نمکی: تردید ندارم شاهد مهار کرونا خواهیم بود- اخبار پزشکی - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnim

16/05/1399 12:20 ب.ظ

نمکی: تردید ندارم شاهد مهار کرونا خواهیم بود همکاران ما در اوج تحریم‌های ظالمانه و در مضایق مالی دوران سختی را گذرانده‌اند و شهیدانی در راه خدمت تقدیم کرده‌ایم بعد از دفاع مقدس در این ابعاد اولین بار است که با این شدت وفاق ملی شکل گرفته اس

وزیر بهداشت با بیان این‌‌که همکاران ما در اوج تحریم‌‌های ظالمانه و در بدترین مضایق مادی با بیماری کرونا مبارزه بی‌‌امانی داشتند، گفت: تردید ندارم که با این همدلی و وفاق، شاهد مهار بیماری کرونا خواهیم بود. وی افزود: در رابطه با هنر تفاسیر مختلفی وجود دارد اما من همواره می‌‌گویم هنر، زبان گفتمان عاشقی است و موسیقی در اوج همه این زیبایی‌‌هاست و شعر و موسیقی در این مملکت شورها به پا کرده و حماسه‌‌ها آفریده‌‌است.

وی افزود: در رابطه با هنر تفاسیر مختلفی وجود دارد اما من همواره می‌‌گویم هنر، زبان گفتمان عاشقی است و موسیقی در اوج همه این زیبایی‌‌هاست و شعر و موسیقی در این مملکت شورها به پا کرده و حماسه‌‌ها آفریده‌‌است.

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

کرونا در ایران - ۲۱۲ بیمار دیگر کرونا جان باختند اما کنکور سراسری برگزار می شودکرونا در ایران - ۲۱۲ بیمار دیگر کرونا جان باختند اما کنکور سراسری برگزار می شود آمار رسمی روزانه کرونا در ایران حاکی از جان باختن ۲۱۲ بیمار دیگر و ابتلای دو هزارو ۷۵۱ نفر است. آماری که نتوانست برگزاری کنکور را در سایه نگرانی ها به تعویق بیاندازد.

کرونا در ایران - شمار قربانیان کرونا به ۱۸هزارنفر نزدیک شد؛ کمبود تخت آی‌سی‌یو در بیمارستان‌ها🔺کرونا در ایران - شمار قربانیان کرونا به ۱۸هزارنفر نزدیک شد؛ کمبود تخت آی‌سی‌یو در بیمارستان‌ها سخنگوی وزارت بهداشت ایران، روز چهارشنبه ۱۵ مرداد گفت که در شبانه روز گذشته با مرگ ۱۸۵ بیمار کرونا، شمار قربانیان این ویروس به ۱۷هزار و ۸۰۲ نفر رسید.

ستاد ملی مبارزه با کرونا حق ندارد هیچ هیئتی را تعطیل کندآیت الله مکارم سیرازی در پاسخ به تعدادی سوال پیرامون عزاداری در ماه محرم گفت: چنانچه ستاد ملی مبارزه با کرونا بتواند هیات‌ها را وادار به رعایت موازین بهداشتی کند، حق ندارد هیچ هیاتی را تعطیل کند.

اسکای‌نیوز: مبارزه ترکیه با کرونا ستودنی استشبکه خبری اسکای نیوز در یک گزارش اختصاصی از مقابله موفقیت‌آمیز ترکیه با ویروس کرونا تمجید کرد. - خبرگزاری آناتولی

آغاز کنکور کارشناسی ارشد با وجود کرونا - BBC News فارسیوجود شیوع ویروس کرونا و اعلام 'وضعیت قرمز' در ۱۴ استان از طرف وزارت بهداشت ایران، برگزاری آزمون سراسری ورود به دانشگاه‌ها در مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد آغاز شده است.

کرونا در ایران؛ فوت 212 بیمار دیگر طی یک روز گذشتهکرونا در ایران؛ فوت 212 بیمار دیگر طی یک روز گذشته

؛ دکتر سعید نمکی، وزیر بهداشت در آیین رونمایی از قطعه «مدافعان سلامت» ارکستر سمفونیک تهران که صبح امروز با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ساختمان وزارت بهداشت برگزار شد گفت: همکاران ما در اوج تحریم‌‌های ظالمانه و در بدترین مضایق مادی با بیماری کرونا مبارزه بی‌‌امانی داشتند. همکاران ما در اوج بلا تن به آتش زدند و از بیماران مراقبت کردند. ما عزیزانی را به عنوان شهدای مدافع سلامت از دست دادیم که برای روح آنها آرزوی آرامش در کنار اولیا و انبیا داریم.

وی افزود: در رابطه با هنر تفاسیر مختلفی وجود دارد اما من همواره می‌‌گویم هنر، زبان گفتمان عاشقی است و موسیقی در اوج همه این زیبایی‌‌هاست و شعر و موسیقی در این مملکت شورها به پا کرده و حماسه‌‌ها آفریده‌‌است.

وی ادامه داد: من تردید ندارم که با این همدلی که بعد از دفاع مقدس اولین بار است که چنین وفاقی شکل گرفته است، شاهد مهار بیماری کرونا خواهیم بود.