، عضو کمیسیون امنیت ملی، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین: 🔹نمی‌توان به روس‌ها و چینی‌ها اعتماد کرد 🔹چینی‌ها نفت ما را روزانه خریداری می‌کنند این مطلب را اینجا_بخوانیم👇 👈عضویت

شهروز برزگر، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: در شرایط کنونی نه می‌توان به روس‌ها اعتماد کرد و نه به چینی‌ها. فدراسیون روسیه، با اتمام دوره ریاست لهستان بر این شورا در ماه آگوست، مدیریت مهم‌ترین رکن نهاد بین‌المللی را در ماه سپتامبر 2019 بر عهده می‌گیرد.

آغاز به کار هفتاد و چهارمین دوره مجمع عمومی سازمان ملل متحد و حضور سران کشورها، سپتامبر را به پرکارترین و عالیرتبه‌ترین ماه‌های فعالیت این سازمان تبدیل می‌کند. سال گذشته آمریکا در این ماه عهده‌دار ریاست شورا شده بود.

شهروز برزگر، نماینده سلماس و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار اعتمادآنلاین ، در پاسخ به پرسشی درباره تاثیر ریاست روسیه بر مجمع عمومی سازمان ملل متحد در حل مشکلات ایران، گفت: در شرایط کنونی نه می‌توان به روس‌ها اعتماد کرد و نه به چینی‌ها.

او با اشاره به سیاست چینی‌ها در قبال ایران ادامه داد: چینی‌ها به‌ صورت روزانه از ما نفت خریداری می‌کنند. این نماینده مجلس توضیح داد: روس‌ها سیاست خود را دنبال می‌کنند. ما هم باید کار خودمان را انجام دهیم و سیاست خود را دنبال کنیم. headtopics.com

ادامه مطلب:
🌐 اعتمادآنلاين »
Loading news...
Failed to load news.

دو مرد به اتهام تجاوز جنسی به صدها کودک در آلمان به زندان محکوم شدنددو مرد به اتهام تجاوز جنسی به صدها کودک در آلمان به زندان محکوم شدند این دو مرد که یکی از آنها آندرس.و ۵۶ ساله و دیگری ماریو.س ۳۳ ساله معرفی شده اند، به ترتیب به ۱۳ و ۱۲ سال زندان محکوم شدند. نام کامل آنها گزارش نشده است.

ترکیه اروپا را به بازکردن مرزهایش به روی پناهجویان تهدید کرد | DW | 05.09.2019رئیس جمهوری ترکیه خواستار کمک بیشتر اتحادیه اروپا به پناهجویان سوری مستقر در کشورش شد، در غیر این صورت او می‌تواند مرزهای کشورش به سوی اروپا را به روی این پناهجویان باز بگذارد.

واکنش قوه‌‌قضاییه به ناپدید شدن برادران صدرالساداتی: ماجرا به زودی مشخص می‌شودغلامحسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران، گفت ماجرای ناپدید شدن روح‌الله_صدرالساداتی، عضو مجلس خبرگان، و دو برادرش رضا و مهدی_صدرالساداتی «به زودی مشخص می‌شود».

وزیر دفاع آمریکا: ایران به تدریج در حال حرکت به سمت مذاکره استمارک اسپر، وزیر دفاع آمریکا، گفت به نظر می‌رسد ایران به تدریج در حال رسیدن به نقطه‌ای است که بتوان با این کشور مذاکره کرد.

اتحادیه اروپا ایران را به پایبندی به برجام فراخواندسخنگوی کمیسیون اتحادیه اروپا از اقدامات ایران درباره کاهش تعهدات برجام ابراز نگرانی کرده و تهران را به پایبندی به تعهداتش فراخواند. - خبرگزاری آناتولی

اتحادیه اروپا: پایبندی ما به برجام به پایبندی کامل ایران بستگی دارداتحادیه اروپا: پایبندی ما به برجام به پایبندی کامل ایران بستگی دارد سخنگوی اتحادیه اروپا خواستار متوقف شدن روند کاهش تعهدات برجامی ایران شد.